Aşık oldum...

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.790
13.670
Kızlar ben bir sürü hayallerle evlendim ama soğumuştum sevemedim.. olmadı başaramadım. sevmeyince ilişkiye girmeyi bırak yaklaşamadım bile cocuga... o da şehir dışında iş bulmuştu işime geldi. evde tek yaşadım epey süre. ilk başta iyiydi ama sonra sonra psikolojim bozuldu.... Neyse bir süre sonra boşandım....kurtuldum rahatladım.
Sonra kendime bir şans vereyim dedim bir çocukla görüşmeye başladım cok sevmek degil de hoşlanmak gibiydi. Gel gelelim ben bu ilişkinin icindeyken başka birisine aşık oldum hem de deliler gibi.... sonra bunu farkettiğim icin tabi öbür çocukla ilişkimi bitirdim. Bu çocukla görüşmeye başladım.. Daha 2 hafta mı 3 hafta mı ne oldu biz başlayalı işte beni terketti ve ben çok aşığım gerçekten ilk defa böyle hissediyorum resmen aşkı ilk defa tatmışım... Ne yapacagım ben simdi....

Erkeksiz olmak derdim olsaydı başkaları da var onlara giderdim.. umrumda degil ki kimse

aşık olmak, aşk acısı çekmek iyi hoş; siz aşık olmayı sevdiyseniz terk etse de sevmeye devam edebilirsiniz. yok isteğiniz bir ömrü birlikte geçirmek ise ona aşk yetmiyor zaten
ay bu çok tatlı bir yorum evet belki de karşılıksız aşkın tadını cıkarmaya calısmak lazım
insanız her sey oluyor işte

Biri bitmeden diğerine aşık olmak bence karakter zayıflığıdır. benim hiçbaşıma gelmedi bu durum nerde karakteri zayıf insan varsa hep onların başına geliyor.
yaw digerlerine aşık degildim ki? neden bunu anlatamıyorum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…