Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ıyi günler herkese.
Wavy'nin melekleri daha fazla sabredememiş. Hoşgelmişler dünyaya. ınşallah sağlıklı hayırlı uzun ömürleri olur. Wavycime de geçmiş olsun
Allah ananlı babalı büyütsün bebeklerini.

oh maşallah bide bana bi tarih verse.ben çok şiştim yaa bebeğin biri çok altta sanki karnım bacaklarımın arasında gibi hissediyorum

canım benim ikisinin de kafası aşağıda, acaip zonkluyo oturup kalkarken..

ahhh ahhh oturup kalkmayı bir de bana sorun :KK43:(( ve daha 3 ayım var kısmetse..napıcam bilmiyorum..bu ağrılar çoookkk zor çoookkk..doktorum da bu daha başlangıç dur bakalım dedi:KK43:((((((((

kızlaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr????????????
herkes mi geçmişte yahu??
kimsenin sesi çıkmıyo..
egeli'yi çok merak ediyorum ben..naptı acaba..ramazan bayramından sonra geleceğini sölemişti kurban bayramı geldi o hala yok..numarasını bilen ya da haber alan var mı acaba??

kızlaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr????????????
herkes mi geçmişte yahu??
kimsenin sesi çıkmıyo..
egeli'yi çok merak ediyorum ben..naptı acaba..ramazan bayramından sonra geleceğini sölemişti kurban bayramı geldi o hala yok..numarasını bilen ya da haber alan var mı acaba??

ewet yaa, egeli nerde?

kızlar merhaba topiğinizin sessiz takipçisi gizli misafiri olarakten hepinize öncelikle saglıklı hamilelikler kolay dogumlar diliyorum:)
wavy'nin doğum yaptıgını okudum hem çok sasırdım hem çok duygulandım
canım benım her ne kadar tanımasam da yakından haftasonunu atlatması ıcın dua edenlerdendım
ama görülen o ki bebişler annelerine kavusmakta ısrarcıymışlar
ne mutlu Allah hayırlı ugurlu etsin saglıklı hayırlı uzun ömur versın Yaren ile Ceren'e
benim de tebriklerimi iletin kızlar darısı bebişlerine kavusmayı bekleyen diger annelere olsun
ve tabi bizim gibi aday adaylarına da:))

wavy ın doğum yaptığını duydum çok sevindim allah hep berabar sağlık huzur içinde yaşamayı nasip etsin bizde o günleri bir görebilsek

bişi sorucam hani açılma varmı diee doktor bakıyorya.illa alttan mı bakması gerek acaba.ya ben çok çekiniyorum bu durumdan salı günü kontrolüm varda acaba bakar mı diee korkuyorum

canım hiç korkacak birşey yok bebeklere birşey olmuyor ben alıştım artık:teselli:: dr um doğuma kadar sürekli bakacağını söylüyor

wavy ile konuştum az önce kızlar, hepinize selamı var, çok konuşamadık yormak istemedim, kaç kilo doğmuşlar bilmiyorum.. sesi ii geliyordu..

kızlar merhaba topiğinizin sessiz takipçisi gizli misafiri olarakten hepinize öncelikle saglıklı hamilelikler kolay dogumlar diliyorum:)
wavy'nin doğum yaptıgını okudum hem çok sasırdım hem çok duygulandım
canım benım her ne kadar tanımasam da yakından haftasonunu atlatması ıcın dua edenlerdendım
ama görülen o ki bebişler annelerine kavusmakta ısrarcıymışlar
ne mutlu Allah hayırlı ugurlu etsin saglıklı hayırlı uzun ömur versın Yaren ile Ceren'e
benim de tebriklerimi iletin kızlar darısı bebişlerine kavusmayı bekleyen diger annelere olsun
ve tabi bizim gibi aday adaylarına da:))

canım hoşgeldin, Allah senin de gönlüne göre versin inşallah..

ayy wavyicimm doğum yapmışşş şimdi okudum sabahtan beri gezmedeydimm canım yaaa artık Yarenle Cerende katıldı aramıza ne güzel yaa Rabbim hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin.Ay nasıl heyecanlandım ve duygulandım ya Ne güzel her gün daha da büyük bir aile oluyoruz burda..Wavycimde biran önce toparlanır inşallah Allahım ailece sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür etsinn....

kevser senin çizelgen 31 haftalık ama doğum yılbaşında diyorsun erken olmuyormu canım

pardon canım ya ben 15 gün sonra yılbaşı sanıyorum yatmaktan zaman kavramını unuttum

X