Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.hepinizi takip ediyorum hergün ama pek giremiyorum.bebişcim bebeklerin süper.hymarry seninkilerinde maşallahı var dünkü resimleri gördüm çok tatlı olmuşlar hele o yeşüller içindeki halleri beni ağlattı yine
sağol canım darısı başınaaaa....delikafadulden

hayırlı cumalar arkadaşlar hepinize.nasılsınız........Arada girip takip ediyorum.çok şükür yaramaz olaylar yok,herşey yolunda.Birkaç gün histeroskopi sitresi çektim ağzım burnum hep uçukladı,şimdi iyiyim herşey yolundaymış çok şükür.kendimi toparlamaya başladım.CANANCIM saol iyiyim çok şükür sen nasılsın.geçmişi okuyamadım ama DıRıMı kızdırmışlar anladığım kadarıyla kafana takma canım sen herşeyden kıymetlisin,herşey yoluna girer ama sağlığını kaybedersen olan sana olur.BEBıŞıM VE HYMARY yavrularınız çok çok tatlı,rabbim onlara sağlık versin kocaman olsunlar inşallah.hepinizi çok öpüyorum.

evet kaswa...eşim zaten yaşıyor..ben çok üzülüyorum...ezik duruyor..inan her gece ağlıyorumm..benim ailem hiç bir şey demez ne bana ne eşime karşı...sadece annem bana oğullarına verdikleri değeri gördün dedi. ve ona göre sende değer ver...eşiminde gözünü açma zamanı geldi...ama eşim hala uyanamadııı

Vallahi o uyanmayı beklersen çoook zaman geçer, hatta benim eşim gibi birisiyse ömür biter...Ben sana üzülüyorum..Sen neden ağlıyorsun ki bu halinle değermi hiç ...Annen çok doğru demiş..Eşinin ezikliği de ailesi en ufak bir adım atsın geçer, en iyisi onlar olur gene..boş şeylere üzülme..Lohusasın unutma bunu şükürler olsun ailen yanında çocuklarının herşeyi var ihtiyacın yok bir şeye..Ağladıkça o yavruların sütünün hakkına girdiğinide unutma...aman sana uzak Allah'a yakın olsunlar...

Ben gebeliğin başından beri badem yağı,kakao ve çilek yağı kullanıyorum..Koca göbüşüme rağmen çatlak henüz yok..Gidipte o kremlere parayı gömmeyin olacaksa oluyor.Benim tedavi esnasında çok hızlı kilo alımlarım oldu o zamandan kalan bir kaç çatlağım var ne yazık ki..ama gebelikte oluşmadı daha..Karnımda kaşıntım da olmadı hiç..Ama yarın sabah başlayabilirde..Çatlayanlar öyle diyor..''sabah bir uyandık harita gibi olmuşuz''....kaydirigubbakcemile2

anaaaaam bugün herkez barut gibi.......ama normal bebeği olanlar yoğun tempo nedeniyle doğumu yaklaşanlarda psikoloji ağrılar sancılar uykusuzluklar .......

DIRIM senin kimseye ihtiyacın yok maşallah barekallah sen kendini bırak heryere yetişiyorsun....kendine vakit ayırmaya çalış.... ama annende bu konuda sana yardımcı olmalı bence.hiç değilse haftada birgün 1-2 saat................

BEBİŞİM boşveeeeer be gülüm kaynananın taktığı üç kuruşta olmasın..hatta hiç olmasın onların taktıklarıda heryerde biz şunu yaptık bunu yaptık deme hakları olmasın.... sen de ortalık yerde kimseden bişey görmedik kendimiz yapıyoruz diye.......... böyle herşeyede eşinle aranı bozma.... bundan daha çok mutlu olcaklardır canım........

WAVY kıııız allah seni napmaya emiiii.kız takılcak şeymi arıyon kendine kııııız......... anam topiktekilere küsülürmü kııız..... kıyamam ben sana stres yapmışın sen...bi tanem stres yapmada bebişlerde yapmasın etkilenir kuzularım annesi....

hepiniz için geçecek bu günler güleceksiniz geriye bakıp ne saçma şeyleri dert etmişiz diye........

wavy kaswa canbebek biv kevser dırım marryyyy penses ...............naıslsınızz

cannumm iyiym ben , sen de ii ol emi...

canan inan bana hiç kına düğün modunda değilim tüm hevesin gitti

çok kötüyüm inanın .....o kadar boğuluyorumkiiii

zaman zaman oluyor işte böyle....

canan medıcaldeki suat süphan erşahine doğum sonrası kontrollerim için gidiyorum güsel ilgileniyor cnm .....rahat hissettim yani kendimi
ama ali bey devlet güvencesi demek olduğundan ona gitmen daha iyi giibi sen biliyorsun yinede

dırımımkuzum balım sürmeli gözlü iki kuzulu koyunum, üzme kendini nolur, ben de çok çabuk oluyorum böyle benim burcum da yükselenim de balık anında hemen herşey tadımuı tuzumu kaçırıyor ama buluyorum sonra tatlandırıcı bişiyler.. bak ne mutlu bebekleree bakmak istemeyese de bi annen var, polyanacılık olacak belki ama beni çok rahatlatır bu yöntem, şuandasenin yerinde olmak isteyen sana gıptayla bakan dünya kadarinsan var. he bi de şunu unutmamalıymışız ikiz anne adaylarıolarak ; mkemmel anne olmaya çalışmayın diyorlar, sadece kendinizi ve sinirlerinizi yıprattığınızla kalırsınız, akışına bırakmak lazım biraz, tabi bana bunları şimdi söylemek ve hak vermek kolay ama eminim yaşarken ben diplerde olucam belki de senin kadar güçlü olamam heralde.. ama olsun siz bana hatırlatın tamam mı bunu o zaman.. aman inş. o günleri görelim de razıyım inan..

evet kaswa...eşim zaten yaşıyor..ben çok üzülüyorum...ezik duruyor..inan her gece ağlıyorumm..benim ailem hiç bir şey demez ne bana ne eşime karşı...sadece annem bana oğullarına verdikleri değeri gördün dedi. ve ona göre sende değer ver...eşiminde gözünü açma zamanı geldi...ama eşim hala uyanamadııı
canım ya bu eşler hep böyle işte ya, gözlerti açılsada sana çaktırmaz ki boşuna aranı bozma kocişinle, geçecek hepsi gidecek evine sen kuzuların ve kocanla kalcan inan heeepsi bitecek..

a.s.

canım dün pek keyfim yoktu biliyon. sende bir süredir rahatsızsın giremiyorsun. yani insanın her zaman modu ve sağlığı yerinde olmayabiliyor. bu yüzden bence tembellik değil bu...

kıs sana gelince topic genelindeki yazılarını toparlarsak sadece şikayet etmek yada topiğin en sessiz zamanlarında girip bu tarz yorumlar için yazıyorsun. eğer katılım istiyorsan okuyup yada bakıp çıkmak yerine her girdiğinde yazmayı dene.bakalım ne olacak..laelaelaelaelae

hala gerginim kimseyi kırmak değil amacım. ama bu topiğin bir üyesi olarak söylenen sözlerden alındım açıkçası..

vayyyyyy demek öyle..... bugün ne tarafından kalktın sen wavy..... kırıcısın..... önemlı değil bende yazılanları okuyorum evet önemlı gördüklerıme cevap yazma geregı duyuyorum kusura bakma ...herseyede atlamak istemıyorum.demekkı yazılarımı çok kale almıssın kı toparlamıssın bak ne güzel neyse yaaaaaaaaa ........bu hayırlı günde daha fazla bişey demeyım benen iyisi

bebiş istiyoruz iyim canım benım hamdolsun bi sıkıntı yok .haftalarımı doldurmaya çalısıyorum arkadasım.senın bebişlerininde maasallası var erkek çocugu annesı olmak nasıl bi duygu canım?evde 3 aerkek nasıl olacak ilerde çok merak ediyorum

hayırlı cumalar arkadaşlar hepinize.nasılsınız........Arada girip takip ediyorum.çok şükür yaramaz olaylar yok,herşey yolunda.Birkaç gün histeroskopi sitresi çektim ağzım burnum hep uçukladı,şimdi iyiyim herşey yolundaymış çok şükür.kendimi toparlamaya başladım.CANANCIM saol iyiyim çok şükür sen nasılsın.geçmişi okuyamadım ama DİRİMİ kızdırmışlar anladığım kadarıyla kafana takma canım sen herşeyden kıymetlisin,herşey yoluna girer ama sağlığını kaybedersen olan sana olur.BEBİŞİM VE HYMARY yavrularınız çok çok tatlı,rabbim onlara sağlık versin kocaman olsunlar inşallah.hepinizi çok öpüyorum.
canım teşekkür edimm..darııs isteyenlerin başınaaaa....bende öptümm

Vallahi o uyanmayı beklersen çoook zaman geçer, hatta benim eşim gibi birisiyse ömür biter...Ben sana üzülüyorum..Sen neden ağlıyorsun ki bu halinle değermi hiç ...Annen çok doğru demiş..Eşinin ezikliği de ailesi en ufak bir adım atsın geçer, en iyisi onlar olur gene..boş şeylere üzülme..Lohusasın unutma bunu şükürler olsun ailen yanında çocuklarının herşeyi var ihtiyacın yok bir şeye..Ağladıkça o yavruların sütünün hakkına girdiğinide unutma...aman sana uzak Allah'a yakın olsunlar...
ahhhh canım ahhhhh...bugün tel açıyor bana çok mahçup konuştu.. bende ona sevgiyle yaklaştım..bugün acaba ödüllendirsemmiii:kedi:

anaaaaam bugün herkez barut gibi.......ama normal bebeği olanlar yoğun tempo nedeniyle doğumu yaklaşanlarda psikoloji ağrılar sancılar uykusuzluklar .......

DIRIM senin kimseye ihtiyacın yok maşallah barekallah sen kendini bırak heryere yetişiyorsun....kendine vakit ayırmaya çalış.... ama annende bu konuda sana yardımcı olmalı bence.hiç değilse haftada birgün 1-2 saat................

BEBİŞİM boşveeeeer be gülüm kaynananın taktığı üç kuruşta olmasın..hatta hiç olmasın onların taktıklarıda heryerde biz şunu yaptık bunu yaptık deme hakları olmasın.... sen de ortalık yerde kimseden bişey görmedik kendimiz yapıyoruz diye.......... böyle herşeyede eşinle aranı bozma.... bundan daha çok mutlu olcaklardır canım........

WAVY kıııız allah seni napmaya emiiii.kız takılcak şeymi arıyon kendine kııııız......... anam topiktekilere küsülürmü kııız..... kıyamam ben sana stres yapmışın sen...bi tanem stres yapmada bebişlerde yapmasın etkilenir kuzularım annesi....

hepiniz için geçecek bu günler güleceksiniz geriye bakıp ne saçma şeyleri dert etmişiz diye........
sağol canım düşüncelerin için..evet haklısın kimseyi sevindirmeye gerek yokk....

cannumm iyiym ben , sen de ii ol emi...

dırımımkuzum balım sürmeli gözlü iki kuzulu koyunum, üzme kendini nolur, ben de çok çabuk oluyorum böyle benim burcum da yükselenim de balık anında hemen herşey tadımuı tuzumu kaçırıyor ama buluyorum sonra tatlandırıcı bişiyler.. bak ne mutlu bebekleree bakmak istemeyese de bi annen var, polyanacılık olacak belki ama beni çok rahatlatır bu yöntem, şuandasenin yerinde olmak isteyen sana gıptayla bakan dünya kadarinsan var. he bi de şunu unutmamalıymışız ikiz anne adaylarıolarak ; mkemmel anne olmaya çalışmayın diyorlar, sadece kendinizi ve sinirlerinizi yıprattığınızla kalırsınız, akışına bırakmak lazım biraz, tabi bana bunları şimdi söylemek ve hak vermek kolay ama eminim yaşarken ben diplerde olucam belki de senin kadar güçlü olamam heralde.. ama olsun siz bana hatırlatın tamam mı bunu o zaman.. aman inş. o günleri görelim de razıyım inan..

canım ya bu eşler hep böyle işte ya, gözlerti açılsada sana çaktırmaz ki boşuna aranı bozma kocişinle, geçecek hepsi gidecek evine sen kuzuların ve kocanla kalcan inan heeepsi bitecek..

a.s.
canımmbitecek ma abende bitmem inşallahh..ama az önce aradı sevgiyle yaklaştımm....ödüllendirmeye karar verdim

bebiş istiyoruz iyim canım benım hamdolsun bi sıkıntı yok .haftalarımı doldurmaya çalısıyorum arkadasım.senın bebişlerininde maasallası var erkek çocugu annesı olmak nasıl bi duygu canım?evde 3 aerkek nasıl olacak ilerde çok merak ediyorum

canım az kaldı..inan çok güzel..tabi evde üç erkek 3 bjk... geçen eşim almış kucağına maç izletiyor..sergende ana kucağında yatıyor tv de lig tv açık ona bakıyor..babamızda bjk marşları söylüyorr..ayyyy kafayı yememek mümkünmüzemuszemusopuyorumnanaktan

selam kızlar hayırlı cumalar......................ne bu ya herkes alıngan olmuş bugun.........eeeeeee hamıleyız olucak o kadar ama relaxxxx..............bebışlerı uzmeyelım...............ben sızın ablanızın ben ne dersemmmm o oluyyyyy.........................tatlı yıyın bakımmmmmmm tatlı konusalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..............rabbım kolaylık versın bıze ...........bu beklemeler zor valla..................

evet ya sen lohusasın bak uzulmek sters yok...........bebışlerınle opuş koklaş ...............işin en sterslı kısmı gıttı ama sımdı farklı sterlerın olucak .............herseyı sakın takma ..............bu guzel anı duşun ve sukret...........hem yas hem tecrube olarak sıze tavsıyemm ınanın bazen degmıyo yıpratmayın kendınızı..........bazen elde degıl elbet ama olan sıze oluyooo..............ayyy üç erkekle ışın zaten zorrrr..............mınık erkeklerı yerım benn

anam ne olmuş,açılın bakiyimm höööyyttt Çok üzgünüm çoook

evet ya sen lohusasın bak uzulmek sters yok...........bebışlerınle opuş koklaş ...............işin en sterslı kısmı gıttı ama sımdı farklı sterlerın olucak .............herseyı sakın takma ..............bu guzel anı duşun ve sukret...........hem yas hem tecrube olarak sıze tavsıyemm ınanın bazen degmıyo yıpratmayın kendınızı..........bazen elde degıl elbet ama olan sıze oluyooo..............ayyy üç erkekle ışın zaten zorrrr..............mınık erkeklerı yerım benn
ablam haklısınnnn...yıpratmaya değmez....koca benim yaaa..çocukalar benim yaaa...bu bana yeter
anam ne olmuş,açılın bakiyimm höööyyttt Çok üzgünüm çoook
canım kimler gelmiş kimlerr kuzular nasılll.. sare nasıl..

benim sıpalar uyandııı..ayyy sergen uyanıyor tunamıda uyandırıyorr..ben kaçtımm cicişlerrr

bebişim kimseye fırsat verme eşinle huzuruna bak..akşam sarıl kocişine sen onun hep mutluluğu bulduğu kucak ol tatlımmmmm benimmmmmm...

merhaba arkadaşlar topiğinizin sessiz müdaimi olarak siz tecrübeli arkadaslarıma ablalarıma bişey danışmak istiyorum işi düştü bak ağzı açıldı demezseniz tabi:))
ikiz bebeklere aşık ikiz hayali kuran biri olarak sizleri bebişlerinizi hayranlıkla takip etmekteyim bi süredir hepiniz ayrı ayrı çok şekersiniz öncelikle dogum yapanlara hayırlı olsun,yapacaklara da hayırlısıyla kurtulsunlar dileklerimi iletmek isterim..
gebelikle igili bisürü topic varken neden size danışıyorm kısmına gelirsek açıkcası içimden tecrübelerinize bi güven duygusu geldi sizden alacagım cevap bana yardımcı olacak diye hissettim..
soruma gelirsem yaklasık iki sene yasminle korundum..bırakalı altı ay oldu bu sürede bebiş icin denemelerimiz oldu tabi..bu işlerin çok kolay olmadıgını görünce eşim bir iki aydır keçiboynuzu yemeye de başladı faydası olur ümidiyle..acıkcaıs bu ay içimde değişik bir ümit vardı oalcagına dair..esimin de hislerinde öyleymiş..ama ben bugün biraz hayal kırıklıgına ugradım..bu ınternettekı hesaplayıcılara göre dün adet tarıhımdı ancak şu ana dek bişey yok..fakat karın agrısı gibi bir takım belirtiler var malesef..normal edet döngümdeki belirtilerimden bel agırısı karın şişligi falan hiç olmadı bu sefer lekelenme de olmadı öncesinde ondan ümitliydim lakin sanırım kırmızıları görecem..nerden anladgıma gelirsem herhangi bir kanama lekelenme olmamasına ragmen vajina girişini temiz bir bezle kontrol ettim çok içeri kısmı değil sadece iç kısma giriş böyle acık renk bi lekeler geldi ordan olacagıma emin oldum ama hala kanamam yok..
neyse asıl sorum su altı ay bitti bitakım testler oluyor sanırım hormonlar yumurta takıbı vesaıre ıle ılglı..ben sımdı doktora gıdeyım mı yoksa daha bekleyeyım mı..esımın yası biraz büyük oldugundan erken bılgılenmek belkı hayrımıza olur dıye dusunuyorm acıkcası yoksa yolun basında oldugumun farkındayım nasıp ısı bu netıcede..sımdı bana ne tavsıye edersınız..bır de doktora adetımın kacıncı gunu gıtmem lazım yarın haftasonu gırıyor malum doktor bulma sansım az yasadıgım yerde..bır de henuz kanamam olmadıgndan adetın bırıncı gununu bugun olarak almam dogru olur mu o dedıgım sekılde tahmın ettım dıye kı benm genelde böyle olur adet döngumun basında o sekılde anlıyablıyorm olup olmayacagımı..
cok uzun oldu hakkınızı helal edın canlar..hepinizi sevgiyle kucaklıyorum ve sımdıden tesekkurlerımı ıletıyorm..

X