Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazarmısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Isparta da yaşıyorum devlet hastanesini arayıp sordum çekilmiyor dediler ozeller çekiyor dediler. Afyon devlet hastanesine sordum onlarda aynı şeyi söylediler şaştım kaldım
Ben Ankarada yaşıyorum. Devlet hastanesine gidiyorum. Aşılamadan önce zaten gerekli tüplerin açık olup olmadığını bilmek diye kanlardan sonra hemen hsg çekildim. Çok saçma ama bence. Tüp bebek ve aşılama için hsg zorunlu çünkü.

Nasıl cekmezler bende anlmadim yani şuan özel e mecbur bırakıldım gibi bişey

Nasıl cekmezler bende anlmadim yani şuan özel e mecbur bırakıldım gibi bişey
Benimde 3 hafta sonraya gün vermişlerdi yoğunluktan. İlçede çekilen yerden randevunu al o sonuçla gidersin hastaneye. Bu süreçtede kadın doğuma gitmediysen oraya git kan testlerini yaptır. Hsg sonucu aynı gün çıkıyo zaten. Sonra hsg sonucunla tüp bebeğe başvuru yaparsın. Sadece hsg için özele gitmek gereksiz geliyo bana 5 dk bile sürmüyo çünkü. Ama beklemem maddi olarakta zorlamaz beni diyosan özelde çektirip hemen devlette başlanabilir tedavine.

Maddi olarak zorlamaz ama ben yinede o işleme o kadar parayı fazla görüyorum resmen soyuyorlar adamı 500 dediler özelde 500 lük napiyorlar acaba merak ediyorum verdikleri ilaç altın mı ne yani.
Evet ilçeden randevu alicam ama tek dr olduğu için ocak 8 e kadar doluymuş bide aldım diyelim 10 a kadar cektirmem lazım yoksa sonraki aya kalacak.tek dr randevu almak yeterli olmuyor sanırım bide dr hsg günü veriyor heralde dimi

Aynen kan tahlili bu ay sonraki ay hgs isterlerken hem zaman kaybı hemde masraf gereksiz yani hepsini yaptırıp gitmek lazım aslında dediğin gibi gereksiz tek onları götürmek iki kelimeye nüans diye ücret alıyorlar..
Asilamayi özelde mi yaptırdınız

Devlet hastanesine gidiyorum ben. Khd doktoru radyolojiye yönlendirdi ordan gün verildi. Her ihtimale karşı beta hcg isteniyo kan sonucunla gidiyosun bide ilaç istemişlerdi benden uygulamada kullanmak için. Bende hsg için verilen parayı gereksiz buluyorum cidden. Zaten çok para harcanıyo bu süreçte.

Kesinlikle.allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah

Dun ilk aşılamam gerçekleşti. Umarim ikincisine gerek kalmaz. Eşimin morfoloji sorunu vardi. %0 cikmisti malesef. Ama ben gecen yil ocak ayinda dogal yollarla hamile kalmistim. Ne yazikki dış gebelik oldugu icin kaybettim. Uzerinden 1 yil gecti ve hala hamile kalamayinca esim de ornek verdi ve morfoloji 0 cikti.
Morfolojisi yuksekti de sonradan mi düştü, yoksa hep 0 di ama ben buna ragmen mi hamile kalmistim bilmiyoruz.
Asilamada yikama sonrasi A hareketlilik%72, B hareketlilik %18 di. Ama morfoloji ne alemde hic bi fikrimiz yok.

Hareketlilik çok iyi çıkmış. Hayırlı olsun şimdiden. Pozitif sonuç alırsınız inşallah. Benim eşiminde morfoloji 2 4'ün üstünde olması lazım diyolar ama bilemiyoruz tabi.

arkadaşlar merhaba öncelikle hepimize çok geçmiş olsun inşallah hayırlınında hayırlısı bir haber alırız annelik duygusunu yaşarız .2 sene önce kendiliğimden hamile kaldım fakat 7.haftada kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım .kürtajı yapan doktor hemen deneyebilceğimizi ara vermemize gerk olmadığını söyledi fakat ben piskoljk olarak 3 ay istemedim sonrasında klomen tedavisiyle 3 ay denedik yine sonuç negatif birde üstüne doktorun kürtaj sırasında yaptığı bir hatayla ve o kadar gidip gelmeme rağmen gözden kaçırdığı 5cm lik çikolata kistine merhaba dedim .hemen doktor değişikliği yaptım o doktorla uğraşmak istemedim canımın derdine düşmüştüm çünkü.bu sefer kistten dolayı ağrılarım çoğaldı çekilmez bir hal aldı ve 6 ay hiçbir şekilde gebelik yok. adetler hormonlar herşey düzenli tabi.fix olarak rahim filmi istendi ve onuda çektirdim işte o zamn kürtajdaki yapılan yanlışlık ortaya çıkmıştı.3 ay doğum kontrol hapı kullandım kist küçülmedi ve en son doktorun daha ultrasonda kist nerdeydi demesi üzerine onuda bıraktım. sonuç başka bir doktorda ameliyatla kistim alındı ve kistin çok fazla yapışılık yaptığı ama doktorumun yapışıklığı açtığı söylendi.sonra 2 ay kadar kendiliğinden gebelik olmadı ve şuan 3. ayımda tekrar klomen ve çatlatma iğnesiyleyim 2 aydır sonuç negatif geçen hafta tekrar rahim filmi çekildim sonuç temiz ne eşimde ne bende bir sıkıntı var doktorum aşılamaya gerek yok birkere hamile kalmışsın ve ilaçsızda yumurtalrın oluşup çatlıyo dedi .fakat bugün yumurtalarıma bakılıcaktı ve çatlatma iğnesi yapılıcaktı başta gerk yok aşılamaya diyen doktorum daha bakar bakmaz aşılama yapalım dedi ve dün yaptı aşılamayı benim o kadar kafam karışkki hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ama vakti zamanı olmadan anladımki ne kadar çabalasakta çok zor umarım hep birlikte sevinir bebeklerimizi kucağımıza alırız çünkü artık ben piskolojk olarak çok yorgunumaşılamadan sonra kasıklarım dünden beri çok ağrıyo

Canım öncelikle çok geçmiş olsun Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ama bu grup uğurlu sanada öyle.gelsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin bu yolda çile çekilmeden olmuyor ama zafere giden yollar çiçekli değil o yüzden sabr dua gerisi Allahın takdiri aşılama konusunda bence iyi yapmisiniz

çok sağol canım benim hepimiz için hayırlısı olsun inşallah bekliyoruz o jayırlı haberi bakalım inşallah rabbim evladın varlığıylada yokluğuylada sınamasın kimseyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…