Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

Aşılamayı şehir hastanesinde yaptırdım 11. Gün test yaptım normalde 14. Gğn yapılması gerekiyor iğne etkisiyle pozitif çıktı 13. Gün tekrar test yaptım negatıftı ve o günde adet oldum devlette tüp bebek istedim yaşım tutmadıfı için yapılöadı özelde yaptıracagım geçen ay gorusmeye gittim kontrol oldum ilaçsız 16 yumurta görüldü ultrasonda siz aşılama mı oldunuz
Evet bende tüp bebeğe başlayacaktım yaşım tutmuyordu rapor çıkmadı ücretli olayım dedim ilk ay önden giden yumurta oldu diğer ayda kist çıktı sonraki ay başlarız dedi doktor bende beklemek istemedim farklı doktorda 3.asilamami oldum 10.gunum ama hiç belirti yok tutmamış gibi hissediyorum 🫤

Aşılamayı şehir hastanesinde yaptırdım 11. Gün test yaptım normalde 14. Gğn yapılması gerekiyor iğne etkisiyle pozitif çıktı 13. Gün tekrar test yaptım negatıftı ve o günde adet oldum devlette tüp bebek istedim yaşım tutmadıfı için yapılöadı özelde yaptıracagım geçen ay gorusmeye gittim kontrol oldum ilaçsız 16 yumurta görüldü ultrasonda siz aşılama mı oldunuz
Kaç yaşındaydınız 23-39 arası rapor çıkıyor bildiğim kadarıyla

Evet bende tüp bebeğe başlayacaktım yaşım tutmuyordu rapor çıkmadı ücretli olayım dedim ilk ay önden giden yumurta oldu diğer ayda kist çıktı sonraki ay başlarız dedi doktor bende beklemek istemedim farklı doktorda 3.asilamami oldum 10.gunum ama hiç belirti yok tutmamış gibi hissediyorum 🫤
Bence belirti arama çok çok erken hsg çektirdiniz ni inşallah tutmuştur devlette çok fazla şart var malesef

Bence belirti arama çok çok erken hsg çektirdiniz ni inşallah tutmuştur devlette çok fazla şart var malesef
Yok hsg 3 yıl önce çektim tüpler tikaliydi ameliyatta açıldı sonra rahim t şeklindeydi düzeltildi 6 ay sonra aşılama yaptım tuttu düşük oldu ikincide tutmadı şimdi de beklemedeyim sonuca göre tüp bebeğe başlayacaz 🤗

merhaba, devlette aşılama yaptırırken ilaç ücretlerini sgk karşılıyor mu?

merhaba, devlette aşılama yaptırırken ilaç ücretlerini sgk karşılıyor mu?
Merhaba Benim eşim sigortalı işte çalısmıyor yeşil kart var yeşil kart ile rapor çıktı ilaçlara rapor hemen çıkıyor zaten orada hemşireler yardımcı oluyorlar 3 kutu gonalf 300 lik 10 bin tutuyırdu rapor ile 1900 e alfım raporu çok pahalı şimdi tüm bebek olacak özelde 15 20 bin tutar

Sonucunuz bellimi

X