Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya ben geçmişi okumadan geçmişim bugün....medineee nasıl düştün gülüm bişey var mı... doktoru arasaydın ..dikkat et yaa..allah korusun

selam kızlar nasılsınızzzzz

dirimcim kaçak değilim kız buradayım kaynanamlar geldi gelen giden oluyo bazı giremiyom o yüzden fırsat olmuyo bazı da girip okuyup çıkıyorum neyse sende bir haftayı daha atlattın kociş geldi rahatsızn 1 hafta

kaswacım sana hayırlı doğumlar (burda aklıma şey geldi hani şehirler arası yolculuk yaparsın da yolculuk bittimi birdahaki yolculuğunuzda gene bizi tercih etmeniz umuduyla felan derler ya içimden birdahaki hamileliğinde görüşürüz demek geçti kız yoksa sen hemen hamilemi kalcan :))))
çocuklarınla şimdiden mutlu bir yaşam güzel i aile diliyorum darısı başımıza cenabı hak yardımcın olsun telefonun yok bede arayamam haberlerini bekliyorum ama

kevsercim sen nasılsın kaycacım sancıların ne durumda burcin sen nasıl oldun dr a gittin doktor ne dedi artvinli nasılsın nasıl gidiyo hamilelik medinecim bulantılar ne alemde biraz rahatlayabildinmi vilcim hymarrynin doktoru 150 ye bakıyodu sanırım ayrıntılıyo ona gidebiliersin şişlideymiş yeri wavy cim demek çıktı hastaneden aslında arıyacaktım bugün onu ama temizlik felan fırsat olmadı yarın arıyayım kızların kuvözden çıkmasınada çok sveindimm sonracımaaaaaa ee diğer kızlar nasıl hamişlerimmm nasılsınızzzzz

canan kızz demedik sana ama bak wavy erkek tulumlarını yolladı kız hymarry de bigün bana gelirsiniz canan doğurmdan dedim
ağırlaşmadan bana gelin cnm yoksa benim 6 katı çokk zor çıkarsın senn

yaa bu arada yavrukartallardan sergenmı di sanırım (isimleri karıştırıyorujm bende )ameliyat oldu kızlar
p.tesi günü tabi sünnette oldu
söylemyi hep unuttum durumu iyi tabi çiş yaptıkca ağlıyormuşş

diğer yavru kartalda olacak sünnet....

canan kızım kendine bir turkcell yada sabit ev bi hat bulda arayam senii
o kazıkcı hattan çık gell bacım yaaa

canancım iyiyiz şükür, ama ben artık evde bile gezemez oldum wc ye zor gidiom, aşağıya çok baskı var, hafif hafif de ağrım oluyo gezince, yarın 19:30 da dr. kontrolümüz var bakalım ne diyecek?

kısçeler allah rahatlık versin sizlere ben kaçar ömer ayağımda uyudu...

bu arada ben hala adet olmadım kısçelerim belirtimde yok haftaya çarşamba gününe kadar bekleyecem olmadım test yapacam ..bişey çıkmazsa bayramdan sonra doktora gideceğim..

öptüm mucukkkkkkkkk

bambami.jpg

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|

01|Flavius| 10.Ara.08| haber alamadık:Saruboceq:| 02|mimoza| 11.Ara.08|haber alamadık:Saruboceq:| 03| Hymarry| 09.Oca.09|İki kızımız oldu:nazar::nazar:| 04| İkizlemiz| 17.Oca.09|haber alamadık:Saruboceq:| 05| Bebiş istiyoruz| 20.Oca.09|iki kartalımız oldu:nazar::nazar:| 06| Pamukşeker| 03.Şub.09|iki tombalağımız oldu:nazar::nazar:| 07| kinder| 09.Şub.09|haber alamadık:Saruboceq:| 08| incisu| 20.Şub.09| 09| Nevra_t| 26.Şub.09| 10| penses| 26.Şub.09| 11| hazanx| 1.Mar.09| 12| kaswa| 06.Mar.09|20 kasım 2009 13| Egeli| 08.Mar.09| 14 |sadecebu| 10.Mar.09| 15| wavy| 10.Mar.09|14 kasım 2009 16| çekirgeler| 11.Mar.09| 17| canbebek| 14.Mar.09| 18| artemissia| 21.Mar.09| 19| pumpkins| 06.Nis.09| 20| kevser| 07.Nis.09| 21| umudumsun| 09.Nis.09| 22| claire| 15.Nis.09| 23| olmuyo| 26.Nis.09| 24| Canan| 20.May.09| 25| burcinn| 28.May.09| 26| erolcan| 02.Haz.09| 27| zuzum|0 3.Haz.09| 28| biv| 03.Haz.09| 29| selinius| 15.Haz.09| 30| Kayra| 16.Haz.09| 31| alaina| 25.Haz.09| 32| zuzu| 30.Haz.09| 33| vil| 06.Tem.09| 34| MeDİNe| 03.Ağu.09| 35| Rose| 08.Ağu.09| 36|geranimo|22.Ağust0s.2009| 37|mner|21.Eyl.09|

:emir_bebek:
sıraa kimdee

benı yanlıs yazmısınız arkadaslar 15 subat benım dogum Allah kısmet ederse ınsallah

dirimcim kaçak değilim kız buradayım kaynanamlar geldi gelen giden oluyo bazı giremiyom o yüzden fırsat olmuyo bazı da girip okuyup çıkıyorum neyse sende bir haftayı daha atlattın kociş geldi rahatsızn 1 hafta

kaswacım sana hayırlı doğumlar (burda aklıma şey geldi hani şehirler arası yolculuk yaparsın da yolculuk bittimi birdahaki yolculuğunuzda gene bizi tercih etmeniz umuduyla felan derler ya içimden birdahaki hamileliğinde görüşürüz demek geçti kız yoksa sen hemen hamilemi kalcan :))))
çocuklarınla şimdiden mutlu bir yaşam güzel i aile diliyorum darısı başımıza cenabı hak yardımcın olsun telefonun yok bede arayamam haberlerini bekliyorum ama

kevsercim sen nasılsın kaycacım sancıların ne durumda burcin sen nasıl oldun dr a gittin doktor ne dedi artvinli nasılsın nasıl gidiyo hamilelik medinecim bulantılar ne alemde biraz rahatlayabildinmi vilcim hymarrynin doktoru 150 ye bakıyodu sanırım ayrıntılıyo ona gidebiliersin şişlideymiş yeri wavy cim demek çıktı hastaneden aslında arıyacaktım bugün onu ama temizlik felan fırsat olmadı yarın arıyayım kızların kuvözden çıkmasınada çok sveindimm sonracımaaaaaa ee diğer kızlar nasıl hamişlerimmm nasılsınızzzzz

canım ben ankaradayım ama istanbula gidemem ki...

Kızlar ben yatıyorum iyi geceler herkese yarın akşam girebilirim ancak malum eğitim var yine.Öpüyorum hepinizi sağlıcakla kalın...opuyorumnanaktan

ben dun cıger ıgnesı oldum burcın bugunde dıger dozunnu olcam ınşşşşşşşş.............dr artık daha rahatla dedı ınş hersey guzel olur.................

ben de bugün sordum erken doğum eyleminde olursan mutlaka yaparız şu an gerek yok dedi..sana hayırlı olsun,bebeklere şifa olsun inşallah..inşallah 30ları geçersiniz minişlerinle..

herkese ayrı ayrı slm kızlar benimde 25 inci haftam bu ciğer geliştiriciyi ne zaman yapılmamız gerekiyo bende sorimmi dr uma

cnm dr bana bugün (Allah korusun) erken doğum eyleminde dedi..

kızlar günaydın gittim kardioloğa çok şükür bebekler için çarpıntı tansiyon sorun değil dedi ilaç vermedi bebeklerinde kalp ritmini bozar dedi aman zaten ben çekerim derdim değil onların keyfi yerinde olsunda çok şükür rahatladım şimdide ütü yapıcam biraz öykk iğreeeenç:bbo:

bununla geçmiş olsun canım..sevindim önemli bişey olmamasına..

Kızlar hepinize kocaman sevgiler...Bugün çok yogun bir gün geçiriyorum evim de çok kalabalık..Fırsatını bulduğum ilk anda girdim.İnş. gene girebilirim.Dün ki kontrolumde herşey yolundaydı şükürler olsunYavrularımın gelmeye niyeti yok hala,doktorum istersem öteki haftayı bekleyebileceğimi söyledi ama ben bu haftayı istedim.Eşim doğuma girecek benimle o konuda da mutluyum çok.Ameliyatım spinal olacak.umarım sorunsuz geçer.Yarın saat 13.30 itibariyle doğuma giriyoruz inş.Hepinizin duasını bekliyorum..Hepinize dua edeceğim ameliyata girerken..Umarım herşey yolunda gider ve yavrularımı sağlıkla kucaklarım.Dilerim hepiniz sağlıkla benim haftama gelirsiniz....Duygularımı adlandıramıyorum.Her şey barınıyor içinde ...Bana misafirlikleri bitiyor artık..Güzel başlangıçlar olsun inş...Hepiniz çok özelsiniz benim için...İnş.Bir ara vakit bulup tekrar girebilirim.Öptüm hepinizi...opuyorumnanaktan

dualarım seninle canım..inşallah sağlıkla ve kolaylıkla kavuşacaksın bebeklerine..Allah sağlıkla kucağına alıp evinize dönmeyi nasip etsin inşallah..

rabbim hayırlısıyla kurtarsın inşallah......sıraaa kimdeeeeeeee.................................

galiba 23ünde egeli var sonra sanırım 26sında çekirgeler..yani haftaya kısmetse 4 bebiş geliyo :)

ya bişi sorucam
merdivenden düştüm baya kötü düştüm ama bişi olur mu :KK43:(
Doktora gitsem mi

ahh be cnm nasıl oldu??hiç ihmal etme bence en azından bi arasaydın doktoru..

AYY kızlar yemek yedik şimdi ömeri mama sandalyesine koydum ayy masayı talan etti çaytabağını kırdı
ekmek yiyor patates kzıartması yiyor
peynir yiyor çay içiyor velet yaaaaaaa
kesinlikle ikisini birden serbest
bırakamıyoruz ...benim portatif olduğundan
beli bağlı ama ayağa kalkıp masadaki bardaklara tabaklara ulaşıyopr ya

maşallah büyüdüler de yaramazlık mı yapıyolar..yerim onları ben yerimmmm:))

bugün doktora gittik..bebekler 800er gr olmuş..maşallah..çok şükür..
ciğer geliştirici için erken doğum eyleminde olursan kesin yapıcaz dedi..bi de bi öksürük şurubu söledi, 1 günde 1 şişe içiriyorum onunda faydası oluyo dedi..
3 hafta evvel rahim boyum 4,9muş şimdi 4,4..biraz düşmüş o ara sancılanmışsın, o ağrılar sinirsel diildir dedi..tekrar 3 hafta sonra gidicem yine rahim boyunda düşme olursa kesin yatak istirahatne geçicez..olmadı (Allah korusun) hastanede yatış olabilir dedi..ama şimdilik herşey yolunda çok şükür..sadece biraz daha az efor, daha çok dinlenme..sola doğru yat genelde ve ayaklarını 1 yastık boyu yükselt dedi..
bugünümüze şükür..rahatladım doğrusu..

Kızlar hepinize kocaman sevgiler...Bugün çok yogun bir gün geçiriyorum evim de çok kalabalık..Fırsatını bulduğum ilk anda girdim.İnş. gene girebilirim.Dün ki kontrolumde herşey yolundaydı şükürler olsunYavrularımın gelmeye niyeti yok hala,doktorum istersem öteki haftayı bekleyebileceğimi söyledi ama ben bu haftayı istedim.Eşim doğuma girecek benimle o konuda da mutluyum çok.Ameliyatım spinal olacak.umarım sorunsuz geçer.Yarın saat 13.30 itibariyle doğuma giriyoruz inş.Hepinizin duasını bekliyorum..Hepinize dua edeceğim ameliyata girerken..Umarım herşey yolunda gider ve yavrularımı sağlıkla kucaklarım.Dilerim hepiniz sağlıkla benim haftama gelirsiniz....Duygularımı adlandıramıyorum.Her şey barınıyor içinde ...Bana misafirlikleri bitiyor artık..Güzel başlangıçlar olsun inş...Hepiniz çok özelsiniz benim için...İnş.Bir ara vakit bulup tekrar girebilirim.Öptüm hepinizi...opuyorumnanaktan

allah bir nefeste kurtarsın denir ya inşallah öyle olur sağlıkla,bizlerde inşalah senin gibi bu haftaları görüp kuzularımızı kucağımıza alırız,:Saruboceq::Saruboceq:

cumanız mübarek olsun....... dua ile ..................................

ayyy anam kasım ne bereketli aymış..... maşallah barekallah....... wavy.kaswa.egel.çekirgeler....varmı artıran...........

:teytey:hihoyyyt

günaydın kızlarr,
dün kaswacığımla konuştum,yoğun olmasına rağmen uzun denebilecek bir muhabbet ettik,
canım benim çok karmaşık duyguları vardıı ayyyy çok heyecanlı ve duyguluuu

tabi Hymarry doğum ertesi kaswaya da ziyarete gidecek,

saat 13.30 gibi doğuma alıcaklardı,
bana da öyle söylemişlerdi 13.30 gibi demişlerdi ama saat 12yi geçerken almışlardıiçeri,
yani belli de olmaz,şuan bile doğuma girmiş olabilri,
Kuran da yım onun için mübarek vakit,dua edelim kolay doğumlar için inşallahhh..

X