Artık hamile miyim?

Canimyaaa yavrum nasi usutmus ole nazar degmis kuzuya neyse atlatmis allah bidaha gostermesin.bende dayanamiyorum artik sag gogsumun alti uyusuk gibi yatamiyorum oturur pozisyonda yatiyorum surekli ama az kaldi cok sukur 36.haftama girdim ve 38 de kavusucam inslh.ama tabi erken olma riskim var cumadan cumaya kontrole gidiyorum.dr derseki suyun daha azalmis diye hemen alcak.bakalim yarin aksam kontrol var

kizlar yuzduk yuzduk kuyruguna geldik sayili saatlerimiz kaldi kizim karnimdayken yarin 9 da gidicez hastaneye dogum ne zaman olur bilmiyorum yani saatini dualarinizi eksik etmeyin kendimi iyi hisseder hissetmez yazarim hayirlisiyla sizede ....

fburak canim cok gecmis olsun umarim kisa surede atlatirsiniz insallah ...

klosophie canim oglun hayirli ugurlu saglikla gelir umarim

pinky87 canim merak etme bayragi sana teslim edicem sen de kurtulucaksin allahin izniyle

Dualarimiz seninle canim allaha emanet ol senin yerinde olmayi cok isterdim :)) sabirsizlaniyorum artik zaman durdu sanki benim icin..son gunler gecmiyo.opuyorum

Yok canım ne usutmesi usitmeden değil havada mikrop var bir cok salgın vat zature ishal kusma sebepsiz ateş vs bide tv dede duymuşsundur belki ıstanbul bronşiti diye bi salgin var... Herkez hasta valla... Fatih oldu atlattı bende oldum atlattım eymenede gecirmemistim hatta aradan 20 gün gecti onada arkadasimin çocuklarindan geçti muhtemelen...

Zaten o geldiği gün kızdım cocuklarin oksuruyor niye aldın geldin bu şekilde diye.. sonra cocuk hasta olunca dedim bak gecti diye hiç üstüne alınmıyor bizimkilerden geçmemiştir diyor..

Ah canim Seninde çok az kaldı hayırlisiyla sende kavuscan...

Bugün ibozll cigimin mutlu gunu inşallah alicaz haberlerini...

Canım benim Insallah en kısa sürede mutlu haberini alırız... Dualarimiz seninle sağ salim cimcimemize kavuşursun inşallah...

canım şimdi doğurmuş büyük ihtimalle kızınla koklaşıyorsundur aaah Allahım ne güzel bir duygu bu inşallah bizede o günü görmek nasip olur en kısa zamanda toparlanırsın inşallah buraya yazarsın

Yok canim dogumu yarina ertelenmis ama sebebini bende bilmiyorum

kizlar cok sukur kizima kavusttum 09.02.2013 saat 9.55 de dunyaya geldi bebegim cok baska biseymis bu hicbir seye benzemiyor benim cennet kokulu kizim emmekte biraz zorlansakta cok saglikli maasallah hepinize cok tesekkur ederim tum hamileligimde yanimda oldunuz yardimci destek oldunuz simdide insallah diger bebeklerimiz de sag salim gelsin de kuzularimizi da beraber buyutelim hepinizi cok opuyorum kizlar ...

sağlıkla sıhhatle huzurla büyüsün inşallah.. darısı başımıza.. tebrik ederimm canımm

Ibozll cok merak ettim sizi.oh cok sukur .allah anali babali buyutsun.cook sevindim.ikinizde sagliklisiniz daha ne olsun ne guzel bi haber bu darisi basima :)) artik detaylari toparlandiginda vakit bulunca konusuruz.prensesi op bizim icin.allaha emanet olun

Canım gözün aydın .. güle güle büyüt dünya tatlısı cennet kokulu melegini.. dünyanın en guzel varlıkları onlar bol bol kokla yerimede yeni DÜNYALIYI...

Canım bu erken hafta doğan bebeklerde emme zorluklari oluyor oda düzelir daha büyük bir sorun olmasında bunlar aşılır canım..

oooh oooh maşallah sanada kuzunada canım hayırlısı ile dünyaya geldi meleğin ayrıntılarıda bekliyoruz

merhaba kızlar siteye yeni üye oldum hemen derdime çare bulmak istdim 7 şubatta adet olmam gerekiyordu ama 4 gün geçti hala olmadım adet tarhlerim cok düzenlidir bu yasıma kadar 1 gün bile geçikme olmamıştır acaba hamile olabilirmiyim ayrıca sag kalcam kasıklarım ve sag bacagımda değişik agrım var

Test yapsana canim kan tahlili.inslh hamilesindir hakkinda hayirli olsun

Maşallah Allah bağışlasın ismi ne bu arada sezeryan mı oldun?

kizlar cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin hayatimin en guzel gunlerini yasiyorun sanki bu annelik duygusu cok guzel bebegimle zaman gecirmek zaten harika bisey allahim her kadina yasatsin bu duyguyu ...

gelelim ameliyata cumartesi gunu sat 09:00 da hastaneye gittik yatis yapildi odamiza ciktik bana ameliyat kitafetlerini verdiler giydim odada damar yolu acildi ve sonda takildi hic acitmiyor bu arada sonda sonra ameliyathaneye gitmek icin tekerlekli sandalyeye bindim ameliyathaneye varinca yataga yattim beni bagladilar yataga bu arada muzik caliyor odada sakinkestirici tarzda derken doktorum geldi iyimisin dedi ben cok heycanliyim dedim doktor hersey guzel olacak merak etme dedi ve saate baktim 09.48 baska bisey hatirlamiyorum :) kizim saat 09.55 de dunyaya gelmis genel anestezi diye video cektirdik cok guzel oldu dogumu ds gordum yani neyse ayildigimda odadaydim ve herkez ziyaretimize gelmisti cok kalabalikti ilk sordugum sorular parmaklari tammi ve guzel mi olmus :) sonra hemsire geldi serum takti ilkine agri kesici igne yapti ama yapmasada olurdu agrim yoktu okadar 2 tane serum daha takti onlarda rahim toplanmasi icin ilaclar yapti o ilaclar beni terletti biraz herkezde oluyomu bilmem agri kesici istermisin diye sordu hic istemedim sadece ilk serumda verdiler o da istegim disi sonra aksama kadar bisey yemedim aksam yemegi geldi onu yedim ve hemsireler geldi beni kaldirdilar tamam zor oluyor ilk kalkis ama abartilacak bisey degil tsbi sondayida cikardilar kaldirmadan yurudum biraz ttuvalete gittim ve yuruyus o yuruyus dahada oturmadim :) bebegimin herseyini ben yaptim ertesi gun sabah ciktik eve dus aldim gelince hemen rahatladim ve o gun hastane kiyafetlerini yikadim ve astim misafirler geldi hep oturdum yani sunu soyluyum ki sezeryandan ben cok korkuyordum biliyosunuz boyle oldugunu bilseydim daha once yaptirirdim :) sakin korkmayin hicbi zorlugu yok inanin bebegi memeye alistirmak daha zor :) cok uzattim ama tum ayrintilari anlatmak istedim

iste kizimla bizim hikayemiz bu umarim sizin dogumlariniz da guzel gecer inanin olumune aci bile cekseniz bebeginizi koklayinca gecip gidiyo allahim onlara omur versin evlat sevgisi bambaska ...

bu arada kizlar sizler nasilsiniz benim basim cok kalabalik o yuzden cok ilgilenemiyorum buralarla

....fburak

canim eymenin bronsiti nasil unarim gecmistir sen de iyisin ins kivircik oglumu da op benim icin

pinky87

canim sen ne yaptin heyecanli gunler devam ediyo hic korkma emi anlattim bak ameliyati bisey yoki ns seninkide boyle olur

perilius

canim sen ve kizin da iyisiniz ins

hepinizi opuyorum...

ibozll canım ya seni okadar merakediyordumki şükür iyisiniz..malesef mesajlarınızı okuyacak kadar vaktim yok ama eminimki hepiniz iyisinizdir..

pink umarım sende iyisindir doğumu en yakın olan sensin ...
biz malesef 5. gün bugün hastanede yatıyoruz eymen sürekli tıkanıyor çok dirençli bir bronşit atlatıyor okadar tedaviye ramen hala tıkanıyor hastanede nekadar kalıcamız belli değil... buharla evde düzelicek durma gelene kadar hastanedeyim... şuan bebeği banyo ettirmek için izinli eve geldim ve geri gidecem..
benden habver alamaya bilirsiniz baya bi süre meraketmeyin hastanede prensler gibi bakılıyoruz.. bide çok güzel hemşireler var eymen kucaktan kucağa geziyor:)

Canim cok mutlu oldum iyi haberlerinizi alinca.allah anali babali buyutsun saglikli hayirli omur versin inslh.normalde suyum cok azaldigi icin gectigimiz cuma sabahi alicakti ama bikacgun daha dursun durabildigi kadar dedi.buaksam gidicem tekrar artik gun verir sanirim.kimbilir yarin sabah bile olabilir inslh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…