Artık hamile miyim?

zaten ben kendimi sıkıyorum ya sımdı almıyom dıye bı ogrenıyım cınsıyetı evlenınceye kadar gereken herseyleri alıp koyucam

evet ya inşallah ben de istiyorum güzel haberler rabbim ona da nasip edecek inşallah az kaldı ben biliyorum onun için de yapıcaz bu konuşmaları

İKUCUMMMMM AZ KALDI CANIMMMM SENİN KUZUN DA GELİCEK İNŞALLAH ...

canım benim sabır valla çok az kaldı senin yarısından fazlası bitti gittii .. bundan sonrasıda inşallh su gibi geçer gider.. ikucuma dualar et hammişlerin duası tuttar.. ben lohosalığa terfi ettim ama yinede ediyorum ..

iyi iyi cok sevndim cok şükür valla aman kendi kendine nazar etme haa masallah diyelim:)..oyy yerim ben onun nanaklarınııı şimdi hayal ettim ne tatlıdııır en guzel zamanları bol bol kokla sev annesiii,hadi bakalım kontrollernzde iyi cıkar inşallah için rahatlar bi yandan iyice check-up a sok bebeği başak burclarında evham vardır ben kesin ne var ne yok baktrrdım:))neyse hadi atlattın daha dün nasıl olcak diye konuşuyodk valla..

Amiiin canım benim ya cok sağol düşünüyosunz beni de ilgileniyosunz ya cok mutlu oluyorum iyiki varsınz canlarım beniiim:)ayy ben varya kesin alışveriş manyağı olurum sizi çok iyi anlıyorum yani zaten ozamandan fedakarlıklar başlar kendine bakcağına bebeğine bakarsın bişeyler kesin neyse ben şimdiden kendi kotamı doldurim barii

Çok sağol canım ya senn kalbn cok temiz senn lohusalıkta bile tutar canım:))ama ibozlldan da bekliyorum yaniisaka biyana okadar şeyin arasında beni de dualarınıza katıyosunz ya sizinde her hayırlı dileğinz olur umarım evlatlarınzla eşlerinzle tüm sevdiklerinzle inşallh..

inşallah canım benim cok sağol bakalım progestan bitti bugün allahtan bu ay mide bulantısı yapmadı baş dönmesi vardı sadece ona şükür 5-6 gün sonra belli olcak bu ayki durumum bakalım kısmett..ilk size yazcam zaten:)

canım sorma edicem kendi kendimi nazar :)) maşallah diyeyim kendime
teyzesi tatlı olmazmı bi gülüyor uykusunda yanaklarda gamzeler çıkıyor pekbi yakışıklıyız sanırım çok can yakacak benim oğluşlarım fenalar ya kaş göz ağız burun :))
canım ya çok sıkıntı çekince öyle kurup kurup oturuyordum ya ne olcak nasıl olcak vs diye... çok şükür atlattık geçti bitti.. perşembe günü valla bi çok kontrolü var işitme testleri topuk kanı vs 1 aylıkken kalça usg si ne gerkiyosa yapılıcak canım işte... başak burcuyuz pipirikliyiz canım .. dün banyo yaptırdım çok uyudu uyandıramadım nerdeyse dr'a götürücektim valla :))

canım sorma 6 aya kadar aldım herşeyini oda annem durduruyordu beni yoksa neolurdu hiç bilmiyorum :)). aman heves ediyoruz işte inan ilkti ikinciydi hiç farketmiyor heyecanı aynı oluyor... bazen diyolar sende heves yoktur ikinci ya falan ... bende diyorumki nasıl olmaz ya dünyaya bi can getiriyorsun nasıl heyecan olmaz... bazen diyorum benmi tuhafım bu insanlarmı tuhaf :))

canım benim burdan seninde güzel haberlerini birgün alıcaz inşallah .. ozaman gerçekten çok mutlu olacağım inanki .. hep dua ediyorum rabbim sana ve bütün isteyenlere nasip etsin bu güzelliği ... çok güzel bir duygu anne olmak ... darısı sena canım inşallah..

adet zamanına yakın adet ağrın filan oldu mu cnm yoksa o ağrı da olmadı mı?

Maşallah ikinizede bol bol ayetel kürsi oku sizi korur,sen nefesini de dinlersin şimdi uyurken dimii:)

sen normalsin canım onlar garip dediğin gibi bi can Allahın bi mucizesini karnında taşımak yeterince özel hissettrr zaten sen takılma onlara hem merak da var kime benziyo fln ayy benm elim ayağım titrer heralde ilk gözgöze gelişin acaba beni cok sevicek mi benim onu sevdiğim kadar gibi düşünceler ben seni anlıyorum ama bazılarının kalpleri ruhları yumusamamış hala onlar anlamazz..

merhaba arkadaşlar

adetim 4 gün geçti, doğum kontrol hapı kullanıyordum 1 aydır içmiyorum, adetlerim hep düzenliydi, ama 4. gün bugün kasıklarımda ağrı var belim karnım ağrıyor, sizce bu durum gebelik mi? yoksa doğum kontrol hapını bırakmamla mı ilgili?

Ah canim bilmiyorumki bencede onlar garip...
Canim onlar inanki kayitsiz sartsiz seviyolar bizi... Inan ilk goruste ask valla bunlar cok degisik duygular bunu yasayip tecrube ediceksin zamani gelince...

Eczaneden bir test al yap varsa cikar zaten...

Okuyoruz canim surekli...
Nerden bildin canim gece bile kackez kalkip nefes dinliyorum valla...

Bende öyle yapardım çünkianneme babama eşime kardeşime de bakıyorum uyurken ara ara ama bebek daha başka hasta olsa söyleyemez bile oyy kıyamam ben onlara bak canım bak kontrol et fedakar anne cennet kolay kazanılmıyor..

Ah canim bilmiyorumki bencede onlar garip...
Canim onlar inanki kayitsiz sartsiz seviyolar bizi... Inan ilk goruste ask valla bunlar cok degisik duygular bunu yasayip tecrube ediceksin zamani gelince...

Zaten karsılıksız sonsuz sevgiye ihtiyacım var su aralar anne baba uzakta eş de biyere kadar ama minik bi varlık senden bi parca süper olur off 6 gün sonra test yaptırcam regl olmazsam bakalım..

Yok Ben bi bebislerime bakiyorum bi canim... Ne biliyim pipirikliyim iste... Icim rahat etmiyor bi turlu...ah canim etmemmi surekli tepesindeyim bikacak benden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…