arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Bunuda bugün yaptım 2.günüm normalde ama hala hasta olmadım

Eklentiler

• FA2F1FC7-B12F-4418-B0E2-3FF4269A1AAB.jpeg
    184,7 KB · Görüntüleme: 480
Bende 28 im ayniymisiz:) iyi yapmışsınız hadi inşallah hayırlı haberler bekliyoruz
İnşallah canım bugünde bitti bakalım yarın ne olucak normaldede 4 gün hasta olurum nasip inşallah güzel haberler alırım bende çok sağolasın gerçekten insan rahatlıyor konuşunca

Ay masallah nasil sabirlisin:) senin yerine ben gidip kan vericem az kaldı:)))
Canım valla mecburen sabırlı oluyorum aslında değilimde bi kaç defa gittim kan verdim daha bismillah eve yeni girmiş oluyorum hasta oluyorum o yüzden ümitsiz kaldım iyice yani 2 testte bişey yok gözüküyor diğerleri desen Allak bullak geceleri sol bacağım kalçam çok ağrıyo anlam veremiyorum

Eğer çok uzun süre beklediyseniz çift çizgi gözükebilir ama ilk 10 dakika içinde gözükmüyorsa hamile değilsinizdir

Eğer çok uzun süre beklediyseniz çift çizgi gözükebilir ama ilk 10 dakika içinde gözükmüyorsa hamile değilsinizdir
Normalde öyle evet ama bazen hiç yoksa asla çift çizgi çıkmazda denilebiliuor nasip artık var veya yok

Idrar testini tekrarlasaydin canım adetin geciktiği için artık daha belirgin çizgi çıkar belki geç döllenme de daha silik çıkıyor genelde ama

Idrar testini tekrarlasaydin canım adetin geciktiği için artık daha belirgin çizgi çıkar belki geç döllenme de daha silik çıkıyor genelde ama
canım valla bugün yine yaptım birşey yok yani tek çizgi çıktı evet geç döllenmede öyle diyorlar ama nasip deyip bekliyorum şuan

Canım negatif malesef 0.100 yani
Yaaa hayırlısı olsun canim ya ama eşinle beraber doktora gitmeni tavsiye ederim . Benim eşim ameliyat oldu mesela doktora gitmesek haberimiz olmazdı.insallah sorun yoktur ama gitmekte fayda var.en kısa zamanda anne olursun inşallah üzme kendini

Sağol canım çok teşekkür ederim evet gidicem ona hiç baktırmadık çünkü ne olur ne olmaz 3,de randevum var zaten bakalım nasip inşallah canım ama dün bildiğin adamın omzuna yattım çocuk gibi hıçkıra hıçkıra ağladım dolmuşum

Yaa kıyamam rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bizim arkadaşlardan hayit kullanıp gebe kalanlar da var . Ama sen iyi yapmışsın bir doktora git bakalım ne diyecek. Hatta bence esin de gitmeli o da çok önemli

Evet canım bakalım gidicem 3.de 3 ayda bir gidiyorum zaten şimdi ne Dicek eşimede eğer git derse onda nereye gitmesi gerekiyorsa götürücem onuda bide soğan kürü diyorlar işe yarıyomjki acaba ya

Evet canım bakalım gidicem 3.de 3 ayda bir gidiyorum zaten şimdi ne Dicek eşimede eğer git derse onda nereye gitmesi gerekiyorsa götürücem onuda bide soğan kürü diyorlar işe yarıyomjki acaba ya
Valla canım soğanı bilmiyorum eşimde uroloji bölümüne sperm testi verdi muayene oldu hatırladığım kadarıyla 4 -5 yıl önce .

Valla canım soğanı bilmiyorum eşimde uroloji bölümüne sperm testi verdi muayene oldu hatırladığım kadarıyla 4 -5 yıl önce .
Anladım canım o zaman ben bi gideyim gözükeyim yine de o zaten yönlendirme yapar eşimide götürürüm bilgilerin ve yönlendirmelerin için çok sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…