arkadaşlarım ablalarım cevap verirseniz çok sevineceğim

berican9186

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2014
66
8
33
ablalarım benim sevdiğim biri var Rabbim den hayırllsını isteyip işimizi kolaylaştırması için dua etmek istiyorum ama ne yapacagımı bilemedim çalısıyorum o yüzden ancak yapabilirim bazı şeyleri niyetlendim bi 41 Yasin okumaya bu sekilde dua ve tesbihat larınızı benimle paylaşırmısınız simdiden tşk ederim

“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr” diye dua edebilirsin. Bir de geceleri teheccüd namazına kalkıp sonrasına içten bir şekilde Allah'a dua et, Rabbim cevap verir inşallah.

“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr” diye dua edebilirsin. Bir de geceleri teheccüd namazına kalkıp sonrasına içten bir şekilde Allah'a dua et, Rabbim cevap verir inşallah.
peki kaç kez okunmalı biraz daha aydınlatır mısın beni cevap için çok tşkler

Açıkcası ben duaların sayı ile sınırlandırılmasını sevmiyorum, birde dağıtılıyor bir çok insana ama bana göre Allah'a yakararak içten ağlayarak yaptığın dua, sayı ile sınırlandırmandan daha hayırlıdır. Tabi Allah bilir ama bana göre sayı değil içten edilen dua önemli. Yani içinden geldikçe yakararak dua edebilirsin, sayıyı boşver

Canım ben okurum Yasin senin icin, ama simdi bes gun falan okuyamam ama bitince okurum. Peki 41 Yasin olunca her biri her bir insan icin mi oluyor yoksa bir kisi birden fazla alabilir mi biliyor musun? Ayrıca tefriciye de okuyabilirsin

Canım ben okurum Yasin senin icin, ama simdi bes gun falan okuyamam ama bitince okurum. Peki 41 Yasin olunca her biri her bir insan icin mi oluyor yoksa bir kisi birden fazla alabilir mi biliyor musun? Ayrıca tefriciye de okuyabilirsin
41 yasin dualar istekler için önemli miş sorun değil bende daha başlayamadım istersenberaber bşalarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…