arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Alttaki dunku test sabah ilk idrar
ortadaki bugun sabah 4saatlik idrar
ustteki aksam iki saatlik idrar
galiba yukseliyoki deger koyulasiyo yavaş yavaş

Oyyyyy Kıyamam ya çok güzel maşallah. Benim yüklediğim resme bi bakarmısın acaba görebilecek misin sende ??

Ayyyy çok saol canım ya içimi bir nebze rahatlattın Allah razı olsun yarın sabah yine yapıcam. Bunu bugün saat 5 gibi yaptım belkide ondan bu kadar silik çıkmıştır.

Aksammi yaptin ondan cok silik cikmistir sabah ilk idrarla yap
kac yasindasin kac yillik evlisin

Masallah bende 28 yasindayim 9 yıllık evliyim onun icin benim gebeligim bana hayal gibi olursa insallah

Bu kadar süre gebe kalamamanızın sebebi polikistik over flaan mıydı?

Bugunku yaptigim 1dakika icinde cikti
iki gun onceki biraz beklemistim yaniiii 6 7 dakika felan
normal yolla olmadi canım pko var bebde esimdede morfoloji bozuk bide sperm az ama bunlarin hicbiri engel değilmiş aslında sorun embriyomda genetik sorun varmis

Anladım canım benim bende de puko var kendiliğinden adwt göremiyorum o yüzden sordum, senin adına çok çok çok sevindim canım inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın :) darısı da bizlere inş :) kontrollerini ihmal etme yemene içmene dikkat et hareketlerine dikkat et her gün duanı oku saglıkla kucağına al inş bizde unutma dualarında :)

Amin canimmm
Unuturmuyum hic sizleri rabbimin bir bildigi var ve bekletiyo canlarim artik umidimi kestigim an geldi insallah umidinizi kesmeyin Allah hepinizin gonlune gore versin

Arkadaslar aranızda After 10 testi kullanan var mı dün akşam başka bir testte yaptığım gölge gibi olan 2. Çizgi After 10 ile sabah ilk idrarda hiç bişey çıkmadı. İnternetten de araştırdım fakat After 10 diye hiç bir gebelik testi yle alakali yazı yok. Ve bir Jinekolog After 10 kullanmayın taklit ürün demiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…