Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kız şimdi de bunamı takmışlar.Ben kurtulayımda normal doğurmam kalsın.İkiz taşımayı da biliyormuş mu onun kızı..İncilerim değil oırlantalarım dökülür normal doğurursam.Sanki doktor bana soracak...Benim keyfim ayrıca böyle istiyor.Sen mi taşıdın,uyus şeyler.İstersem hiç çıkarmam benim değil mi...kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:

tesekkür edrım arkadaslar hepınıze tek tek iyi dileklerınız için allah razı olsun.birsey soracagım su nidilat kullananlara.bana doktorum 1 hafta kullan sonra bırak dedi neden acaba sonuna kafdar içilse daha iyi olmaz mı kızlar .birde su rahım agzı uzunlugundan falan doktoum hiç bahsetmedı bana .sadece açılman yok 2 cm açılma var dedi

Bir mutfaga gidiyorum bir buraya geliyorum ne yapayım...kaydirigubbakcemile3anca yetişiyorum

böyle durumlarda da ben diyorum kiiii,
kocalarınızın kıymetini biiliiinn,öpün şeyinize koyun,
ay aklıma gelmedi devamı,"başınıza" yani kaydirigubbakcemile3

kızlar bıde bidilat bana çok ağır geldı sankı yaa ne zaman içsem yan etkı yapıyo galıba yüzüm kızarıyo birde görmemde bulanıklık oluyo çok etkılı bi ilaç galıba.birde magnezyum diasporal pastil kullanıyorum kullananız oldu mu hiç

diyorum ya laf mı yok hayatım,,
gelsinler yüzüme söylesinler sıkıysaÇok üzgünüm çoook

böyle durumlarda da ben diyorum kiiii,
kocalarınızın kıymetini biiliiinn,öpün şeyinize koyun,
ay aklıma gelmedi devamı,"başınıza" yani kaydirigubbakcemile3

haaaa haaaa valla alemsın arkadasım bende aynen öyle yapıyom canım öpüp basıma koyuyom adam diyo kı lan müdür bile bu kadar eziyet etmıyo bana senınkının yanında diyo

marrycım yaaa boşver yaaa takma kafanı dıyom bak böyle olunca kendınıde içinide sıkıyon kızlar yaa konuyu kapatın bence maryyımın canı daha fazla sıkılmasın boşver allah görüyo sen allaha havale et herseyı

canım sana ateş basması ve yüz kızarıklığı yapan nidilat değil,magnezyum canım,
ben hastaneden yoğun magnezyum alırken böyle kızarıp bozarıyordum,nefes darlığı falan yapar
hemşirelere bigün dedim ki ya şu serumu çabuk akıtın sıkıldım bitsin,dediler ki adamı öldürür onun fazlası ateşten nefessizlikten demişlerdi,ayy çok korkmuştum,
ama nidilatın bir yan etkisi yok diye biliyorum canım..

penses canım o tür ilaçların yan etkisi ..bana preparı ilk verdiklerinde tansiyon fırladıı titremeye başladımm ..çarpıntım çoktuu..ama bunları azaltmak için bir ilaç daha verdiler..şimdi bazen ellerim titriyor.kafana takma..

çekirgem sanada gecmıs olsun canım allahın takdırı işte basımıza gelecekmış herseyde vardır bı hayır diyelım inşallah bırdaha yasamayız canım iyi olurlar ve günü gününe saglıcakla gelırler arkadasım sakın aklına kötü şeyler getırme ben öyle yapıyorum cenabı allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versın diyelım

benim de bir şişe serum 24 ile 30 saat arasında bitiyordu damla damla..fazla giderse kalpkrizi geçirirmişiz

haaaa haaaa valla alemsın arkadasım bende aynen öyle yapıyom canım öpüp basıma koyuyom adam diyo kı lan müdür bile bu kadar eziyet etmıyo bana senınkının yanında diyo

o zaman seninki öpüp başına koymak değil ki kuzum,öpüp .... :roflol::roflol::roflol:
boşver devamını

ben de kaynanamı boşverdim canım,tamamma.s

sağolun kızlar ne bileyım yaaa yüzüm falan kıpkırmızı dolaşıyorum ortalıkta sıcak basıyo evet canım magnezyum hem sase olarak hemde tablet olarak kullanıyorum canım demek magnezyum yapıyomuş bılmıyodum öğrenmıs oldum sağolun kızlar yaa

benim de bir şişe serum 24 ile 30 saat arasında bitiyordu damla damla..fazla giderse kalpkrizi geçirirmişiz

12-14 saati geçmiyordu benim bitmesi yaaa,
ama her ihtimale karşı başucuma bir ağız hava yolu ile sakinleştirici bir iğne bulunduruyorlardı,adını hatırlayamıyorum şimdi..

haaaa haaa aynen öyle arkadasım bı seviyom 3 kızıyom bağırıyom cağırıyom domınantım biraz da hi hiiii bakalım bebekler oldu mu nasıl olcak yandık valla sag salım olsunlarda

eşim iş yeriyle iftara gidicekti,pantolon ütüliycem kızlar,
zamanım olursa gelirim inşallahh..

ben 3 tane serumu 1 gün içinde yedım yanı saat 12 gibi hastaneye yatmıstım ertesigünü saat 2 bucuk gibide hastaneden çıktım benım ilk serumuda çok hızlı verdıler

tamam canım kolay gelsın sana bende bırazdan cıkarım artık rahım agzı uzunlugunu sormustum bendekı acılmayla bı alakası var mı 2 cm acılma ne oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…