Artık hamile miyim?

Eki Görüntüle 545174 Kızlaaar az önce yaptım bu cıktı cok heycanlıyım:)

canım rabbim bunuda görmeyi nasip etti çok şükürrrrrrrrr... çok mutlu oldum şuanda nasıl sevindim sana anlatamam kelimelerle.... işte sonunda almayı umduğum güzel haberi beni çok bekletmeden verdin ...
inan benim bat' a iki gün kala bundanda silikti çizgim. buna silik demek yanlış olur direk çift çizgiyi görmüşsün ...
direk prenses moduna geçiş yap tatlım bu dönem çok önemli çünkü canım ...
rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin ...

bu 9 ay 10 gün ay takvimi 10 ay doktor takvimi hamileliğini beraber burda yaşayacağız inşallah canım benim ...

müjdeee b-hcg 282.7 cıktı 5 haftalık hamişim:)))çok şükür canıııım çok mutluyum yarın druma gtmem lazım,duaların içinde cok teşekkür edrim canım arkadaşım muck..

müjdeee b-hcg 282.7 cıktı 5 haftalık hamişim:)))çok şükür canıııım çok mutluyum yarın druma gtmem lazım,duaların içinde cok teşekkür edrim canım arkadaşım muck..

Hayırlı olsun canım yaa süper çıkmış degerin. Bizede dua et olur mu

Canim benim gozumuz aydin...
Ayyy suan be mutlusundur canim benim ayaklarin yere basmiyordur kesin...
Bende burdan inan heyecanini mutlulugunu paylasiyorum...

Inan kendime sevindigim kadar sevindim mutlu oldum....

Rabbim kucagina aldigin gunleri gormeyi nasip etsin canim...

Cok guzel bisey inanki evlat sahibi olmak... Inan evlatlarima olan sevgimi anlaticak kelime bulamiyorum... 8 st kadar sonra sende anlayacaksin nasil buyuk bir ask evlat aski...

Ben zaten inaniyordum en kisa zamanda bu mujdeli haberi alicagimi canim...

Canım daha gecen gün konuşuyoduk meğer hamileymişim şaka gibi hala inanamıyorum biraz şoktayım ağladım zaten baya doğsa kimbilr nasıl olcak bakalım yolun başındayım,değerim nasıl canım ya yarın dr a hemen gidiyim dimi,bide gecen ay diş röntgeni çekndim adetten hemen sonra moralim bozuk bişey olurmu ya(

Aynen yeni konustuk halbuki o coktan gelmiste annesinin haberi yokmus...

Degerin cok guzel canim...
Bence yarin git dr hemen...

Sat kac canim? Rontgeni nezaman cekildin....

Sattan 1. Gunden sonraki 12 . 14. 16. 18. Gunlerden birinde hamile kalmis olman lazim zaten bu tarihleri hesapla bence bir sorun yok canim... 5. Haftalik demissin canim onu neye gore hesapladin? Sat' a gore gebelik hesaplamayi biliyormusin canim?

Haa ikucumm dogunca napcan bakip bakip aglicaksin Muhtemelen uyurken onu izliceksin... Surekli koklayacaksin sarilacaksin.. bildigin pimpirikli bisey olacaksin surekli kontrol halinde olacaksin... Gozunun onunden ayirmayacaksin... Butun dunyan o olacak...

inş canım bende çok inanıyorum hamile kalacağıma zaten daha 4 aydır korunmuyoruz.senin ilk hamileliğinmi? 1.5 yıl sonra diyosun tedavi falan olmadın diğmi?

Ooo daha 4 ay olur tabi canım,benim ilk evet 2 yıllık evliyim 18 ay korunmadık ama günlere fln da pek dikkat etmedik 2 aydır progestan kullnıydm ben ona bağlıyorum tutunmasını sağladı belkide düşüyrdu drum öyle olblceğini söylemşti ama başka tedavilere gerek kalmadı çok şükür kolay değil çünkü hakkımzda hayırlısı canım hiç dert etme bigün sürpriiz olur bana olduğu gibi:))

Hayırlı olsun canım yaa süper çıkmış degerin. Bizede dua et olur mu

Çok teşekkür ederiiiim,tabiki etcem birazdan başlıycam zaten duaya hem sennde az kalmıştı bata dimi yanlış bilmiyosam umarım hamilesindr canım hayırlısı tabi o en önemlisi..

Sağol canım beniiim..Değerin yanında 5 haftalık yazıyodu drada sorduk o da onayladı yetmedi nette gebelik hesaplayıcılarına baktım oda 5 hafta dedi gecen ay 5inde adet oldum canım 17-22 yumurtlama günlerimdi.16sında röntgeni çektrdim bişey olmaz heralde dimi yani daha döllenmemişti bile sanırım ama niye 4 hafta değilde 5 anlamadım ben bu hesapları:)yarın randevu alıp gitcem canım dra bakalım,alttan muayene etmez dimi??

Ayyy kesin olsun ya cenneti kazanmak kolay olmasa gerek her anne annemi o ünvanı haketmek lazım am dimi:))Allahım o günleri görmeyi nasip eder umarım..

Seni merak edecegimi söylemistim.. Senden hala bi ses yok.. Iyimisin??

Durumlar nasil?.. :44:

Çok teşekkür ederiiiim,tabiki etcem birazdan başlıycam zaten duaya hem sennde az kalmıştı bata dimi yanlış bilmiyosam umarım hamilesindr canım hayırlısı tabi o en önemlisi..

Evet canım 4 gunüm kaldı ama hiç bir belirtim yok dünde erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı
Adet olucam gibi hissediyorum.
Canım progestan çok mantıklı . Bende adetten 2-3 gün önce lekelenme olur , sonra adetim baslar . Seninde mı öyle oluyordu?
Bende başlasam mı diye düşünüyorum progestana.
Belirtilerin varmıydi peki ?

ikucummmmmmmm çoooooooook sevindim allah tamamına erdirsin canım sağlıkla kucağına al inşallah.rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Canım daha erken ama bozma moralini cok nadir cıkar diye biliyorum adetten önce idrar testnde ben şaşkınm zaten,valla druma teşekkür borçluyum ben 1 ay kullandım hapı mide bulntısı yaptı bırakcaktım bıraktrmadı zaten bu ayda hiç bulanmadı midem..bide ben su vajinal fitillerden kullandım enfeksiyon sökücü cok az mantar varmış belki o da etkilemştr canım sen ne zamandr istiyodun yeni dimi?, sıkma canını eğer öyleyse, benim umutsuzluğumu anlatamam sana çocuk görünce ağlamaklı oluyodum o kadar istiydm ama hep hayırlısı dedim..canım bundan 1 yıl önce hep 2 gün önce gelirdi şimdi ise ya günnde ya 1 gün sonra o yüzden ikilemde kaldım ama sana sunu söylim adet sancısı gibi ara ara oldu ve hala da oluyo,bak benim göğüslerim 1 hafta kala şişer 2 gün kala fos diye sönerdi hormnlardan ama bu sefer inmedi ben biraz ordan anladım sende böyle test edeblrsn,drunla konuş başla progestana hem kolaylaştrr hemde varsa sıkı skı tutunur..

ikucummmmmmmm çoooooooook sevindim allah tamamına erdirsin canım sağlıkla kucağına al inşallah.rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Canııımmmm çok teşekkürler sizi görüp görüp heveslenydm dua ediydm oldu cok mutluyum:)),amin canım amiiiiin herkes için dua ettim zaten dün gece..ibozzl nerdeeee onunda görmesi lazım

Teşekkür ederim canım cevabın için . Benim göğüsler adet olana kadar acıyor ama su lekelenme kafamı karıştırıyor.
Günde kaç tane hap almani önerdi doktorun?
Ben aslında 2 yıldır istiyorum ama bir düşüğüm oldu ve ondan sonra mal gibi 8 ay korundum :)
Korunmayı birakali 6 ay oldu şimdi ama yok malesef (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…