Asikken mi Mutlusunuz Yoksa Degilken mi ???

• Konu Sahibi EU1
aşıkken daha mutluyum ben ,, çünkü aşksız hayatta hep bi yanım eksik ,gerçi insan sadece karşı cinse aşık olmuyor, benim hayatta aşkım çok en başta bana anne diyen ablamın iki kız en büyük aşklarımmm bence tabiki :):teytey:

• Konu Sahibi EU1
duruma göre değişir ama genelde mutlu:icecream:

• Konu Sahibi EU1
tabi ki de aşıkken ama kavga ettiğimde ve üzüldüğümde diyorum aşk acı çekmekmiş:)
Ama onların da ayrı bir tadı oluyor

• Konu Sahibi EU1
Aşık olmadan öncede mutluydum ama bu farklı bir duygu şimdi dahada mutluyum bir yanım tamamlanmış gibi :asigim:

• Konu Sahibi EU1
asik degilken daha huzurlu oldugum kesin
ask tatli tatli kasinan bi yara gibidir, hem aci verir hem de zevk
ne demis sair; MUTLU ASK YOKTUR

• Konu Sahibi EU1
Aşıkken tabiki :asigim: Sevgilime sevgim , aşkım hiç eksilmedi 4 senedir

• Konu Sahibi EU1
Valla ben anormalim heralde,
asikken mutluyum ama ask bitince yani sevgi olunca, ozaman yanliz olmakdan daha mutlu oldugumu anladim.
Yani 5-6 aylik askdan sonra aslinda yanlizligi tercih ediyorum.

Asik oldugum insan buna degiyorsa benden mutlusu yoktur..
Dolayisiyla ben cok mutluyum asikken :asigim:

eşime aşık olduğumda mutluluğu bir yakaladım hala bırakmıyorum..allahta bıraktırmasın...kısaca ben eşimle evlendikten sonra daha çok mutluyum diyebilirim...

Aşıkken hem mutluyum ,hem de mutsuz.Bu iki kavram birbirinden ne yazık ki uzak kalamıyor.Aşkımızla her anımız lay lay lom geçmiyor.Önemli olan birlikte sevinip,birlikte üzülebilmek.Aşkımla mutluluğu ve mutsuzluğu paylaşabiliyorsam benden mutlusu olamaz.yerimseniben
Şayet bir aşkım olmasaydı sentetik mutluluklar yaratırdım. :)))

aşık değilken tabikide zaten aşk diye bir şey yok yalan bence ....CADIARZU

aşıkken mutluyum....hiç bişi umrumda olmaz aşıkken,"hayat güzel" diye gezerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…