Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ıçim kıpır kıpır :)

çok teşekkürler arkadaşlar..Benim doğum günüm de 14 şubat.Ama bebeklerimi 14 şubatta kaybettim..Artık doğum günümü kutlamıyorum..

başüstüne kayracımm,,

dırımım sen de kalk kahvaltıya git hıh,tavrını kocana değil,kaynanaya yapıcan canım:dilcikar:

kevser sana bişi sorım mı canım..
ya ben cıkartırken kan geliyo sabah bişi yemeden cıkarttım ya acaba zorladıgımdan mi oluyo anlamadım

İçim kıpır kıpır :)

çok teşekkürler arkadaşlar..Benim doğum günüm de 14 şubat.Ama bebeklerimi 14 şubatta kaybettim..Artık doğum günümü kutlamıyorum..

aaaaaaaaaaaaa yapmaaaaa,
geçmişe değil,hep önüne bakkkaydirigubbakcemile5

ınanmıyorum dirim sana okadar üzdün kendini he işte böyle hatıra kaldı sana valla bu dünyada hiç bi gözyaşı degmez ama biz anlamıyoruz herşeyi takıyoruz kafamıza :umursamaz:

hymary kuşum kocam için gidiyorum .....onla konuşmayacam elinide öpmeyecem

İçim kıpır kıpır :)

Canım onlar melekler aynı zamanda cennet kapısının önünde seni bekliyolar seni almadan hiç bir yere gitmiçekler RAbbim şefaatlerini nasipe tsin..
Üzülme gercekten RAbbim her sıkıntının ardından binbir kapı acar zor ama sabır....:1hug:

KIZLARR SABAH BAŞIMA GELENE BAKIN

bu sabah kalktım boğazım acıyor ....bişey hissediyorum hemen ayna ile baktım

küçük dilimde bişey var şiş ..hemen k.k.b gittim baktı siğil çıkmış dilinde dedi...

çok bağırdın öksürdünmü dedi?

dedim çok ağladım bağrarak ondan olmuş dedi....ilaç verdi eğer geçmezse dahada büyürse

alacağız onu dedi....buda bana kaynanadan hatıra oldu ...onun yüzünden o kadar ağladım..

CANANDA geliyor heee oleyyyyyyyyyyy

yaa bak işte kendinie verdiğin zarara bak, ay takmıycen işte bu kayganaları.. çok geçmiş olsun canım..

kevser sana bişi sorım mı canım..
ya ben cıkartırken kan geliyo sabah bişi yemeden cıkarttım ya acaba zorladıgımdan mi oluyo anlamadım

canım boğazın tahriş olmuş olabilir, dr.a sor mutlaka...

günaydınlar dicem ama öğlen olmuş.çok kötüyüm yaa günlerdir diş ağrısıyla uğraşıyorum.doktor çekemem dedi işlem uzunmuş ama dayanamıyorum ağrısına artık ağzıma bişi koyamaz oldum.tek yapabildiğim kendi doktorum bişi içme sadece 4 taneye kadar minoset alabilirsin dedi.minoseti içiyorum 3 saat geçiyo tekrar aynı acı başlıyor.lütfen bana bi akıl verin delirmek üzereyim bu ağrıdansenağlama

günaydınlar dicem ama öğlen olmuş.çok kötüyüm yaa günlerdir diş ağrısıyla uğraşıyorum.doktor çekemem dedi işlem uzunmuş ama dayanamıyorum ağrısına artık ağzıma bişi koyamaz oldum.tek yapabildiğim kendi doktorum bişi içme sadece 4 taneye kadar minoset alabilirsin dedi.minoseti içiyorum 3 saat geçiyo tekrar aynı acı başlıyor.lütfen bana bi akıl verin delirmek üzereyim bu ağrıdansenağlama

umudum nerelerdesin canım yaa, geçmiş olsun..

hayırlı günler hepinize arkadaşlar........wavy haberini şimdi okudum,ya ben çok duygusalımdır bu hamilelik beni iyice sulu gözlü yaptı.rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip etsin....HYMARY canım gidince bendende selam söyle olurmu.bebekler küvezdemiymiş baba görememiş deyince acaba dedim.rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin...aaaaaaayyyyyyyy kandimi hayal ettimde pöööööf daha çok var be.

Geçmiş olsun canım ayh diş agrısına yapacak hiç bişi yok doktor neden bişi demiyo anlamadım ki:1closedeyes:

ya doktor dediki doğumuna çok da kalmamış kendi doktorunun olduğu hastanede doktorun izin verirse olur dedi.çekilecek varmış kanal tedavisi varmış dayanamazsın dedi

kızlarr wavyy şuan itibariyle doğuma giriyor,
dualarınızı eksik etmeyinnn
Cerenle Yarenimizin annesi doğuma giriyor kütfen dua edelim kızlar..Çok heyecanlıyım yavrum benim..Bütün gece hep dua ettim ona.....Az kaldı inş.Rabbim Wavy imize yardım etsin....
eşiyle konuştuumm,
doğuma girmiş,
eşini almamışlarr,
doktora ulaşamamışlar,,
ay çok dua edelim,,
dırımım bugün gidelim biz yyaaa vazgeçtim benn..
kızlaaaarrr wavymin eşi aradıııı,
Yaren ile Ceren artık aramızdaaaaaaa alkisalkisalkis:nazar::nazar:
Allah hayırlı upuzun ömürler versiiinnn,annesini babasını tebrik ediyorum..

canım benim yaa..Allah uzun, sağlıklı ömürler versin prenseslerimize..inşallah sağlıklı, hayırlı evlat olsunlar anne babalarına..Allah'ım Wavy'imize de güç kuvvet sağlık versin..inşallah herşey kolay geçmiştir ve çabucak iyileşip ayaklanır..Allah'a emanet olsunlar..

ıkız evet...ben epıduralden bahsedıyorum ondan bıle korkuyorum...dırekt bayıltsınlar benı....

sorma canım sorma senağlama

bu arada ben bahceciye gıdıyorum..alman da dogurmayı dusunuyorum...ıyımısır sızce..Tabii Allah nasıp ederse inşallah....
benım doktorum ıyı ..sızın doktorunuz nerde ıdı ? bahcecıde bora cengız ...acaıp rahatlatıyo ınsanı...alman hastanesı bahcecı klınıgı aynı oldugu ıcın bende almanda dogurayım kı dedım..adamın alıstıgı ekıp olsun..o heryerde olur sen nasıl ıstersen dıyor...sız ne kadar verdıgınız doguma ?

benim bir arkadaşım Bursa'dan kalkıp gitti bahçeciye, doktoru da bahçecinin kendisiydi ve doğumu da istanbulda yaptı ve çoookkkk memnun kaldı..şimdi bi tane kızı var ve 4. sınıfta zehir gibi maşallah..

Arkadaşlar,11 . gün beta-hcg kan sonucum 230 çıktı

Allah a şükürler olsun...:Saruboceq: :Saruboceq:

Dr ikisi de tutmuş olabilir dedi...

tebrikler canım..Allah sağlıklı bir hamilelik ve vakitli doğumlar nasip etsin inşallah..

KIZLARR SABAH BAŞIMA GELENE BAKIN

bu sabah kalktım boğazım acıyor ....bişey hissediyorum hemen ayna ile baktım

küçük dilimde bişey var şiş ..hemen k.k.b gittim baktı siğil çıkmış dilinde dedi...

çok bağırdın öksürdünmü dedi?

dedim çok ağladım bağrarak ondan olmuş dedi....ilaç verdi eğer geçmezse dahada büyürse

alacağız onu dedi....buda bana kaynanadan hatıra oldu ...onun yüzünden o kadar ağladım..

CANANDA geliyor heee oleyyyyyyyyyyy

ahh be dırım yaa..çok geçmiş olsun..inşallah benim siğiller gibi uğraştırmaz seni..ben 2 senedir uğraşıyorum o belayla..Allah'ım acil şifa versin..bağırıp ağlamanın yanında şiddetli stres de neden oluyor ve tekrarlamasına, büyümesine vs yol açabiliyor..içini ferah tut ve beslenmene çok dikkat et..inşallah benimkiler gibi önemli bişey değildir..merak ettiğin bişey olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım..

bu haftalarda anestezi almanın bebeğe ya da sana bir zararı olmadığını biliyorum ben canım yaa..başka bir diş hekimine gitsen, kendi doktoruna danışsan..ben hamileliğimin ilk 3 aylık döneminde olmama rağmen ufacık bi işlem geçirdim ve anestezi almak zorunda kaldım..çok şükür hiç bi yan etkisini ya da sakıncasını görmedim..bilgin olsun canım..geçmiş olsun..

bişi sorucam hani açılma varmı diee doktor bakıyorya.illa alttan mı bakması gerek acaba.ya ben çok çekiniyorum bu durumdan salı günü kontrolüm varda acaba bakar mı diee korkuyorum

bişi sorucam hani açılma varmı diee doktor bakıyorya.illa alttan mı bakması gerek acaba.ya ben çok çekiniyorum bu durumdan salı günü kontrolüm varda acaba bakar mı diee korkuyorum

ultrasonla karnından da bakılıyor ama yanılma payı yksekmiş, aşağıdan bakması daha sağlıklıkesin sonuç veriyor.. korkma hayatım benim 28. haftada kasılmalarım yüzünden gittim açılma varmıdiye hem ultrasonla alttan baktı hem de eliyle kontrol etti, bişiy olmadı, rahat ol canım, dr.una güven.. zaten senden izin istiyorlar muhakkak..

X