Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

burcin ben yaptın cnm haki hangisini beğenirse kullansın isterse yarın değişikde yaparım ben iki bebek koydum ....isterse iki pembe tavsan var onlada yaparım

öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzz iyi gecelerrrrrrrrrrr

canım çok teşekkür ederim ama haftada yanlışlık var 17+2 olması lazım

burcin ben yaptın cnm haki hangisini beğenirse kullansın isterse yarın değişikde yaparım ben iki bebek koydum ....isterse iki pembe tavsan var onlada yaparım

öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzz iyi gecelerrrrrrrrrrr

inanılır gibi değil..ben de aynı resimleri kullanmıştım..bu kadar olur :)))))))
sadece yazılar farklıydı haliyle :)))
kısmetin buymuş haki'cim :)))))))

ayy cnm benmkinde kaç hafta çıktı hatırlamıyorum..1 sayfa geçmişte ona da bi bak istersen tatlım..

hymarry canım listeye benide eklermisin sat 14.7.2009 mikroenjeksiyon ikiside kız mdt.20.4.2010

seninkinde de az çıktı cnm

:))
Allah Allah yaa..
çok komik :))
sen lilypie.com a gir, pregnancy'i tıkla..
sırayla şerit ve resim seç..sonra ilk tarihe tahmini doğum tarihini, ikinci tarihe SAT yaz..
bi yazı eklemek istiyosan ekle ve bitir..
sonra bir sürü adres çıkacak..forum olanda HTML'yi tıkla..orda 3-5 tane link var..img'den sonra tırnak içindeki linki kopyala gel KK'ya kopyala :))
bir de kendin dene bakalım şekerim..olmadı yarın falan bakarız tekrar..

günayyydııın, gecekuşları,

ya canım ben fotoğraftan bahsediyorum yazıları okudum ben mersinliyim ama 5 yıldır burdayız pazartesi pazarının orada oturuyorum senin yolun buralara düşüyormu düşerse beklerim
fotoğraf da geçmişte canım, bu sıralarmkp ya pek düşmüyor yolum ama akrabalaraçok sık gidiyorduk önceden, gelirsek neden olmasın, kısmetse görüşürüz.. sizde bursa ya gelin gezmeye?

kevserrr kuşum çok teşekkür ederimmm bak bakalım olmuşmu

harika olmuşşkaydirigubbakcemile2

Bursa grubu ne tatlısınız...alkisalkisalkis
:dance::dance::dance:

eskişehirdende biri olsaaaaaaaaaaaa...bizde tatlı olurduk....
ben gelcem eskişehire canım, söz gelince uğrıycam sana, hamiş olmasaydım senede 2 defa en az gelioruz, neresindesin eskişehir in?

ülen babaları demişim benim kaç kocam var bee:roflol::roflol:

12 geçince böyle oluyor hehhee

ben bursaya gelirsem ikiz anası ve mayıs analarını kaynaştırırım yok öle yağma bensiz ikiz anası toplanacak ve ben bursadayken

ayyyyyyyyyyyy ben yatar yaaaaaaa

eslemebrar ses verrr buarada ruhunmu var yoksaaa

heee tabi hep beraber toplanırız valla,ben semrayı tanıom zaten...:sm_cool:

sonunda başardııım
çok güzel olmuş canımm

Kızlar kanal d programda anne karnında bebkleri gösteriyolar ayhh cok şeker :))

kıslar kanald de 3üz bebeişleri 4 boyutlu gösteriyolar. izlemek isteyen olursa diye söyliym dedim..

:))) Way daha öncedemi izliyoddun canım ben ilk defa izliyorum

Latif doktor deil mi

X