Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim ilk hamileliğim çok sıkıntılı geçti çok gergin ve sitresliydim,ilk 3 ay kızımın birinin eşinde kanama görülüyordu,benim sitresli dönemim rahatladı,yani o sıkıntı yaptığım olaylar bitti,kızımında kanaması biranda kesildi,sonra o sıkıntılı olaylar tekrar başladı ben gene sıkıntılı sitresli kızımda tekrar etki gösterdi sitresim asit oluştu karnında,benim sıkıntılı dönemim tamamen geçti artık çok pozitiftim ve kızımın karnındaki asit 1 hafta içinde sıfıra indi dr.bile şoktaydı inanmadı,doğumdan sonra yapılan ultrasyon muayenesinde hiç bir bulgu bulunamdı,mucize gibiydi,sana çok katılıyorum hymary bebeklerimiz çok etkileniyorlar gerçektan inanılacak gibi değil.

aynı düşüncedeyim cnm aksam üzeri derken 5-6 gibi belki daha erken arkadaşım sabah 8 de gelebilir bu saatlerde haber verecek karşıdan gelecek çünki......
konuşuruz kuşum senle......

kocam aksam geldi annemlerdeyken ayrı takılıyoruz biliyorsun çokda sıkıntılı ben hala adet olmadım
hiç belirtide yok yaaaaaaaa......uyuz oldum bu işe pkodan desem önceden leke gelirdi ama sökülezdi şimdi hiçbişey yokk....aslında bende sıkılıyorum ama elim gitmiyor test yapmaya

benim ilk hamileliğim çok sıkıntılı geçti çok gergin ve sitresliydim,ilk 3 ay kızımın birinin eşinde kanama görülüyordu,benim sitresli dönemim rahatladı,yani o sıkıntı yaptığım olaylar bitti,kızımında kanaması biranda kesildi,sonra o sıkıntılı olaylar tekrar başladı ben gene sıkıntılı sitresli kızımda tekrar etki gösterdi sitresim asit oluştu karnında,benim sıkıntılı dönemim tamamen geçti artık çok pozitiftim ve kızımın karnındaki asit 1 hafta içinde sıfıra indi dr.bile şoktaydı inanmadı,doğumdan sonra yapılan ultrasyon muayenesinde hiç bir bulgu bulunamdı,mucize gibiydi,sana çok katılıyorum hymary bebeklerimiz çok etkileniyorlar gerçektan inanılacak gibi değil.
yaaaa ne güzel bir örneğini yaşamışsınn,
şimdi herşey çok daha iyi olacak inşallalhh,,
doktora karar verdin m i canım?
aynı düşüncedeyim cnm aksam üzeri derken 5-6 gibi belki daha erken arkadaşım sabah 8 de gelebilir bu saatlerde haber verecek karşıdan gelecek çünki......
konuşuruz kuşum senle......

kocam aksam geldi annemlerdeyken ayrı takılıyoruz biliyorsun çokda sıkıntılı ben hala adet olmadım
hiç belirtide yok yaaaaaaaa......uyuz oldum bu işe pkodan desem önceden leke gelirdi ama sökülezdi şimdi hiçbişey yokk....aslında bende sıkılıyorum ama elim gitmiyor test yapmaya
benim kızların uyuduğu bir zaman olsun istiyorum,5-6-7 olabilir,konuşuruz canım..
Cnm bende çok merak ediyorum.Msn de açmadı hiç.İnşaallah birşey olmamıştır umarım iyidir :çok üzgünüm:
Haber alırsanız lütfen bize de bildirrmisinizz:sm_confused:?

canan kızz demedik sana ama bak wavy erkek tulumlarını yolladı kız hymarry de bigün bana gelirsiniz canan doğurmdan dedim
ağırlaşmadan bana gelin cnm yoksa benim 6 katı çokk zor çıkarsın senn

ayy kızlar toplanıp bana gelsenize yawww ikinizde çocuklusunuz benim ev sıcak ben sizi ağırlarımmm

canan kızım kendine bir turkcell yada sabit ev bi hat bulda arayam senii
o kazıkcı hattan çık gell bacım yaaa

turkcelin şu kampanyasına bakayımda ona geçeyim olmazsa bu ay 70 lira fatura geldi acayip sinirleirm bozuldu kocişe söyleyemeidm dahakötükedihüso

canancım iyiyiz şükür, ama ben artık evde bile gezemez oldum wc ye zor gidiom, aşağıya çok baskı var, hafif hafif de ağrım oluyo gezince, yarın 19:30 da dr. kontrolümüz var bakalım ne diyecek?

sorma bendede başladı canım ya dün acildeydik hatta kasılarım çok şiddetli ağrıyo makineye bağladı sancı çıkmadı idrar yolu enfeksiyonundan olabileceğini söyledi rabbim hepimizin yardımcısı olsun

canım ben ankaradayım ama istanbula gidemem ki...

ayyyy pardon ben hiç nerde oturduğuna bakmadan yazmışım utandım bak şimdi:kedi:

ben de bugün sordum erken doğum eyleminde olursan mutlaka yaparız şu an gerek yok dedi..sana hayırlı olsun,bebeklere şifa olsun inşallah..inşallah 30ları geçersiniz minişlerinle..

cnm dr bana bugün (Allah korusun) erken doğum eyleminde dedi..

bununla geçmiş olsun canım..sevindim önemli bişey olmamasına..

dualarım seninle canım..inşallah sağlıkla ve kolaylıkla kavuşacaksın bebeklerine..Allah sağlıkla kucağına alıp evinize dönmeyi nasip etsin inşallah..

galiba 23ünde egeli var sonra sanırım 26sında çekirgeler..yani haftaya kısmetse 4 bebiş geliyo :)

ahh be cnm nasıl oldu??hiç ihmal etme bence en azından bi arasaydın doktoru..

maşallah büyüdüler de yaramazlık mı yapıyolar..yerim onları ben yerimmmm:))

bugün doktora gittik..bebekler 800er gr olmuş..maşallah..çok şükür..
ciğer geliştirici için erken doğum eyleminde olursan kesin yapıcaz dedi..bi de bi öksürük şurubu söledi, 1 günde 1 şişe içiriyorum onunda faydası oluyo dedi..
3 hafta evvel rahim boyum 4,9muş şimdi 4,4..biraz düşmüş o ara sancılanmışsın, o ağrılar sinirsel diildir dedi..tekrar 3 hafta sonra gidicem yine rahim boyunda düşme olursa kesin yatak istirahatne geçicez..olmadı (Allah korusun) hastanede yatış olabilir dedi..ama şimdilik herşey yolunda çok şükür..sadece biraz daha az efor, daha çok dinlenme..sola doğru yat genelde ve ayaklarını 1 yastık boyu yükselt dedi..
bugünümüze şükür..rahatladım doğrusu..

rahatlamışsındır canım herşey yolunda ya ona bak senŞeniz

canancım ben de idraryolu sancısı çok çektim, bi panik hemen gidios dr. a nst de çıkmıyo bişiy, kendimi yalancı gibi hissediyorum çok utanıyorum.. ama napıyım ağrıyyooo

bizde dün doktordaydık oğlum 2150 kızım 2030 gr olmuşlar.doktorumuz en fazla 36+6 da alırız dedi tabi bebişler beklerlerse o tarihte 23 aralık.artık çok ağırlaştım tuvalete bile zor gider oldum.ama inş.. otarihi beklerler bebeler.bizden böle teyzelerimiz.yazmasakta hergün takipçiniziz.

alkisalkisalkis
canancım ben de idraryolu sancısı çok çektim, bi panik hemen gidios dr. a nst de çıkmıyo bişiy, kendimi yalancı gibi hissediyorum çok utanıyorum.. ama napıyım ağrıyyooo
evet yaaa bende kocişe karşı yalancı hissettim kendimi sanki numara yapıyomuş gibi ama yokkk arım var ne yapayım hala varrr
bizde dün doktordaydık oğlum 2150 kızım 2030 gr olmuşlar.doktorumuz en fazla 36+6 da alırız dedi tabi bebişler beklerlerse o tarihte 23 aralık.artık çok ağırlaştım tuvalete bile zor gider oldum.ama inş.. otarihi beklerler bebeler.bizden böle teyzelerimiz.yazmasakta hergün takipçiniziz.

oy maşallah tombişolmuşlar canım yaaa hadi bakalım aralık bebekleride gelmeye başlasın sağlıcaklarrralkisalkisalkisalkisalkisalkis

aman ihmal etme canım ya acabayla yaşamaktansa için rahatlar en azından git derim yani..ya da ara doktorunu

Biraz beklim dedim yattım dinlendim hiç bi agrım olmadı inş bişi olmaz yarın istanbula gidicem ya orda hemen doktora gidicem burdakilerle ugrasmak istemiyorum

geçmiş olsun medineciğim şimdi nasılsın canım inşallah iyisindir

Cok tşk ederim rose
Hamd olsun iyiym hiç bi sorun olmadı o yüzden doktora gitmedim inşaALLAH bişi olmaz

ya ben geçmişi okumadan geçmişim bugün....medineee nasıl düştün gülüm bişey var mı... doktoru arasaydın ..dikkat et yaa..allah korusun

Cok tşk ederim kayra ablam ...
Ya bizim burda komsuya cıktım nerdeyse 3 haftadır hiç dısarı cıkmıyodum dolu yagmıs anlamayamadım bir anda kalçamın üstüne oturdum cok korktum agladım ama yani agrım falan olmadı aynı zamanda kanama falanda olmadı inşaALLAH gidicem istanbulda doktora gidicem hemen inş yarın gidiyorum istanbula

ahh be cnm nasıl oldu??hiç ihmal etme bence en azından bi arasaydın doktoru..

.

Gercekten anlayamadım bile ya mafoldumben cok agladım gercekten küçük parmagım nerdeyse ikiye yamuldu ama ben kendimi bile düşünmedim Rabbime şükürler olsun suan iyiym

canım geçmiş olsun kesinlikle git bence doktora bayağı kötü düştüm diyosun çünkü,allah korusun,

ınşaALLAH bişi olmaz gercekten iyiym gitmek istemedim ne bilim korktum yaa mafoldumben
Ama bi yerimde agrı olsa hemen giderim

Son düzenleme:
geçmiş olsun medinecim bende senin haftalarında işyerine giderken yokuş aşağı oturmuştum kıçımın üstüne bazen oluyo böyleşeyler dikkat et hadiistanbulada geliyosun anneciğine kavuşucan doğuma kadar burdasın işallah

geçmiş olsun medinecim bende senin haftalarında işyerine giderken yokuş aşağı oturmuştum kıçımın üstüne bazen oluyo böyleşeyler dikkat et hadiistanbulada geliyosun anneciğine kavuşucan doğuma kadar burdasın işallah

Cok tşk ederim canım
evet eşim artık hiç biyere gitmeme izin vermiyo dün baya azar işittim
Sen doktora gittin mi peki yani benimsadece az bi tutulma oldu kollarımda bacaklarımda falan oda ani hareket oldu die düşündüm

Şükürler olsun ki anneme kavusucam yok ben aralıkta geri dönücem kayın validem annem falan geliçek 3 martta istanula geri geliçem bide ehliyete basvurdum zaman geçsin diye

maşallah canım ya, biz de 19:30 da görcez bakalım benim kızlarım kaç kilo olmuşlar, artık ben de zorlanmaya başladım, ayağa kalkar kalkmaz baskı artıyo aşağıya... süreklii yatıyorum annemdeyim.. sende de kasık ağrıları var mı?

X