Artık hamile miyim?

ahh canımm ben neleri canım istedide yiyemedim evdekilerede yedirmedim valla... daha durr yeni başladın benim 20. haftamda verildi diyetim 37. haftama kadar yaptım... bide çok pis boğazım ben zor tuttum kendimi.. ama çok ağladığım olmuştur açlıktan bide yiyemediğim şeyler için .. rabbim sanada sabrını versin inş benim gibi doğurunca yersin bol bol..

Ya bide bise daha sorcam bebegim bazen cok hareketli ama bazen hic kipirdamiyo evde kalp dinleme cihazim var bebekte sıkinti yok ama bazen hareketsiz.mesela butun gun duruyo sadece aksam pespese biraz atiyo yada sadece sabah.25.haftamdayim

Ya bide bise daha sorcam bebegim bazen cok hareketli ama bazen hic kipirdamiyo evde kalp dinleme cihazim var bebekte sıkinti yok ama bazen hareketsiz.mesela butun gun duruyo sadece aksam pespese biraz atiyo yada sadece sabah.25.haftamdayim

uyuyor canım bebeğin merakedicek bişey yok.. sürekli uyanık değillerki uyanık olduğu zamanlarda oynar.. bazı hareketlerinide sen hissetmezsin daha küçükler ..çok güçlü hareketlerini anlıyorsun şuan sen..

arastırıyım canım lızoz neymıs bakalım ama sen almadıgına gore cok da gereklı bısey degıl gıbı benım dogum seklım bellı degıl daha ama allahım kısmet ederse normal dusunuyorum tabı doktorla daha hıc konusmadık bu durumu ınsallah sutte bı sıkıntım olmaz pekı bebegı ılk neyle temızlıyorlar orda onlar kendı bezlerıyle falan mı hanı o kanını pısını neyle sılıyorlarkı genede ben havlu gotursem mı bılemedım :26: evet hastane cıkısı ıcın rahat bı esofman tarzı bısey de gerekır bebek ıcınde puset daha kullanıslı olabılır cunku martta soguk olur portbebede usur gıbı sankı bez de zaten 1 paket alıcam sımdılık 2 numara alıım onuda cunku arkadas aldı koydu yıgdı remen ama bebege pısık yaptı kullanamadı duruyor hepsı ay bunları konustukca heycan basıyo valla

Fburak cok saol canim :) aksam aksam iyi geldin bana..
Ksophie ben coook erken basladim hissetmeye ama tabi ilk baslarda damar seyirmesi gibiydi simdi sanki icimde gaz patliyo gibi dr umda 23.haftaya kadar anca hissedersin diodu ilk gebelkklerde.fburak daha iyi bilir.sanirim dogru tarif ettim

ben korse takamadım ikisindede ya zaten hiç takamıyorum sıkıntıya gelemem ben :)) takmak lazım tabi göbek kalmıyormuş .. aman bende varsın kalsın napıyım hiç duramam korseyle..

ayy evet ben de onu dusunuyorum nasıl takılacak o korse dıye normal dugune dernege bıle takamam ben varsın gobısım bıngıldasın derdım de cok yararı olurmus dogumdan sonra sarkmalara karsı ama tabı takacak adam lazım ona neyse ben genede bı deneyım baktım olmadı takmam olur bıter

canım ya onların bezleri var siliyorlar onlar .. ben ikisindede havlu falan götürmedim kendileri kendi bezleriyle siliyorlar havluyu götürsende istemezlerki .. tabi kendi doğum yapıcan hastaneye sorarsın canım gerek varmı diye .. mesela terlik götürmüştüm ben onlarda veriyolar kendi götürdüğümü giydim tabi yine ben :) listeye terlk yazmışmıydım bilmiyorum ama koymak lazım :)9

ben yemek yapıcam kızlar öpüyorum sizi şimdilik .. siz yazın sorularınız varsa ben gelince cevaplarım artık :)

haha gaz patlaması mıı,ya bende şişkinlik var bide öyle olursa bebeğin hareketleri arada kaynar:))ben de dikkat ediyim seyrme meyrme hissedyim yeterçok sağolun kızlar bilgilernz için ben kaçim bebiş daha cok rdyasyon yemesin daha minik,öptüm kızlar hepinizi kendinize iyi bakın..

aynen canım ya 2 li test 3lu test seker yuklemesı cınsıyet kontrol ası derken hoooooop gebelıgın yarısından cogunu atlatmıssın sımdı bencede en ıyı gunlerımız ohhh karnımızda bebısler altını degıstır derdı yok acıktı uyandı nuyumadı derdı yok bı dogsunlar kok sokturcekler bu bıcırlar bıze allahım saglıklı sıhatlı bı dogsunlarda ınsallah aksama dogru hafıflıyorsa ıyı canım o zmn gerek yok zaten ılaca ben artık hıc ne yıyıp ne ıcıyordum o ılacı kullandıgımda sen tuzlu kraker leblebı ye sabahtan kı mıdenı bastırsın canım ınsallah atlatırsın az sabret bakalım bebek odasına gelınce bıraz daha bekle canım lutfen bılıyorum cooook guzel seyyler var da az daha sabret bı 5-6 aylık ol en azından bak ben daha 1 ıgne almadım gercı ben oda yapmayı dusunmuyorum da yınede az daha sabret tatlımm

canım uyuyodur o ben bı gun bu yuzden cok panık oldum esım ısten cıktı geldı sonra bı basladı tekmeler hıc durmadı yınede doktoru aradım 2 gun bıle hareket etmeyebılır bazen dedı ama tabı temkınlı olmakta fayda var benımkı maasallah bı huy gelıstırdı mutlaka uyumadan once yer yapar kendısıne kedı gıbı sonra uyur o yuzden sureklı hıssedıyorum ben allahım eksıklıgını gostermesın sen de merak etme canım panık olma ama takıbıde bırakma

saol canım benım opuyorum guzel guzel yemekler yap da ogluslar ac kalmasın

Bebektw cok sukur sıkinti yok canim gelisimi falan normal zten hissetmedigim zaman kalp atisi dinleme cihazim var onu aciyorum duyuyorum rahatliyorum :)heralde babasi gibi tembel olcak kizim.gerci annemde diyodu 3 dogum yapti annem ama 3 umuzude dogru duzgun hissetmemis

yoook kaynamaz merk etme o cok farklı oluyor hıssedersın goz segırmesı gıbı degısık bısey sonra da 20. haftada o mınık tekmelerrrrr cok heycanlı optum canımmm

tembel deme kız cocuguma ne yapsın o da tum gun daracık bı kesede karanlıkta duruyo en ıyısı uyumak ben olsam ben de uyurdum o da ılgınc nasıl hıssetmemıs o da kısıye gore degısıyor sanırım sen ferah tut ıcını ıyıdır o annesı sadece uykucu sırıne

:))) ay bazen butun gun deliriyorum kipirdamiyo babasi gelince bi cosuyo :)ya bide benim gobek yagliymis eside ondeydi heralde oda etkiliyo yoksa usg de kipir kipir masallah

:))) ay bazen butun gun deliriyorum kipirdamiyo babasi gelince bi cosuyo :)ya bide benim gobek yagliymis eside ondeydi heralde oda etkiliyo yoksa usg de kipir kipir masallah

benım de tam tersı bana gelınce pat kut dalıyo babası karnıma elını koyar komaz kıpırtı bıle yok donup kalıyo resmen cok alem yaa valla olabılır canım derınle de alakalı olabılır usg de hareketlıyse muhtemelen hareketlıdır de belkı sen net hıssetmedıgın ıcın hareketsız sanıyorsundur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…