Artık hamile miyim?

benim içinde günler geçmiyor artık daha çooook var bende normal doğum istiyorum daha 11 haftamız var kızlar siz tecrübelisiniz 31. haftamda dr kontrolümüz hep ayda 1 gidiyorum 31. haftadan sonra kontrolü sıklaştırımı yoksa 1 kere daha 1 ay sonramı alır beni?

Son düzenleme:

sağol canım senin ve yavrucuğun için dua edecem hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli birbirinize kavuşacaksınız inşallah ama doğumdan sonra toparlanır toparlanmaz buraya yaz olurmu habersiz bırakma bizi

canım hayırlısı olsun neyseki önemli bi sorun yokmuş:) anlaşıldı senin dr kilo almasını istemiyor bebişin:) umarım ciğerleri gelişmiştirde sorun yaşamadan evinize çıkarsınız...

ayy benide heyecan bastıı şimdi .. bize toparlanır toparlanmaz yaz canım olurmu...

canım benım evet cok sukur bıseycık yok hersey yolunda aslında tek sorun bızım doktorun obezıteyle mucadelesı galıba :) evet kılo aldırmıycak kızıma doktor amcası valla cıgerı ıcın 6 tane ıgne yapıyorlar bana doktor kesınlıkle sorun olmayacagını soyledı canım tabı allah bılır de doktorum cok emın kendınden

ay bı olsun bıtsın de ınsallah tabıkı yazarım canım sag salım bı dogsun kızım onu bı kokluyum once sonra ılk ısım sıze haber vermek olucak :)

gecer canım merak etme bak ben de gecmıyor dıyordum geldı cattı dogum ınsallah ıstedıgın olur normal dogum yanı ben de cok ıstıyorum da bakalım sanırım kıst yuzunden olamıycam o kadar da cok yuruyus yaptım kı normal olması ıcın ama hayırlısı olsun hakkımızda tatlım 29. haftadan sonra benım doktorum once 2 haftaya dusurdu sonra 1 hafta ama ben erken dogum yapıyorum belkıde o yuzden bence doktoruna baglı ve dogum zamanına sanırım sen doktorun nasıl ısterse oyle yap bence ...

saol canım benım dualarını eksık etme hem benım hem kendın ıcın ben hep dua ettım gebelıgım boyunca duaların gucu cok buyuk gercekten yazarım tabı nıye yazmıyım ama ddedıgım gıbı once bı yavrumu sag salım goreyım opeyım koklayayım hasretımı bı gıdereyım ondan sonra :)

Son düzenleme:
benim doktor çok gamsız yaaa sanırım beni ayda 1 almaya devam eder :18: ben daha sık gidip bebeğimi daha sık görmek istiyorum

Son düzenleme:
benim doktor çok gamsız yaaa sanırım beni ayda 1 almaya devam eder :18: ben daha sık gidip bebeğimi daha sık görmek istiyorum

canım bı sorunun yoksa cagırmaz zaten sık o yuzden bence durumun ıyıkı ondan ayda 1 gelıyorsun boylesı daha ıyı evet ben de bebegı cok gormek ıstıyordum hep kalp atısını duymak ıstıyordum ama sabredeceksın artık bosver onemlı olan bı problem olmaması ...

aman canım iyi olsunda ben sık sık görmesemde olur ama bu kontrolü iple çekiyorum meraktan

sennki gibi kızım olacak canım inşallah kısmetse ismide Elif Eylül olacak kızımın senin kuzunun ismi?

oyy bi prenses daha geliyor haaaa :) ismiyle yasasın ınsallah elıf eylul bebek guzel ısımler bulmussunuz mınık prensesınıze bızım kızımızın adı da ''EDA'' olacak canım nasıpse ...

oyy bi prenses daha geliyor haaaa :) ismiyle yasasın ınsallah elıf eylul bebek guzel ısımler bulmussunuz mınık prensesınıze bızım kızımızın adı da ''EDA'' olacak canım nasıpse ...

sağol canım Elif çok sevdiğim kişiliğini çok beğendiğim bir arkadaşımın ismi Eylül ise eşimle bir eylül ayında tanıştık yine bir eylül ayında evlendik eylül ayı bizim aşk ayımız kızımızda aşkımız o nedenle Elif Eylül oldu kızımın adı senin kuzununda ismi çok güzel canım adıyla yaşasın ömür boyu mutlu sağlıklı olsun inşallah evinize kat kat huzur sevgi getirsin

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

ayy bakın bugun ne yazıyor gebelık takvımım de bugun dogsa bıle bı sorun olmaz dıyooooo dıs dunyaya gecıs yapabılırmıs ya hadı ınsallahh bu arada yaklasık agırlıgı 2200 olmalıymıs benım dobısko 3100 olmus

eylul ısmını hıkayesı bı harıka ne kadar guzel kızının anlatacak bı anısı olacak anne babası sayesınde ınsallah kızınızla askınız dahada artar zaten evlerımızın nesesı olacak onlar hayırlı evlatlar olsunlar umarım hayatları boyunca hep mutlu olsunlar

inşallah canım sende düşünme artık zaten kötü şeyler gelmesin aklına aaaaay 1 hafta yaaa 1 hafta sonra kızınla kavuşacaksın aay şu an 38.haftayı geçmiş olmayı ne kadar çok isterdim

inşallah canım sende düşünme artık zaten kötü şeyler gelmesin aklına aaaaay 1 hafta yaaa 1 hafta sonra kızınla kavuşacaksın aay şu an 38.haftayı geçmiş olmayı ne kadar çok isterdim

ewet ya dusunmuyorum zaten ben bılıyorum hersey cok guzel olacak benım melegım gelecek ve hayatımıza yepyenı bır sayfa acıcaz onunla beraber

1 hafta evet muhtemelen gecmeyecek yada zor gececek 1 hafta heyecandan dahada erken dogum yapmamam ınsallah :) senın de boyle son 1 haftanı gorucez ınsallah canım senın ve bebegın ıcın en hayırlı zamanda gelsın ınsallah yavrun ...

sağol canım inşallah hayırlısı ile bende kuzumu sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağıma alırım
canım ben artık uyuyayım kendine çok iyi bak bizide habersiz bırakma şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum canım sana

30 hafta itibariyle 15 te bir gitmen lazım ... 1 ay çok geç oluyor ozaman... gamsızda olsa alır meraketme:)

canım o hamilelik takvimi öyle yazıyor ama bazen yada genelde öyle olmaya biliyor... inşallah sende sorunsuz kavuşacaksın bebişine...

ay bi zaman benimde hamile hamile burda yazdığım günlerim geli verdi aklıma .. hele son mesajlarımı ne heyecanla yazmıştım şimdi sende öylesin ... bu son haftalar çok zorlu geçiyor senin uykular kaçmaya başlıcak şimdi heyecandan:))

sizinde az kalmış hayırlısıyla inşallah sağ salim kavuşursunuz bebeğinize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…