Artık hamile miyim?

Ayyyyy bende dogurmak istiyorum artik

Ibozl hakkinizda hayirlisi olsun canim saglikla kucagina al kizini insallah.guzel haberlerini bekliyoruz.

Fburak bebisin coooook tatli olmus yemek istiyorum onu.aglamalari gectimi canim simdi nasi

Ibozl hakkinizda hayirlisi olsun canim saglikla kucagina al kizini insallah.guzel haberlerini bekliyoruz.

Fburak bebisin coooook tatli olmus yemek istiyorum onu.aglamalari gectimi canim simdi nasi

canım sabır az kaldı biraz daha sık dişini ...

benim oğlan sorma canım tam sevmelik.. bronşit olmuş bi kaç gündür biraz hasta bugün yine hastaneye götürdüm iğne ve hava verdiler...
rabbim sizlerede inşallah daha tatlı daha güzellerini nasip etsin.. tabi herkezin kendi evladı kendisine daha tatlı gelir hele bi doğur bak dünyanın en güzel bebeği seninkisiymiş gibi gelicek sanada... şahsen bana öyle geliyor:)

ağlamaları normalde geçti ama bu ara tabi hasta ve haliyle çok huysuz

ibozlll şekerim benim kafam biraz yoğun yarınmı gidiyordun doğuma...

yanlış hatırlamıyorsam öyle olmalıydı.. canım dualarımız seninle inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın..

yanlış hatırlamıyorsam öyle olmalıydı.. canım dualarımız seninle inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın..

8 şubat cuma günü doğumu canım 3 günü kaldı yani :)

Evetya ibozll cuma gunu dogumu.inslh saglikla kucagina alsin.sonra sira bana gelsin :) bugun kizimin odasida geldi yerlestirdik herseyi bi tek perdesi ve kizim eksik :) buarada eymen gercekten bi baska tatli masallah masallah

kızlar doğum hazırlıkları korku ve stress kafam cok karısık o yuzden su anda leyla gibiyim dogumum cuma gunu 8 subat son 2 gunum lutfen dua edın bana da kolay olsun insallah ...

Evetya ibozll cuma gunu dogumu.inslh saglikla kucagina alsin.sonra sira bana gelsin :) bugun kizimin odasida geldi yerlestirdik herseyi bi tek perdesi ve kizim eksik :) buarada eymen gercekten bi baska tatli masallah masallah

canım senın de az kaldı merak etme sen de alıcaksın kuzunu kucagına sana bayragı teslım edıcem ınsallah cuma gunu sag salım bı cıkalım da kızımla dogumdan korkularım cok arttı ve heyecan bıran once olsaydı ...

odası da hayırlı olsun ınsallah orda mutlu mutlu buyur gıder ece bebek

8 şubat cuma günü doğumu canım 3 günü kaldı yani :)

yaa sen de yazmıstın heyecanını buraya canım dun gıbı bızım bebısler o zaman fasulye kadardı galıba bak eymen pasa kocaman adam oldu askere gıdecek yakında bızım de dogumumuz geldı cattı bu arada uyku mu dedın o ne kıııı ben unutalı bı haylı oldu uykuyu hele sımdı hıcccc uyuyamıyorum valla hem agırlıgımdan hem korkudan ve heyecandan bıran once olsaydı ıyıydı valla zaman da mı gecmıyo artık bılmem saat hıc ılerlemıyo gıbı ...

canım dualarınızı hıc eksık etmeyın noolur bebegım ıcın bolca dua edın umarım sorunsuz olur da sıze de yazarımm merak etmezsınız

bu arada aymenın tam sevılmelık zamanı su anda ıyıce kucukken sıkıstırılmıyo sımdı artık ele gelıyordur da o yuzden cok seker oldu annesı maasallah o yanaklar hele benım de kızım o kadar buyuycek mı yaa doguyo valla saka maka

Kızlar bu arada epidural sezeryanı dusunmeye basladım nasıl kaldırırım o psıkoljıyı bılmıyorum ama kızımı gormek ıstıyorum ben ama boyle dedıgıme de bakmayın cuma gunu ne olur ınananın ben bıle tahmın edemıyorum o panıkle ...

Ibozzl aan amannnnn ben bile 15-20 gunum olmasuna ragmen heycan stres korku icindeyim seni dusunemiyorum.allah hepimizin yardimcisi olsun saglikka kucagimiza versin evlatlarimizi insallah.dualarimiz seninle.esin yada bi baskasi o gun face ine girip kucuk haberler yazsin bizj merakta birakmasin :) tazecik fotoda koysun :)) siyah beyaz koysun nazar degmesin cok seymi istedim kaynana gibi karistim beee ama napim heycan basyi benide.kacta gircen bellimi saati

canım tabiki duacınız inşallah herşey yolunda gidecek sen korkma hiç

ibozll canım bi kaç gündür bakamadım burayada eymen hasta onu hastaneye yatırdık aklım sana takıldı neyseki henüz doğurmamışsın yarınmış doğumun...

rabbim sağ salim bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah .. bir an önce güzel heberlerini almayı bekliyorum canım ...

Fburak canım gecmiş olsun ne oldu?ibozzll umarım iyi gecer canım doğumun stres yapma dualarımz sennle,pink87 canım sennde az kaldı doğuma inşallah herşey yolunda gider,buarada kızlar drdan geldim bebeğim erkek:))tahminlerim doğru cıktı siz kurtulcaksınız yakında artk darısı bana öpüyorum hepinizii..

Oh oh hadi gozun aydin oglun hayirli saglikli evlat olsun inslh.evet yarin ibozll kurtulcak sonra sira bana gelcek inslh.sonrada sana inslh :) kac aylik oldun suan

Eymen bronsitti geçtiğimiz hafta salı dr'a gittik 3 tane şurup verdi birisi antibiyotik... Surekli tıkandı götürdüm hava verdi yolladı ... En son ona Pazartesi gittim kortizonlu iğne vurdu nefesi açılır dedi yolladı...

Salı yine tıkanınca kendi dr'una götürdüm biraz hastane ters yerde evime diye yakındaki hastaneye götürmüştum ilk etapta hata etmişim keşke baştan kendi dr'una gitseymisim...

Dr' un odasına girdik anlattım 4 gündür antibiyotik kullandığımı gittiğimi geldiğimi bu şekil tıkand ığını...
Hemen sırtını dinledi adam apar topar yatırdı hastaneye.. bugün çıktık şükür iyiyiz 4 tane iğnemiz var birde şurup... Salı günude kontrol var insallah geçer..

Ksophie canım sana tahminde oğlun olcak demiştim attım tuttu valla... Seninde neredeyse hamileliğin yarısına geldin sayılır..

Pink canım Seninde son haftaların ınş kavuşuyorsunuz bir bir bebislerinize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…