Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazarmısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yaa bi test yap yaaa ben bile o kadar heyecanliyim ki iyi sabrediyorsun sol da ağrı bende de var böyle sizi gibi bacağıma vuruyor inşallah herşey güzel olur yaa öptüm bunlara hiç gerek kalmaz. Senin regli tarihin kaciydi ayin

Ekimin 11 de adet oldum canim yumurta catlatma ignemi 28 ekimde vuruldum yumurta catladiktan 15 gün sonrasi yeni adet tarihiymiş yani asilama gününden itibaren sonuc alacagim güne kadar 15 gün o yüzden daha cok erken carsamba günü hem adet tarihim hemde sonuc günüm bende çok heyecanliyim ama genelde erken cikan testlerde bebek kimyasal oluyomus kimyasal gebeliklerde deger yüksek oluyo bende erkenden sevinmek istemiyorum verende Allah alanda Rabbim hakkimizda hayirlisini eylesin bu mübarek günde insallah carsambadan önce yapmicam negatif görürsem erken üzerim kendimi doktorum sakin erken test yapma dedi kuzum

Benim adet tarihim canım 20kasim iğne vurulunca 14 gün deniyor ama yine normal adet tarihinde oluyorsun ortalama ben geçen ay 17 gün sonra oldum adet tarihine denk geldi

Idrardaki testlerdede cogu kiside negatif cikmis kanda cikmis hep esime kalsa 16 17 si gibi goturcek hastaneye diyo iyice kesinlessin öle öğrenelim hem cocuk istiyo hemde bu rahat sakin hallerinöldürcek beni test aldim ama bilemiyorum yapsam negatif cikarsa die korkuyom sonra iyice kafayi yicem bu sefer kanda cikarmi ya idrarda cikmadiysa erkenmu yaptim die offf

Canım erken gebelik testi yapmanin evet böyle sıkıntıları oluyor ama bazen de çok önem li bi sıkıntılı durum varsa hemen önlem alinabiliyor ben 1 günle düşük yaptım sabah kontrolüm vardı gece düşük yaptım. Ya bu durumlar o kadar karışık ki bende kan pıhtılaşması var simdi bile iğne kullaniyorum doktorum pazartesi gel dedi 3 gün kaldı olumlu da olsa olumsuzda gidecem artık napim

@Mavibiberon35 kaçıncı günündü senin bide bende ne kasik ağrısı var ne sanci tutmadimi acaba

Kadin olmak inan ki cok zor ya. Su bebek olayi hep kadinin sirtinda. Yok hsg si yok asilamasi tuo bebegi ignesi ilaci bolllca stresi.
Insanin gozu para filan da gormuyor artik.
Sende insallah bir an once tedavini olup bebegine kavusursun. Korkma polip aldirmak zor birsey degil canini sikma

Kacinci günün aşılamanin csnim kusura bakma yazdıysanda kaçırmış olabilirim
Yok canim yazdim mi bende hatirlamiyorum.
6. Gunum belirtin var mi diyecek olursan bugun biraz akintim oldu bazen alt karinda bi baski hissediyorum ama bunlari belirtiden saymiyorum
Inan olumsuzluklardan icimde heyacan bile kalmadi. Gunleri bile saymaz.oldum.
Allah buyuktur

Test yaptim idrarda 5 tl lik testlerden almistim ama negatif beyaz gibi bi cizgi olustu ama anlamadim esim gormesin diede attim cope amaan taktir Allahtan beklicez artik

Amin arkadasim insallah Allahim mükafatlandirsin insallah hepimizi valla cok zormus kadin olmak esimde dio bir daha dünyaya gelirsem tekrar erkek olmak isterdim bu ne ya diyo :)) en azindan anladi benimki :))

Geçmiş olsun canim

Canim p.tesi erken degilmi normalde persembe veya cuma gitmen gerek beni carsamba cagirdi doktorum aramizda 2 gün var hakkinda hayirlisi olsun arkadasim insallah güzel haberlerle dönersin sonucta 1 kere hamile kalmissin bunu biliyosun en azindan güzel düşün güzel olsun hersey kan pihtilasmasi icin gebeligin boyunca ilac kullanicaksin arkadasimda kullanmisti kokulcak bosey yok kuzum

Bende pazartesi erken olduğunu düşünüyorum açıkçası salı veya çarşambayı bekleyeyim diyorum gün yaklaştıkça korku da başladı aslında

Bende pazartesi erken olduğunu düşünüyorum açıkçası salı veya çarşambayı bekleyeyim diyorum gün yaklaştıkça korku da başladı aslında
Senin cuma günü 15.gün oluyo dimi canim ama sen yinede git belkide 1 düsugun oldugu icin erken cagirmistir kontrol amacli ihmal etme sonucta onlar doktor bosu bosuna cagirmaz vardir bir bildigi

Senin cuma günü 15.gün oluyo dimi canim ama sen yinede git belkide 1 düsugun oldugu icin erken cagirmistir kontrol amacli ihmal etme sonucta onlar doktor bosu bosuna cagirmaz vardir bir bildigi
Benim iğnem de pazartesi bitiyor aslında corasbin de kullanıyorum her ihtimale karşı ama en azından salı yı bekleyecem çünkü uzak biraz eşim izin sorun oluyor hele bide haftanın ilk günü olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…