Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım benim bence alma.nasılsa dediğin gibi doğuma azcık kalıyo bidaha giyemiceksin.bide bilmiyorum ama nasılsa gezip dolaşacak halinde yok.gezersinde hani eskisi gibi değil.ama tabi bu nacizane benim fikrim

çok güsel tunikler var geçen sene kurban için almıştımgiymek nasip olmadı hastaneye yatmıştım bu sene giyerim kurbana taytla çok güsel yaniiii doğum sonrasıda giyiliyor cnmmm................... artııı ebruyaa uğraaaaaa çok güsel oluyoo
ayakkabı alma derim benim ayak bir numara büyüdü yawwww şimdi 38-39 arası giyiyorum
abiye ayakkabıdan anlayacam bakalımmm düğün zamanıı

günaydın kuşumm,nasılsınn?
oylayalım oylayalımmhihoyyyt hihoyyyt

iyi sayılırım çok fena grip olmuşum yaaa.artık işte çok sıkmaya başlaı beni gece rahat uyuyamıyorum bide erkenden işe gelmek çok zor oluyor.ne yapacağımı şaşrdım valla.ayaklarımdada ödem olmuş bi görseniz davul resmen yürümekte zorlanıyorum yarın doktora gidicem sorcam ne yapmalıyım diee[/QUOTE]
çok geçmiş olsun canım,tv de sık sık söylüyorlar,tam grip havası diye,çok dikkat etmek lazım lütfenn,
limonata süper oluyor gripten korunmaya,herkese tavsiye ederim..
Ödem bende de oluştu yine,hastaneden sonra indi diye seviniyordum yine aynı oldu,davul gibi gidicem doğuma yaaa:kedi:
ben yoğun bir magnezyum tedavisi ile ödemden kurtulmuştum,sana da mg verir belki doktorun canım..
yılın annesi fikri de süper ciddenn,harika fikir canım kaydirigubbakcemile5
ne yapıyorlar gümbür gümbür canım,gitseniz ya kapılarına töbe töbee..

ayyyy çokk sağolll marryciğimm ankete bakacaktımm listemdekii arkadaşlarıma link atayımmm

canım ebrunun tunikleri hamile tuniklerii,ben doğumdan sonra onları giyersem sanırım bebeklerden bir tanesi içimde kalmış falan sanabilirler,
ayak numarsaı büyük kalıyor demek ki,eski ayakkabılarım olmıycak mı yani doğum sonrasında,bi sürü ayakkabım var yaaa?

ayyyy çokk sağolll marryciğimm ankete bakacaktımm listemdekii arkadaşlarıma link atayımmm

canım burdaki üçüzler topiğine,ikiz bebek albümleri topiğine de atsana,orda farklı farklı katılımcılar da oluyor..
bu anketin süresi ne zaman bitiyor?

canım burdaki üçüzler topiğine,ikiz bebek albümleri topiğine de atsana,orda farklı farklı katılımcılar da oluyor..
bu anketin süresi ne zaman bitiyor?

üçüzlere attım cnm cnm ne zaman bitecek anket bilmiyorum cnm yaaaa

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben hastanedeyimm.yarın inşallah bebişlerle çıkıyoruzzz. resim koyacağımm..ben ve bebişler çok iyi... öptümm..geçmişi okumadımmm

duygucuğum umudumsun kızlar bir türlü alıntı yapıp cevap yazamadım yaaa,uyuz oldum,bu site sadece bende mi takılıyor acabaa?
bayramda mümkün değil gezmeye niyetim yok zaten açıkası,bayram sonrası hastaneye sağlıklı bir şekilde sakince bavulumu alıp gitmek istiyorum,bu anlamda şansımı zorlamıycam,
bu yüzden annemlere gitsek bana yeter artar..
Ama beni görmeye eve gelecekler de olabilir mi onu bilmiyorum hani..
Erken dönemde aldığım hamile tuniklerim de olmuyor nerdeyse artık var ya:kedi:..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben hastanedeyimm.yarın inşallah bebişlerle çıkıyoruzzz. resim koyacağımm..ben ve bebişler çok iyi... öptümm..geçmişi okumadımmm

delikafadulden delikafadulden kuşuuuuummm
annelerin annesiiiiii,seni dövücem,acele gelip Hymarry teyzenin tepesine konan kara kartalları da popolarından pataklıycamÇok üzgünüm çoook kaydirigubbakcemile3
hani önce ben doğurucaktım kıııızzz,iki gün boş bırakılmaya gelmiyorusunnkaydirigubbakcemile3
Allahııııım sana ailene ve yavrularına sağlıklı hayırlı uğurlu ömürler diliyorum canııııımmmopuyorumnanaktan
seni hastanede görmek istiyorum aslında bu koca göbişimi ve koca popomu kaldırabilirsem,
çok aradım ama bu kalabalıkta telefon kapatmak mantıklı açıkçası,
Medicanadasın dimi canım?

hymarry canım ozaman evdekıler hıc olmayacak durumdaysa normal bır tunık al sonra daralttıgında kullanabılecegın bırsey ben almadım bıle 31 haftam ama gerek duymadım 1saat ıcın degmez dedım sonucta eve donunce benı bekleyen kocaman pıjamalarım mevcut delikafadulden

canımm sağoll darısı başınaaaaaa..çok güzel bir duyguuu..canım tlf çekmedii. ama bugün değiştirdik teli şimdide şarjz bittii

sağol canımmmmmm..kartallar geldii..alişim nasıll:enbuyukkk:

bebişim gelmek istedim amaa...
Medicanada mısınnn?

maşallah hep olan kıyafetlerin oldu muuuu,süper..

bebişim yavrular kuvöze girmemiş sanırım maşallahhh,
doğum şeklin nasıl olduu,
müsait zamanda yazsana canım çok meraktayız yaaaa..

bebişim birazdan senin yanına gelcem evden bişi istiyomusun sana kayısı kompostosu felan yapıp getireyimmi? bide buralardaysan bana hast tarif etsene

Hymaryy cnm bişey olmuyorsa bırak dağnık kalsınnnn

evdeymişsin nasıl olsaaa boşverr

bebiş gözünaydın yaa.. Allah ım darısı hepimizin başına inş. gzel haberler almak ne gzelmiş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…