Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazarmısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar olumsuz düşünmeyelim.birbirimize destek olalım ne zaman olumsuz düşünsem sıkıntı yapsam kendime inşirah süresini 7 defa okurum sizde okuyun.rabbim ol deyince olur.gonlumuzu ferah tutalim
Haklısın canım da insan gün yaklaştıkça belirti de olmayınca günde güne olumsuzluğa düşüyor kendim öyleyim şu an her ay aynı hüsran sanki

Benim 9.günum oldu valla zor tutuyom kendimi bi tarafim dio git test al sonra diom dur hele bekle biraz bu ne acele :KK70:naapcam hic bilmiyom gögusler disinda belirtimde yok ama tutmamis olmasinida konduramiyom ay valla kafayi yicem galiba :KK71:
Evde 12 13 tane gebelik testim var artik negatif gormekten nasil biktiysam bir tane bile yapasim yok.
Tutar insallah canim olmazsa da ne yapacagiz elden ne gelir devam mecbur.

Inşallah canım ilk zamanlar gaz ve ağrı oluyor evet ben de olmuştu. Bende aynı umutsuzum ama inanmak çok önem li ne kadar süredir istiyorsunuz
14 15 ay olacak. Hersey normal sebebi aciklanamayan infertilite durumumuz. Gecen ay klomenle tek yunurta olustu olmadi. Bu ay 2 yumurtayla asilama yaptik nasip kisnet artik. Olmazsa bu ay asilama ocakta izne ayrilip tup bebege baslayacagim. Sabrim kalmadi

14 15 ay olacak. Hersey normal sebebi aciklanamayan infertilite durumumuz. Gecen ay klomenle tek yunurta olustu olmadi. Bu ay 2 yumurtayla asilama yaptik nasip kisnet artik. Olmazsa bu ay asilama ocakta izne ayrilip tup bebege baslayacagim. Sabrim kalmadi
Kacinci günün aşılamanin csnim kusura bakma yazdıysanda kaçırmış olabilirim

Canım nasılsın 11. Günün sanırım kendini nasıl hissediyorsun
Valla canim dün bildigin adet sancim vardı bugunde yumurta buyurken degisik bi sizi oluyo ya tam sol tarafımda öle batar gibi bi agri var benim 1 tane yumurtayla oldu aşılamam oda sol taraftaydi sagdaki 14mm kaldi o gecersiz sayildi sonradan oda gelismis olabilirmi arada sagdada agrim oluyo karnimdada bi agirlik var sanki gaz sancisi falanmi cekiyorum ki valla kafayi yicez kendimizi dinlemekten :KK48:

Hakkimizda hayirlisi olsun arkadasim benimde ilaclardan polip olusmus asilamam tutmazsa onu alalim dedi biraz korkum var o yüzden bide tüp bebege gecmeden önce rahminde milimlik bi cikinti var onuda düzeltmemuz lazim dedi tüp bebek maaliyetli o yüzden bunlari olman lazim dedi dr benide bir korku sardiki sormayin valla

Kızlar olumsuz düşünmeyelim.birbirimize destek olalım ne zaman olumsuz düşünsem sıkıntı yapsam kendime inşirah süresini 7 defa okurum sizde okuyun.rabbim ol deyince olur.gonlumuzu ferah tutalim
Bende meryem suresini okuyorum tüm yakinlarimda beni niyet ederek okuyor insallah Allahim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bizi sevindirsin insallah:dua:

X