Artık hamile miyim?

Zaten karsılıksız sonsuz sevgiye ihtiyacım var su aralar anne baba uzakta eş de biyere kadar ama minik bi varlık senden bi parca süper olur off 6 gün sonra test yaptırcam regl olmazsam bakalım..

Ahh canim valla tamda ihtiyacin olan sey gercekten bir bebek... Inan ozaman hic birseye ihtiyac duymayacaksin onun sevgisi sana yetecek canim...
Insallah testin sonucu gonlune gore cikar... Burda hepimiz seviniriz mutlu oluruz...

canım benim aşkolsun etmezmiyim dua ben bilirim bu bekleme günlerinin zorlugunu o yuzden allahım ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın ben hep dua edıyorum canım bu duyguyu bu guzellıgı her kadın yaşamalı bence hayırlısıyla

heraldeeeeee ilk bize yazıcaksınnnnn hayırlı haberlerını alıcaz ınsallah canımm

adet zamanına yakın adet ağrın filan oldu mu cnm yoksa o ağrı da olmadı mı?

yok canım ne agrı ne baska bısey benım hıc belırtım olmamıstı benı bıldıgın seytan durttu gıt bı test yap dedı oyle ogrendım hamıle oldugumu cok sukur ınsallah darısı olmayanların basına senın adetın yakın galıba canım hayırlısı olsun hakkında

yok cnm sanmıyorum dogum kontrol hapıyla alakalı olduguna bence de bı test yapmalısın bıran once gercı senı uzmek ıstemem ama kasık ve bel agrısı genelde adetın habercısıdır dıye dusunuyorum da tabı benım dusuncem ama umarım ben yanılıyorumdur allah gonlune gore verır ınsallah canım

Zaten karsılıksız sonsuz sevgiye ihtiyacım var su aralar anne baba uzakta eş de biyere kadar ama minik bi varlık senden bi parca süper olur off 6 gün sonra test yaptırcam regl olmazsam bakalım..

canımmmm inşallahhhh güzel haberlerin olacak bize hayırlısıylaa senın de melegın gelıp gobusune konacak az kaldı sabret bakalım bılıyorum gecmez bu 6 gun ama beklemekten baska caremız yok tatlım sabır bıraz ...

canım sana bişi sorucam benım 2 gundur kasıklarım agrıyor sankı senın de olmusmuydu genelde de oturdugum yada yattıgım yerden kalkarken bı sorun yoktur dımı :44:

bu sabah test yaptım, resmi yükleyemiyorum yardımcı olur musunuz?

günaydınlar ..ne düsünceğimi bilmiyorum bisi diyin bana

idrar testi adetin gecikmesinden kaç gün sonra belli oluyo ?

son 3ayım da hep bigün önceye kaydı adetim. burada bi arkadas, bizim büyükler adetin geri geri gelmeye baslarsa bebek tutunmaya yer arıyordur diyolardı...demisti. bu aralar soğan suyu içtim o da 5-6kereyi geçmemistir.esimde arısütü ve keçiboynuzu kaynatıp içti aç karnına hep, son 2haftadır neredeyse. smdi son ki aylarıma göre yine bigün önce olurmuyum ki dediğimde, 29yani pazartesine geliyodu. normali dündü dün olmam lazımdı yine hiçbir akıntım yok. ama dün çok fena atesli bi bel ağrısı olduydu. bgün oldu halen yine bir akıntım fln yok.
acaba hamile miyimdir sizce?
:26:

Son düzenleme:

Bi test yapsana.. Wolla sasiriyorum nasil duruyorsun, ben olsaydim simdiye kadar kimbilir kac test yapmisimdir..

Burda bize sormakla bi cevap alamazsin, bence hemen cik bi test al ve dene.. Cevabi direk alirsin zaten..

Bi test yapsana.. Wolla sasiriyorum nasil duruyorsun, ben olsaydim simdiye kadar kimbilir kac test yapmisimdir..

Burda bize sormakla bi cevap alamazsin, bence hemen cik bi test al ve dene.. Cevabi direk alirsin zaten..

şuan inan ki bende kendime şaşıyorum..cünkü yıllardır çok hayalkırıkılğı yaşadım, son ki de geçen aydı.o yüzden ya değilse diye ?
cünkü olursa bir muzice olucak bana göre

Fburak canım bıkmaz hiç annesinden bıkar mıı hep yanında istiyodur eminm karyolayı geniş alsaydın arada yatardın yanına:)İbozll biliyorum canım beni anlayan birilerinn olması beni cok mutlu ediyo sen bi mucize yasadın darısı bana ve benim gibilere sorun yokken beklemek cok zor insan ne yapacağını bilemiyo..İkinizede teşekkürler kızlar sizi seviyrm dikkat edin kendinize muck:)

canım sana bişi sorucam benım 2 gundur kasıklarım agrıyor sankı senın de olmusmuydu genelde de oturdugum yada yattıgım yerden kalkarken bı sorun yoktur dımı :44:

Canim bende 30 lu haftalarda oldu genelde doguma yakin artti... Ara ara olmasi normal canim... Rahim buyuyor Bebegin agirlasmaya basliyor.. bir sorun oldigunu sanmiyorumda hafta olarak biraz erken geldi o agrilar bende varken dr nst istemisti kasilma cikti ondada... Bisey olmayabilirde bilemedim simdi... Dr a nezaman gideceksin canim?

Sekerim fatih burak sikildi bikti benden... Anne demin optun ya demin ball aldinya yeter alma artik.. of anne bi rahat birak oyun oynuyorum vs vs... Oyle bi bikiyolarki sorma opucugu bile sayiyla.. bizde seni seviyoruz sekerimmmm..

şuan inan ki bende kendime şaşıyorum..cünkü yıllardır çok hayalkırıkılğı yaşadım, son ki de geçen aydı.o yüzden ya değilse diye ?
cünkü olursa bir muzice olucak bana göre

Seni cok iyi anliyorum canim..

Peki bi bilirti falan varmi?

Simdi ben cok merak ettim seni.. Olurda test yapmaya karar verirsen, benide habersiz birakma..

Seni cok iyi anliyorum canim..

Peki bi bilirti falan varmi?

Simdi ben cok merak ettim seni.. Olurda test yapmaya karar verirsen, benide habersiz birakma..

yaa hiçbir belirti yok, valla bende anlamadım gitti. yani yok derken akıntı fln, dün belimde çok atesli bir ağrı oldu, uzandım fln. birde atesim var. ama bel ağrısı yinede oluyor arada sırada.demin test almaya gittim yürüdüm fln, gelirken biraz kasık ağrım oldu, geldim yaptım ama nefatif görünüyo, valla ben bisey anlamadım, hani bazılarında bu testle hemen belli olmuyo diyolar, bilmiyom varda test te mi olmadı, yoksada adet olamadım , uff kafam karıstı valla :44:

benim adete 18 gün öncesinden göğüslerde hassasiyet başladı,kasık ağrıları,bel ağrısı,baş ağrısı hala da devam ediyor.adetim 1 gün geçti inş gelmezde ama adet olacakmışım gibi ağrıda var merak içindeyim.bu ağrı olur mu yoksa olmaması mı gerekiyor.sizde hiç bi belirti olmamasına acayip şaşırdım hep bi belirti bekleyip duruyoruz herşeye dikkat ediyoruz.2 yıldır bekliyorum belki bu ay diyoruz inş.Cevap için çok tşk.rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsn hayırlı bi evladınız olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…