Artık hamile miyim?

Kizlar bugun kontrolumuz vardi ve sonunda kizimizin minicik yuzunu gorduk :) Hersey yolunda 1405 gr ve 39 cm ve bebegim donmus artik cok sukur cok mutluyum darisi sana pink87

ama bi de kotu haberim var tansiyonum cok yukselmis kucuk tansiyon sinirdaymisss ona moralim bozuldu umarim duzelir opuyorum hepinizii

maşallah bebişine canım negüzel boyu kilosu .. çok şükür dönmüş çok sevindim senin adına... tansyonunu ihmaletme sakınha aman dikkat et..

Canlarım ben geldim çok teşekkürler ilginiz için ,sabah dr daydım drum değişti ya biraz stresli gittim ama cok tatlı bi bayan cıktı hemen cep numarasını verdi fln bebeğime de baktı ense kalınlığı fln normal cıktı çok şükür kan testi sonuçlarını bekliyorum işte..bugün cok yoruldum ama anneminde hastane işi vardı bir de hasta ziyareti yaptık sürekli araçlardaydk içim dışıma cıktı..annemde boyun fıtığı var 5 tane 2 si riskliymiş şeker ve kalp hastası da olduğu için daha riskli annemde ilk gördüğü drun önüne ameliyata yatıyo bugün başka dr a götrdm kireçleme de olduğu için önce ilaç verdi hemen olmaz dedi bana mantıklı geldi ama annem beni kobay gibi kullancaklar ben diğer tarafta olcam ameliyat diyo bi de vasiyet vermeler fln ben zaten hassas bi dönemdeym hiç beni düşünmüyo çok üzülüyorum babamnda tomografi işleri var canım burnumda yani onlar hep iyi olsun istiyorum bugün bebeğimi gördüm hatta annem kynvalidem de geldi ama hiç mutlu değildim olamadm aklım çok dolu sınavlarda var yakında ders de calışamadım doğru düzgün bugün yine yorgunluktan mide bulantısından kötü oldum annemde inatlaşınca benle yine aynı ağlama krizim tuttu birazda kalbini kırdım zaten cok huzursuz oldum tansiyon yükseldi tabi hastanede de yine 13 8 cıktı tansiyon bilmyrm nolcak..ibozll senn kaç çıktı canım??
caınım benim stres çok kötü tabi benimki gibi huysuz bir bebeğin olur bak sonra:)
annene acil şifalar diliyorum canım .. her gördüğü dr'a ameliyat olmasın canım ben her gittiğim dr'a inansaydım kesilmedik yerim kalmamıştı şimdiye ...
sana çok kızıyorum bak bebişimizi üzüyorsun bidaha sakın ağlama bozuşuruz ona göre:KK43:

kızlar hepinize mutlu güzel bebişli bir sene diliyorum ....

caınım benim stres çok kötü tabi benimki gibi huysuz bir bebeğin olur bak sonra:)
annene acil şifalar diliyorum canım .. her gördüğü dr'a ameliyat olmasın canım ben her gittiğim dr'a inansaydım kesilmedik yerim kalmamıştı şimdiye ...
sana çok kızıyorum bak bebişimizi üzüyorsun bidaha sakın ağlama bozuşuruz ona göre:KK43:

kızlar hepinize mutlu güzel bebişli bir sene diliyorum ....

Sağol canım biliyorum evet stres yapmamam lazım ama elde değilki çok sıkıştım sınavlar drlar..bugün başka bi prof a götrdüm işinde cok iyi annemn kolunda da mmlik bi yırtık var önceliğin ona tanınmasını söyledi ve boyun fıtığınında cok kötü olmadığını onun için cok basit bi ameliyat olduğunu fln anlattı zaten mikrocerrahi yöntemle yapcam fln dedi baya rahatladık şimdi kolundan olcak yaza da boyundan aciliyeti yokmuş öyle işte..sen ne yaptın canım iyileştimi iğnelerden sonra eymen?

Sağol canım biliyorum evet stres yapmamam lazım ama elde değilki çok sıkıştım sınavlar drlar..bugün başka bi prof a götrdüm işinde cok iyi annemn kolunda da mmlik bi yırtık var önceliğin ona tanınmasını söyledi ve boyun fıtığınında cok kötü olmadığını onun için cok basit bi ameliyat olduğunu fln anlattı zaten mikrocerrahi yöntemle yapcam fln dedi baya rahatladık şimdi kolundan olcak yaza da boyundan aciliyeti yokmuş öyle işte..sen ne yaptın canım iyileştimi iğnelerden sonra eymen?

anlıyorum seni canım ama elinden geldiğince canını sıkmamaya bak olurmu..
annen için en doğru kararı vermiş bencede dr hem okadar ciddi durumda değilmiş boynu buda güzel..

eymenin bugün dr kontrolü aşıları vardı geçen cuma verdiğim idrar kültürü sonucunuda aldım bugün sonunda idrarda bakteri yok çok şükür... dr amcamız gelişimimizide çok beğendi bakımı beslenmesi iyi dedi:)çok şükür iyiyz canım ...

anlıyorum seni canım ama elinden geldiğince canını sıkmamaya bak olurmu..
annen için en doğru kararı vermiş bencede dr hem okadar ciddi durumda değilmiş boynu buda güzel..

eymenin bugün dr kontrolü aşıları vardı geçen cuma verdiğim idrar kültürü sonucunuda aldım bugün sonunda idrarda bakteri yok çok şükür... dr amcamız gelişimimizide çok beğendi bakımı beslenmesi iyi dedi:)çok şükür iyiyz canım ...

tamam canımm daha rahat sayılırım zaten çok şükür,ohh şükür çok sevndim ya eymenin de iyileşmesine inşallah bi daha hasta olmaz çocuk geçmiş olsun tekrar canım..Hıı buarada face de oyunları cıtır cerez gibi sen mi götürüyosun bakalım:KK66:eğer öyleyse seni yılın annesi seçicem:KK70:öptüm canımm...

tamam canımm daha rahat sayılırım zaten çok şükür,ohh şükür çok sevndim ya eymenin de iyileşmesine inşallah bi daha hasta olmaz çocuk geçmiş olsun tekrar canım..Hıı buarada face de oyunları cıtır cerez gibi sen mi götürüyosun bakalım:KK66:eğer öyleyse seni yılın annesi seçicem:KK70:öptüm canımm...

inşallah hasta olmaz canım ya ama grip olduk daha doğrusu ben oldum onada geçti:KK43:

bubble wict saga oynuyorum ben bide poker:) onun dışındakileri ben oynamıyorum hoş bayadırda oyun oynamıyorum yani:) hoş saçımı taramaya vaktim yok vakit buldumu buraya bakıyourm ben:) fatih kıvranıyor anne face aç bana oyun oynucam diye:)

en güzeli canım rahat ol sıkma kendini bidahamı hamile olcan bugünlerin tadını çıkart..

Kizlar artik facede varsiniz diye ben burayi unuttum resmen :)
Nasil gidiyor bakalim hamilelikler umarim sikintilar yoktur hersey guzeldir ...

............fburak ...........

canim benim cok sevindim tahlilin temiz cikmasina allahim bidaha yasatmasin boyle hadtaliklar insallah kucuk eymen de rahatlamistir biraz sanirim sen de iyisindir artik insallah kendine dikkat et bebeklerinin sana ihtiyaci var buragida eymenide op benim icin

.........klosopie........ ..

canim bi sen yoksun facede o yuzden seni daha cok merak ediyorum nasilsin annene cok gecmis olsun tamam annesinin hastaligi nasil uzulmez insani zor ama lutfen kendini cok uzme cunku bebegini de uzuyorsun merak etme insallah annenle alakali hersey yoluna girecektir allah sifasini versin insallah cinsiyeti ogrenebildiniz mi umarim benimki gibi inatci cikmaz bebegin :) cok dikkat et canim kendine opuyorumm cok

.............pinky87...... ... ...

ecenin guzel annesi sen nasilsin prenses nasil benimki karnimi delecek diye cok korkuyorum artik :) cok hareketli muayene kontroller nasil kilosu boyu gelisimi iyimi ? az kaldi saka bi yana yaa cok heycanliyim resmen artik 30. haftalardayiz allahim saglikli sihatli kavustursun bizi prenseslerimizle optum tatlim

Kizlar bu arada bu ayin 18 inde kontrolumuz var ve 32. haftada olacak bebis doktor cati muayenesi yapicam dedi sizce erken degilmi ???

Canım ben sana özelden yazarım face adresimi eklersin,annemde canım ilk kolundaki kas yırtılmasından ameliyat olcak mikrocerrahiyle boynuda abartıldığı kadar önemli değilmiş ağrıları klundanmış özelde bi profa götrdüm amerikalarda ödülleri fln var cok güvendik bakalım haziranda o yapcak boyun fıtığı ameliyatını yine mikrocerrahiyle diğer drlar açık ameliyat platin fln demşti yok felç riski var fln korkutmuşlardı şimdi içimz rahat moralman daha iyiyiz dr seçimi çk önemli ya ben ısrar etmesem annem gitmiyodu da iyi ki ısrar etmişim..Canım çatı muayenesinden pek anlamam ama benm düşüncem erkenden bakması iyi çatısı dar olanlara sezeryan yapıyolar ona göre sana gün verir vardır drunun bi bildiği..ya buarada fburak bende grip gibiyim sanada sorim ibozll grip tehlikeli mi bebek için cok korkuyorum ya hasta olcam diye:KK43:cinsiyetimiz belli değil valla benmki de göstermedi 28inde gitcem inşallah gösterr velet ço baskı var tekrar git öğren fln benden cok meraklı eş dost ben sağlıklı olsunda diyorm ikiine de cok sevnrm fark etmezz öyle işte canım ama inşallah senn kadar beklemem ya:))

inşallah hasta olmaz canım ya ama grip olduk daha doğrusu ben oldum onada geçti:KK43:

bubble wict saga oynuyorum ben bide poker:) onun dışındakileri ben oynamıyorum hoş bayadırda oyun oynamıyorum yani:) hoş saçımı taramaya vaktim yok vakit buldumu buraya bakıyourm ben:) fatih kıvranıyor anne face aç bana oyun oynucam diye:)

en güzeli canım rahat ol sıkma kendini bidahamı hamile olcan bugünlerin tadını çıkart..

gecmiş olsun canım bende girip gibiyim ya korkuyorum bişey olur diye..haha süpersin canım herşeye yetişiyosun maşallah yazık fatihe:)tatlım oyun oynayacağına sacını tarasanaaa:KK70:

Kizlar artik facede varsiniz diye ben burayi unuttum resmen :)
Nasil gidiyor bakalim hamilelikler umarim sikintilar yoktur hersey guzeldir ...

............fburak ...........

canim benim cok sevindim tahlilin temiz cikmasina allahim bidaha yasatmasin boyle hadtaliklar insallah kucuk eymen de rahatlamistir biraz sanirim sen de iyisindir artik insallah kendine dikkat et bebeklerinin sana ihtiyaci var buragida eymenide op benim icin

.........klosopie........ ..

canim bi sen yoksun facede o yuzden seni daha cok merak ediyorum nasilsin annene cok gecmis olsun tamam annesinin hastaligi nasil uzulmez insani zor ama lutfen kendini cok uzme cunku bebegini de uzuyorsun merak etme insallah annenle alakali hersey yoluna girecektir allah sifasini versin insallah cinsiyeti ogrenebildiniz mi umarim benimki gibi inatci cikmaz bebegin :) cok dikkat et canim kendine opuyorumm cok

.............pinky87...... ... ...

ecenin guzel annesi sen nasilsin prenses nasil benimki karnimi delecek diye cok korkuyorum artik :) cok hareketli muayene kontroller nasil kilosu boyu gelisimi iyimi ? az kaldi saka bi yana yaa cok heycanliyim resmen artik 30. haftalardayiz allahim saglikli sihatli kavustursun bizi prenseslerimizle optum tatlim
Canım valla eymenin sağı solu belli olmuyor... Arada bir cazgirligi tutuyor bazen cok gazlaniyor garibim... Çok şükür bakteri temizlendi 5 şubatta birdaha kültür vericez inşallah üremez birdaha...

Birde göz muayenesi yaptircam ogün hayırlısiyla ondada bisey cikmaz inşallah...

gecmiş olsun canım bende girip gibiyim ya korkuyorum bişey olur diye..haha süpersin canım herşeye yetişiyosun maşallah yazık fatihe:)tatlım oyun oynayacağına sacını tarasanaaa:KK70:

Yok şekerim ne oyunu ne oynaması... Önceden oynuyordum poker falan mesajda onu yazdım ya şimdi bırak oyunu saçımı tarayamiyorum... O oyunlarida facede fatih oynuyor... Fatihe face acmistim oyun ordan oynasın diye facesi çalındı yine benimkine dadandi...

Canım bebege zararı yok gribinin bende emziriyorum ilaç kullanamiyirum... O yüzden tavuk suyuna çorba içtim bol bol.. bide 2 portakala 2 limon sıkıp içtim ertesi gün hiç biseyim kalmadı... Sende bu şekilde yap canım...

Bana hiç çatı muayenesi yapılmadı canım ama 30 haftadan sonra nst 35 ten sonra çatı muayenesi yapılıyor... Belkide dr dan dr'a değişiklik gösterir..

Ayyy taze çıtır bebisler geliyor ne heyecanlı... Az kaldı sanırım benide heyecan bastı...

Dün yine misafir vardı eymosumu görmeye geldiler faceden görmüşlerdi gerçi yakından daha tatli buldular...
Nazarmi oldu ne olduysa kuzuma dünden beri çok ağlıyor..
Bide onlarda bebek dusunuyolarmis 5. Ay olmuş deniyolarmis baya bi heveslendi eymeni kucağından indirmedi...
Rabbim inşallah daha güzellerini onlara nasip etsin tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...
Nekadar zor olmaması kızda endişe ediyor olmucakmi acaba diye... Bian kendi durumum geldi aklıma 2 sene olmadı urastim durdum ağladığım üzüldugum zamanlarda oldu...
Neyseki hepsi geride kaldı...

Ibozll şekerim facede var ama burasi daha güzel paylaşım açısından..
Sen burayı ihmaletme sekercim...

Herkes iyi sanirim ozelliklede eymenin iyilesmesine cok sevindim ztn resimlerine bayiliyorum :) masallah.bende iyiyim ama aksam sanirim sinirlerim bozuldu durduk yere agladim sıkinti basti artik diyet biktirdi tatli yemek istiyorum ama kana kana hemde...onun disinda kizimda cok sukur iyi yani son kontrol iyidi kilosu falan zten 10 dunde bi gidiyorum 2 sinde gitmistim simdi cuma mi gitsem pazartesimi karar veremedim.ibozl canim benimki asiri hareketli degil sakin ama tabiki hareket edio artik hatta tekmeler disinda karnimda dalgalanmalar basladi cok guzel :) rabbim isteyen herkese nasip etsin inslh.gecen hafta odasini aldik subatin ilk haftasi gelcek inslh.birazda gecenlerde alisveris yaptim ama cok sey almadim bi suru hediye de gelir ztn.baktim yetmiyo etrafim magaza doku cikar alirim sonra

Herkes iyi sanirim ozelliklede eymenin iyilesmesine cok sevindim ztn resimlerine bayiliyorum :) masallah.bende iyiyim ama aksam sanirim sinirlerim bozuldu durduk yere agladim sıkinti basti artik diyet biktirdi tatli yemek istiyorum ama kana kana hemde...onun disinda kizimda cok sukur iyi yani son kontrol iyidi kilosu falan zten 10 dunde bi gidiyorum 2 sinde gitmistim simdi cuma mi gitsem pazartesimi karar veremedim.ibozl canim benimki asiri hareketli degil sakin ama tabiki hareket edio artik hatta tekmeler disinda karnimda dalgalanmalar basladi cok guzel :) rabbim isteyen herkese nasip etsin inslh.gecen hafta odasini aldik subatin ilk haftasi gelcek inslh.birazda gecenlerde alisveris yaptim ama cok sey almadim bi suru hediye de gelir ztn.baktim yetmiyo etrafim magaza doku cikar alirim sonra

Ah canım sana bisuru cevap yazmıştım öğlen yollamamisim misafir geldi öyle kalmış...
Neyseki az zaman kaldı sabır biraz inan seni en iyi ben anlarım çok aç gezdim çoğu günde oturup ağladım ama hepsi geçti gitti... Hatta diğer topicte bazen 3. Cocuk konusu geçiyor bana diyolarki kanamayla yattığın aylarını ac gezdiğini unuttun galiba daha düne kadar agliyordun açlıktan sakin yapma 3. Bebegi diyolar...
Ama inanki şimdi yavruma bakiyorumda okadar güzel öyle tatliki sevmeye doyamiyorum ... Onlar için herşeye değer...

Hatta martta bi başladım kanamayla yatmaya bütün yazı bitirdim yata yata millet havuzlarda orda burda fink attı ben bi odanin içinde bi yatakta aynı pozisyonda yattim durdum... Ablam bigun çok üzüldü halime sakın daha dogurayim deme yazık çok çektin dedi .. sonra doğuma gittiğimde çok ağladı benide çok ağlattı... Odaya bi çıktım ablamin yüzünde guller açıyor bebek geldi ablam yapıştı bebege babadan diyorki ben sana çocuk yapma dedim ama sen bitane daha dogur dedi... Bunlar için degermis dedi..
Bu arada ablam bekar o yüzden pek anlamıyor kafasına göre yorum yapıyor....

Cimcimelerimizin gelmesine çok az kaldı...
Beşiğide almışsın güle güle uyusun içinde inşallah...
Beşik eve gelince sende benim gibi hayal kurmaya baslarsin artık..

Bende hamileligi ogrendim 3 gun sonra kanamam oldu basladim yatmaya hala daha yatiyorum.hele ilk zamanlar buda dusucek diyodum.cok cok sukur allahima bugune geldim.bi kanamam oldu o gecti damarda centik cikti o gecti seker cikti ustune bide suyum az surekli sıkintilar yasadim bide sabah aksam kan sulandirici ignelerim var doguma kadar...ama asya isyan etmek icin solemiyorum yinede cok sukur allahima bise kalmadi.onu saglikla kucagima aliyim bunlara raziyim.gecen aksam bende acliktan agladim ama onun dogucagi gunu dusundukce moral buluyorum.allah isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Bende hamileligi ogrendim 3 gun sonra kanamam oldu basladim yatmaya hala daha yatiyorum.hele ilk zamanlar buda dusucek diyodum.cok cok sukur allahima bugune geldim.bi kanamam oldu o gecti damarda centik cikti o gecti seker cikti ustune bide suyum az surekli sıkintilar yasadim bide sabah aksam kan sulandirici ignelerim var doguma kadar...ama asya isyan etmek icin solemiyorum yinede cok sukur allahima bise kalmadi.onu saglikla kucagima aliyim bunlara raziyim.gecen aksam bende acliktan agladim ama onun dogucagi gunu dusundukce moral buluyorum.allah isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Benimde kanamam 5. Haftamda başladı ocak ayında bir düşük yapmıştım bu durmaz dedim durdu cok şükür...
Plesenta previa şeker meker derken zaman geçti... O centiklerden bendede vardı kendi kendine kapandı... Çok şükür bu haftalarida gördün canım geriye hic bişey kalmadı allahın izniyle onlarda gecicek... Gebelikte diyet açlık çok zor eziyet gibi resmen...
Sabrın sonu selamettir canım...

Kizlar cook sukur artik yoluna giriyo hersey dun dr a gittim suyumu iyi buldu artmis :)) ama tabi yine dikkat etmeliyimki azalmasin...41 cm 2 kg olmus kizim.cok sukur allahima bi sıkinti yok dopleri falan iyi...sadece sekerim arada yukseliyo idare edicez artik onuda daha sıki sarilmaliyim diyete.dogumuda subatin son haftasi gibi ddioduk ama ztn subat 28 cektigi icin 3 mart dusunuyoruz.esim ztn cok istiyodu 3.3.13 olur heralde.kismet bakalim allah saglikla versinde...

pinky87 ......

canim cok guzel bi haber bu cook sevindim bak allahin izniyle hersey giriyor yoluna zaten az kaldi kuzucuklarimizi kucagimiza almaya hayirlisiyla insallah 3.3.13 de guzel bi tarih valla unarim gonlunuzden gecen olur bakalim benim de ayin 18 inde kontrol bize ne diycek doktor amca cok merak ediyoruz .... kilosu boyu da cok iyi maasallah ececigin opuyorum canimm

Son düzenleme:
X