Artik ölmek istiyorum

abla dediğim gibi bence kayınvalideni ara tatsızlığa son verelim torunundur gel gör de eşine de ben seni sevdiğimi bu şekilde kanıtladım sen ne yapabiliyorsun diye bir sor bakalım cvbı ne olacak emin ol çok utanacaktır sende ona fazla yüz evrme kayınvalidenle iyi geçin zamanla vicdanı acıyacaktır eşinin.. eğer aramam dersen hayata sımsıkı tutunman için bi sebebin var çocuğun...bence kayınvalideni ara hatta bunu eşin mahçup olmasada yarın birgün çocuğuna iyi bir aile ortamı hazırlamak için yap çünkü o şekilde büyüyen bir çocuk annesiyle babaannesi arasındaki yaşanan çatışmayı hep benimser eşinle arandaki sorunu düzeltmenin yolu kaynananı aramk abla bunu en azından çocuğun için yap ki gelecekte onun da ailede yaşadığı sorunlar yüzünden özgüveni erken yaşta sarsılmasıngamyoncuiremsu:sm_confused:

kazandığınız zaferden ötürü kutlarım sizi...
umarım daim olur.

neden ölmek istiyorsunuz??
kendinize bu soruyu sorduğunuzda ,aldığınız cevap nedir???
eşinizin annesi yüzünden size yaptıklarından dolayı...değil mi....
sizin canınız bu kadar ucuz mu,hemen ilk zorda canınızdan vazgeçiyorsunuz...
konuşun,eşinizle sakince,mantıklı ve birbirinizi incitmeden konuşun...
başkaları yüzünden evinizde huzursuzluk çıkmasına müsaade etmeyin lütfen...
herkese karşı tavrınızı belirleyin ve kimsenin sizin ev düzeninize karışmasına müsaade etmeyin...
inşallah sizin için hayırlı olan bir sonuç alırsınız...
sevgiler...

diyecek birşey bulamadım ki...

Hayata müdahale çok kolay ama sonuçlari çok ağir...
Allah en yakin zamanda hak edene hak ettiğini verir üzülme...
Bebeğine sahip çik

ölmek..
yavrun ne olacak?
ölmek istiyorum diince ölünür mü sandın?
asla ölme.. kal savaş.. şehit gidersen olur ama savaşta kendini öldürmek olur mu?

konuyu açan burcu_ege adlı arkadaşımız eşiyle arasındaki problemi aşmış ve hatta bayram tatilnde balayı niyetine tatile çıkıcak diye biliyorum yanılıyor muyum?

Şu erkeklerin böyle annem annem diye tuturmasına dinir oluyorum ya
neyse bitanem bence de kararını bir an önce ver bi de ölmek falan Allah korusun öyle şeyler deme
inş. her şey yoluna girer bitanem
=))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…