Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırım geçmiş olsun..
boncuk canım hoşgeldin..hakkında hayırlısı olsun inşallah..
kaswa canım geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur tatlım, bence sona yaklaşmakla alakalı bir durum bu..sakın moralini bozma yine de ne olur ne olmaz bi ara doktorunu istersen..
zuzu o burun tıkanıklıkları bende de oluyodu sonra da feci bi baş ağrısı başlıyodu..çok şükür geçti ama kalorifer beni de rahatsız ediyor..olmadı peteklere su dolu kaplar koy..faydalı olabilir canım..

kız kaswaaaaaaaaaaa denemedın dımı sallanan besığı ..................bende alıcam ınş...........senınkı yukselen turunden mı..........bı yukselen bı yukselmeyen cesıdı var...................
herkes nasıl kımse gırmıyo bu sıralar............

Boncuk 1985 Kardeşim hosgeldin
Rabbim hakkında hayırlısını versin..

Dirim canım üzüldüm ya onu nasıl önliçekisniz yapılması gerek aman ALLAH yardıme tsin..

Herkes iyidir inş ..
Benimde dünden beri karnımda kasılma oldu anlamadım ya daha neyim ki ben kasılma oluyo hiç böyle bişi olabilirmi bilgisi olan var mı

kızlar selammmmmmm ben şuanda geçmişi okuyamıyorummm..umarım yazdığımda gelir..ben ve bebişlerim iyi ...umarım hepiniz çok iyisinizdir..hepinizi öptüğmmm..sizleri seviyorum..beni ayrıca yalnız bırakmayanlarada çok çok tşk edrim..bu araa benim dk bittii..25 kasımdan önce kimseyi aayamıyorum..bilginize..bu kız gitti bizi unuttuı demeyin sakınnn:sinifsinif:ben 25 kasımdean sonra hepinizi tek tek arayıp 1 er saat konuşacağımmm..öpüldünüz..seviyorum sizlerii

kız kaswaaaaaaaaaaa denemedın dımı sallanan besığı ..................bende alıcam ınş...........senınkı yukselen turunden mı..........bı yukselen bı yukselmeyen cesıdı var...................
herkes nasıl kımse gırmıyo bu sıralar............

Denedim denemez miyim?Benim odaya kurduk onları.Yükselen beşik ,uzaktan kumandalı..sana verdiğim adreste en iyisi ,en hesaplısı..Sende yükselenini al .mama masasıda oluyor..

kaswa canım geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur tatlım, bence sona yaklaşmakla alakalı bir durum bu..sakın moralini bozma yine de ne olur ne olmaz bi ara doktorunu istersen..

ara cnm yaaa bi öğrenn bu durumda bütün ağrılarınızı sorun cnm

Teşekkürler tatlılarım..Konuştum dr'umla ne kadar süreyle kasıldığımı sordu,benim kasılma mesafem oldukça aralıklı ama görmek istedi bugün ..nts ye de bakalım dedi.Beni saat kaç olursa ara dedi bu akşam için bir durum değişikliğim olursa..Şu an iyiyim ama hazırlanmaya başladı sanırım kuzular.Şimdi gidersem beni yatıracak bence doğuma kadar...ıstemiyorum bunu da...Ama ne yapayım?

hayırlısı olsun kaswam ....... zaten ne kaldıki şurda..yatsan da ne kadar yatcan... sabretcez artık maşallah buralara kadar gelebildin...inşallah bizde geliriz senin haftalarına....

kayra cnm ben unuttumki yaaaa bi deneyimm yinede aklımdakimi bilmiyorum yanii

Kızlar ben geldimm güzel haberlerim var..Ne zamandır iş bakıyodun hiç beklemediğim anda arandım hemen iş başı yaptırıyolar sanırım bebişlerim kısmetleriyle geliyo....Bu gün evrak işleriyle uğraştım.Dün akşam aradılar bugün sabah mülakata girdim hemen başla dediler evreklarda hazır bakalım yarın teslim edicem.Hayırlısı ...Sİzler nasılsınız umarım herşey yolundadır geçmişi okumaya çalışıyorumm

Vil hayırlı olsun ...
ikizler size ugurlu geldi inşaALLAH...
ınşaALLAH zor olmaz ama cok az calısıcaksınız sizi kac aylık göremiyoruz ya artık :KK43:(

Vil hayırlı olsun ...
ikizler size ugurlu geldi inşaALLAH...
ınşaALLAH zor olmaz ama cok az calısıcaksınız sizi kac aylık göremiyoruz ya artık :KK43:(

Saol medineciğim 17+3 haftalığız.Ewet az çalışacağım ama en azından girmiş olayım öteki türlü daha zor olur die düşündük eşimle bakalım hayırlısı canımmm...
Sen nasıl oldun canım azaldımı bulantıların umarım yolundadır herşey

selam kızlarr

herkes bi ara uğramış kaçmış,şimdi de pek kimseler yok,,

boncuk canım hamileliğin ve bebeklerin hayırlı uğurlu ve sağlıklı olsunlar inşallahhh,aramıza hoşgeldiinn

kaswacım az kaldı,merak etmee,bak burda herkes benden pamuktan sonra 37yi 38i görücek evelallahhsositososito

ben dünü anlatmadım size,
dün kırkımız çıkmıştı malum,kızlarıma altınlı,yeni moda olsun diye pırlantalı,yüzüklü,çivili bilmem neli banyo yaptırdık,
ben de sularıyla yıkandım,kendim de duş aldım,yıkandık,paklandık,

akşama benim dayıma 40 uçurmaya gittik,
önce doktorumuza muayenehanesinde hediyemizle el öpmeye gittik,bizi gördüğüne çok sevindi,her zamanki gibi çok içten davrandı:kedi:,
korkunç bir trafikle karşıya geçtik,
dayımlarıne viğne girerken kucağımda Sare ile merdivenlerde düştüm kızlar,yani öyle bi düştüm ki anlatamam,yuvarlanmadım,olduğum yere kıçımın üstüne kayıp sol ayağımın üzerine düştüm,
Allah korudu valla,Sare sarsıntıdan biraz korkup ufacık bi ağladı ama o kadar,,
dayımızda yemek yedik,çay içtik,
kızların başından buğdaylar,piriçler serptiler pöööfffkafamçokkarıştı
evimize geri döndük,,

bugünümüze şükürler olsunn,darısı sağlıkla hepinizin başına canım arkadaşlarımmmŞeniz

Son düzenleme:
hymarry aksamları yanısmı kalıyorsun cnm

kırkında çıktı kanamanda bittimiii

koklaştınmı kızzzzzzzz

bugün hiç keyfim yok diyet yapmadım sporda uykum varr daha da çok

ve mantar olmuşum kasıklarım ağrıyor.......daha adetime 14 gün var pöffffffffff

X