Arsız teyzeler

Ay çok iyi yapmışsın.
Bana da densiz teyzenin biri oğlunun fotoğrafını gösterdi hemde market kasasında!!
En sonunda kadına parmağımda yüzük var onu da göremiyorsun dedim.
Kadın ay ben seni küçük sandım dedi,bende madem küçüğüm 35 yaşındaki oğluna niye bakıyorsun diye tersledim kasanın ortasında.

Densizler.
Ağzına sağlık

yuh ben o teyzeye nediyeyim ya erken evlenmis olamazmisin ki kimsenin ozel kimseyi ilgilendirmez.
Evet kucuk evlendim ama suan 21 yasindayim
O kadarda kucik gosterdigimi sanmiyorum
Zaten madem kucugum neden ovlunu bana kakaliyosun

Evliyim dediğinizde "neyse mutlu musun bari belki boşanirsin olmaz mı" falan diyecek sandım:)

Bazı teyzeler bunu çok tatlı dille yapıyorlar 60 yaş civarı teyzelere öğretmenlik yaparken bi teklif bitmeden diğeri geliyordu.. subay yeğeni savusturunca mühendis oğul çıkıyordu :) ama ısrar yoktu.. bekardim ve tanıtımı yapan kibarca uzaklasiyordu.. tabi sizinki patavatsizlik sınırını aşmış artık..

Merhaba kizlar
Ben bugun doktora gittim kucuk bir kanama gibi birseyim olunca .
Her hastanede olan patavatsiz teyzelerden biriyle karsilastim . Sira bekliyorum beni durtukledi " yok kac yasindasin iste bilmem neyci oglum var " ben muhatap olmadim.

Neyse muayneye girdim
Doktor kan tahlili istedi onu yaptirdim bi saat sonra sonuc icin geri dondum tekrar bekliyorum bu kadin karsimda oturuyo . Yanimdaki kizi kaldirarak sen benim yerime geciver dedi kiza ve yanima oturdu . Yine bit bit en son dedim teyze evli barkliyim ben hamileyim ne sacmaliyorsun sen dedim . Cok kucuk duruyosun nerden biliyim kizim dedi . Kucuk duruyosam cocuk gibi niye ogluna yapmaya calisiyosun ? Subyancimisin ?

Terslemeyecektim ama beni cok sinir etti
Haksizmiyim arkadaslar .
Demeyeydin kiz öyle sende ona takilaydin yurdum insani kabul ettik onları öyle:KK69:

Geçen siyasinin biri vatandaş acile kız bakmaya gidiyor dediydi de adamla dalga geçmiştim, haklıymış :KK45:
Ben şahidim valla 2 yil onceye kadar hastanede calisiyodum geliyodu teyzeler kiz bakmaya banada soruyolardi evlimsin diye gülüp geçiyodum alyansimi gösterip:KK70::KK70::KK70:

Bir gun isyerimdeyken abur cubur almaya markete gidiyorum, yasli bir teyze onume gecti ve birden "sahipli misin sahipsiz misin" dedi :KK57: Ben bastan anlamadim agir da bir sivesi var. Sonra tekrarlayinca sinirlerim tepeme cikti. Sesimi yukselterek "teyzeeaaa evliyim ben" diyebildim. Hem olmasam bile sahipli misin ne demek ya. Koleyim ben tabi bir sahibim olmali. Bu zihniyette olan birinin sokak ortasinda oglu adina ilani askina hemen de karsilik verirdim zaten.

Bazen yasli teyzeler cok hadsiz olabiliyor.

Bir gun isyerimdeyken abur cubur almaya markete gidiyorum, yasli bir teyze onume gecti ve birden "sahipli misin sahipsiz misin" dedi :KK57: Ben bastan anlamadim agir da bir sivesi var. Sonra tekrarlayinca sinirlerim tepeme cikti. Sesimi yukselterek "teyzeeaaa evliyim ben" diyebildim. Hem olmasam bile sahipli misin ne demek ya. Koleyim ben tabi bir sahibim olmali. Bu zihniyette olan birinin sokak ortasinda oglu adina ilani askina hemen de karsilik verirdim zaten.

Bazen yasli teyzeler cok hadsiz olabiliyor.
Valla ben yaalilara hirmet ederim
Ama yasini basini almis insan yasina uygun davranmiyorsa hicde edemem .

Evliyim dediğinizde "neyse mutlu musun bari belki boşanirsin olmaz mı" falan diyecek sandım:)

Bazı teyzeler bunu çok tatlı dille yapıyorlar 60 yaş civarı teyzelere öğretmenlik yaparken bi teklif bitmeden diğeri geliyordu.. subay yeğeni savusturunca mühendis oğul çıkıyordu :) ama ısrar yoktu.. bekardim ve tanıtımı yapan kibarca uzaklasiyordu.. tabi sizinki patavatsizlik sınırını aşmış artık..
Resmen seni kim hamile birakti dedi
Sanki 12 yasindayim tecavuze ugradim :sinirli::sinirli::sinirli:

Güzelsin ondan demiştir, başını mı döndürdün kadının :63:

İlk konusmaya basladiginda demeniz gerekiyordu evliyim ben diye. Gozune kestirmis cunku susmayacagi belli. Terslemenizi dogru bulmadim

Ben teyzeyi çok tatlı buldum aslında,tipik eski kafa teyzelerden,hastaneye gelip kız bakıyor:KK48:Ben olsam evliyim ben teyze der güler geçerdim.

Boşver işte ne güzel aslında sana iltifat etmiş ,yaşından daha genç görünüyorsun ve güzelsin demek ki:KK66:

X