Artık şu bhcg açıklığa kavuşssun yeterr!!!

• Konu Sahibi nursenaa
ben bu konuda kendimi acayip deneyimli görüyorum 2 çocuk annesi ve 3 düşük yapmış ve hali hazırda hamile olarak söyleyebilirimki tecrübe ile sabittir adetinize 3-4 gün kala kesin belli oluyor BHCG testinde tabii bu değer en fazla 100 görülebilir oda yumurtlama gününüze göre belli olur adet döngünüze göre gününüz 28 gün ise yumurtlama gününüz standarda göre 14.gün dür demekki o gün yada ertesi günü hamile kalmış iseniz 8 gün sonra hmile olup olmadığınız kesin kanda çıkar.ben kızıma hamileyken adetime 5 gün kala 30 çıkmıştı aşılama ile hamile kalmıştım .umarım açıklayıcı olmuşumdur.
ayrıca eczanelerde satılan testlerede adetinize 2 gün kala falan genelde silik ikinci çizgi görülüyor buda döllenme zamanına göre değişir tabi hormonların nezaman üretilmeye başlandığı ile alakalı sanırım bu defa bende 6 gün kala silik çizgi çıktı ve kandada 5 gün kala hamilelik çıktı

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi nursenaa
dış gebelik varsada kanda belli olurdu deilmi?

• Konu Sahibi nursenaa
merhaba arkaşım regli döneminin21 günü bhcg çıkmaya başlar

• Konu Sahibi nursenaa
mrhb arkadaşlar 6kasım adet günüm dün sabah test yaptım negatif çok üsüldüm çok ağladım gebelik olsa çıkardı dimi bazı arkadaşlar erken yapmışsın dediler ama çok kötüyüm yaa 5 aydır denıyoruz olmadı son ayımız eşim askere gidiyo mafoldumben

• Konu Sahibi nursenaa

canım bence de cok erken yapmışsın. adete 4 gun kala yapmışsısn ! benim adete 2 gün kala silik milik hiçbirsey cıkmadı.. 2 gun gece ise pozitif cıktı. hayırlısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…