Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarry aksamları yanısmı kalıyorsun cnm

kırkında çıktı kanamanda bittimiii

koklaştınmı kızzzzzzzz

a.s opuyorumnanaktan zemuszemus :kedi: Şeniz alkisalkisalkis hihoyyyt :teytey: yerimseniben

akşamları yalnızım canım,evet..
buyur gel beklerim,evim pek sıcak..

bugün hiç keyfim yok diyet yapmadım sporda uykum varr daha da çok

ve mantar olmuşum kasıklarım ağrıyor.......daha adetime 14 gün var pöffffffffff

boşver canım keyfine bak,yarın telafi edersin,
mantar çok kötüdür bilirim,deee,adetinle ne alakası var?

boşver canım keyfine bak,yarın telafi edersin,
mantar çok kötüdür bilirim,deee,adetinle ne alakası var?

kasık ağrım yumurtlama gününde oluyor genelde....yoksa bu aramı yumurtluyorum yaa ayy ....salak gibiyim ben içeri kaçıyom annem çığırır şimdii

kız kaswaaaaaaaaaaa denemedın dımı sallanan besığı ..................bende alıcam ınş...........senınkı yukselen turunden mı..........bı yukselen bı yukselmeyen cesıdı var...................
herkes nasıl kımse gırmıyo bu sıralar............

Denedim denemez miyim?Benim odaya kurduk onları.Yükselen beşik ,uzaktan kumandalı..sana verdiğim adreste en iyisi ,en hesaplısı..Sende yükselenini al .mama masasıda oluyor..

kızlar ben bambu sepet aldım onları süsletiyorum..3-4 ay bizi idare ederler sonra yatakları da sallanan cinsten yataklara geçeriz diye düşündüm ama sizin bahsettiğiniz şu beşikleri de çok merak ettim..sleeper mı yoksa??ben hesaplı bulursam sleeper da almayı istiyorum da ilerleyen aylarda o yüzden ilgimi çekti..azıcık bilgi alabilir miyim?ya da bahsettiğiniz siteyi öğreneyim ben bakarım ordan..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kasık ağrım yumurtlama gününde oluyor genelde....yoksa bu aramı yumurtluyorum yaa ayy ....salak gibiyim ben içeri kaçıyom annem çığırır şimdii

gıt gıt gıt gıdaaakkk kaydirigubbakcemile3
e maşallah yumutrluyon sen kıızzz,bakalım ben nolucam..

kızlar ben bambu sepet aldım onları süsletiyorum..3-4 ay bizi idare ederler sonra yatakları da sallanan cinsten yataklara geçeriz diye düşündüm ama sizin bahsettiğiniz şu beşikleri de çok merak ettim..sleeper mı yoksa??ben hesaplı bulursam sleeper da almayı istiyorum da ilerleyen aylarda o yüzden ilgimi çekti..azıcık bilgi alabilir miyim?ya da bahsettiğiniz siteyi öğreneyim ben bakarım ordan..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım ben bu konulara yabancıyım,bahsettiğin konuda da bir fikrim yok açıkçası amaaaa,
o bambu yataklarda 3-4 ay mümkün değil sığışıp yatamayacaklarını biliyorum canıımm kaydirigubbakcemile3

canım ben bu konulara yabancıyım,bahsettiğin konuda da bir fikrim yok açıkçası amaaaa,
o bambu yataklarda 3-4 ay mümkün değil sığışıp yatamayacaklarını biliyorum canıımm kaydirigubbakcemile3

tatlım 2 tane aldım ve aldığım yerde değişik ebatları vardı en büyük boyunu aldım..yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım..tek bebekleri var haliyle bizimkilere göre baya tosuncuk maşallah..ilk 3 ay rahat kullandıklarından bahsetti..ben de onun yalancısıyım :)))) bakalım deneyip göreceğiz..

tatlım 2 tane aldım ve aldığım yerde değişik ebatları vardı en büyük boyunu aldım..yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım..tek bebekleri var haliyle bizimkilere göre baya tosuncuk maşallah..ilk 3 ay rahat kullandıklarından bahsetti..ben de onun yalancısıyım :)))) bakalım deneyip göreceğiz..

büyüklerini biliyorum,neredeyse park yatak boyutunda oluyor,
öyleyse rahat o aylara ulaşırsınız anladım canım..

forumda sorun olmuş fotoğraf koyuluyormuş...beceremeyen üyeler varmış...fotğraf albümü gibi kullanılıyormuş... ama başka forumlardada var....üstliek çoğlu foto koyuyorlar slayt geçiyor resmen ....kk da sorun oldu....

bakalım kıdaklıyıp kıdaklamadığımızı görecez zaman bi gelsinde

pöfff yarın annem sabahtan gidecek eşim kaçta gelir acep aldımı bileti yaa

bugün spor yapmadım.....yarın erken gelirse eşim yapacam.........

sadece resim değil kızlar linkleri kopyalamayı bilmeyen kişiler direk site adını yapıştırıyor fark etmiyor reklam oluyormuş..artı siteye saldırabiliyolarmış bile...öle anladım ben

anam bu topik gece çalışır olmuş,benim kocam gelir,ben de kaçarım şimdi..

dırımım annen mi geldi sana bu seyahatte;?Aranız nasıl?

X