Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarry hediler süperrrrr
süper dimi :lepi:
hayır hayır rüya değil gerçek :) dr.um gece nöbetçiydi hastanede o yüzden akşam öğrenmiş olduk :dance:
ben de öyle anladım yani de,demek egelii nin karnı açmış benim değilkaydirigubbakcemile3
kızlar siz progestana devam ediyor musunuz, ya da erken doğum önleyici ilaçlara falan.. böyle bişiyler duydum da dr.uma sorcam bugün bakıyım... ben tırsmaya başladım.. düşük tehlikesi sendromum geçti şimdi de erken doğum endişesi sardı beni :çok üzgünüm:
canım bak erken doğum riskini atlatmışsın,şuan 2.trimesterdesin,çok rahat henüz ağırlaşmadın,erken doğum endeişesi için de gereksiz bir dönemdesin,keyfine baaaaakkk,artık cinsiyetler de belli,gördükçe kendinize bir -iki cici bici almaya başla,gerisini boşveeerr:lepi:

selam kızlarr,
kaswacım hareketsizlik de çok uzun sürmediği sürece hareketleri kadar normal aslında.Bir de biz hareketli günler geçiriyorsak,onların hareketlerini hissedemeyebiliyoruz,ne zaman sessiiz bir odaya geçip şöyle yarım saat dinlesen hissedebilrsin hareketlerini..
bebişim ciğer geliştirici iğneyi devlet karşılıyor mu,ne kadara olcaksın?Rahim boyun da çok iyi,erken doğum riski mi gördü doktorun ki iğneyi tavsiye etti?Biraz bilgi versene canım..
Pamuğum göbişini gördüüm,maşallahın var canım,nasılsın?

Hymarr cim kahvaltını yaptın geldin oh miss prenseslerine enerji olsun kuvvet olsun inşallah.. biliyomusun tatlımcım dün dışarı çıkıcağını okumuştum sabah kalkınca 5 te bi baktım hymarry cim neler almış eklemiştir cicişlere diye :) sanki siz bişey alıp ekleyince kendim almış gibi hissediyorum çok hoşuma gidiyo bakmak.. vel hasılı göremedik bişey sonra yattık yine uyuduk hala gribim bende geçmedi şimdi birde öksürüyorum dr ye gitmedim az iyileşiyimde öyle gidiyim şimdi hasta hasta bebklerimdede enerji kalmazda yine göremessem cinsiyetleini diye. çünkü geçen seferde hastaydım gitiğimde aç gitmiştim belki ondan göstermemişlerdir. birde ben devlet hastanesine gidiyorum özele değil o yüzden uzun uzun bakmıyorlar .. neyse nerden nereye atladık işte böyle şekercim..

Hymarr cim kahvaltını yaptın geldin oh miss prenseslerine enerji olsun kuvvet olsun inşallah.. biliyomusun tatlımcım dün dışarı çıkıcağını okumuştum sabah kalkınca 5 te bi baktım hymarry cim neler almış eklemiştir cicişlere diye :) sanki siz bişey alıp ekleyince kendim almış gibi hissediyorum çok hoşuma gidiyo bakmak.. vel hasılı göremedik bişey sonra yattık yine uyuduk hala gribim bende geçmedi şimdi birde öksürüyorum dr ye gitmedim az iyileşiyimde öyle gidiyim şimdi hasta hasta bebklerimdede enerji kalmazda yine göremessem cinsiyetleini diye. çünkü geçen seferde hastaydım gitiğimde aç gitmiştim belki ondan göstermemişlerdir. birde ben devlet hastanesine gidiyorum özele değil o yüzden uzun uzun bakmıyorlar .. neyse nerden nereye atladık işte böyle şekercim..

Canım dün giyindim kuşandım hedefe doğru yola çıkıyordum ki bir arkadaşım telefon açtı:"Kızım doğurmadan bi görelim seni nerdeysen,şu yuvarlak haline bi gülelim" dedi:mymeka:.
Ben de mecbur yolumu değiştirdim,bütün akşam yedik içtik,güldük iştekaydirigubbakcemile3
bugün de çıkabilirsem çıkarım bakalım,çıkamazsam da duruma göre takılırım artık,ya biçok şey var esasında ama çekip ekleyip koymak çok zor oluyorkafamçokkarıştı
Canım çok geçmiş olsun,geçen sabah uyandım burnum su gibi akıyordu söylemesi ayıp,aklıma geldin bir de wavyciğimin burda sürekli burnu akar,onu hatırladım,ama geçti çok şükür.Öksürme,hapşırma çookk şiddetli olmadığı sürece sakıncalı değil inşallah yaa,yeterki enfenktif bir durum olmasın..
Bebekleri en son ne zaman gördün usg de?

yiyelim içelim pamuğum yavrulara yarasın,bize değill inşallah..

ay evet Hymarry cim yavrulaırmzıa yarasın inşallah ama benimki bana yarıyor gibi geliyor ne hikmetse :kızgın:

oh misafirlerde gelmiş aslında ben bişeyi planlayınca bozulunca canım sıkılır ama sağlık olsun. çıkarsın ansıl osla bir ara pek eksiğinizde kalmamıştı zaten :nazar:bugünlerde çok dikkatli olmak lazım canım ya sıcak oluyor cam kapı açıyoruz sonrada bu durumla bide herkesde var sanırım bu enfeksiyon olayı bulaşıyor bide ben biraz cıbıl geziyorum sanırım evin içinde ondanda üştüttüm.. aman sen dikkat et kendine bol bol nane limon ..

ben en son geçen ayın 1 inde gitmiştim Hymarry cim tam 1 ay olmuş . aslında daha düzenli gitmem gerek birde doğum hastanesine başlamam gerek ama uzak biraz o yüzden gözüm kesmedi bu sıcakta ..bi kere daha bu devlet hastanesine gidiyimde ondan sonra inşallah doğum yapacağım daha tam teşekküllü bir hastaneye başlıycam (biraz geç kalmış olucam gibi sanki ama ) hayırlsıı artık rabbim korusun meleklerimizi

ay evet Hymarry cim yavrulaırmzıa yarasın inşallah ama benimki bana yarıyor gibi geliyor ne hikmetse :kızgın:

oh misafirlerde gelmiş aslında ben bişeyi planlayınca bozulunca canım sıkılır ama sağlık olsun. çıkarsın ansıl osla bir ara pek eksiğinizde kalmamıştı zaten :nazar:bugünlerde çok dikkatli olmak lazım canım ya sıcak oluyor cam kapı açıyoruz sonrada bu durumla bide herkesde var sanırım bu enfeksiyon olayı bulaşıyor bide ben biraz cıbıl geziyorum sanırım evin içinde ondanda üştüttüm.. aman sen dikkat et kendine bol bol nane limon ..

ben en son geçen ayın 1 inde gitmiştim Hymarry cim tam 1 ay olmuş . aslında daha düzenli gitmem gerek birde doğum hastanesine başlamam gerek ama uzak biraz o yüzden gözüm kesmedi bu sıcakta ..bi kere daha bu devlet hastanesine gidiyimde ondan sonra inşallah doğum yapacağım daha tam teşekküllü bir hastaneye başlıycam (biraz geç kalmış olucam gibi sanki ama ) hayırlsıı artık rabbim korusun meleklerimizi

Kesin daha çoku bize yarıyor da ben yavrulara yarasın diye dua ediyorum iştekaydirigubbakcemile3
Canım ben de hiç sevmem bozulan planı esasında,misafirleri eve almadım valla,samimi arkadaşım ve onun bir arkadaşıydı,dedim ben dışarı çıkıyorum dışarda bir yerde buluşalım,öğretmen evinde havuz başında yedik içtik söylemesi ayıp,10 du saat eve girdiğimde valla,sen yine beni örnek alkaydirigubbakcemile5
İhtiyaç derken Allaha şükür bebeklere bir müddet fazlasıyla yeticek pek çok şey aldık,fakat hani burda çok uygun,şurda çok uygun diyrolar ya,ben de gidip alsam mı yine de diye açgözlük yapıyorum bazen belki de,belki de yıkayıp yıkayıp giymeye ne kadar çok,o kadar iyi,henüz emin değilim,ama bir geceliğe daha ihtiyacım vara.s

Canım enfeksiyona,klima,ceyran çarpmasına çok dikkat gerçekten.Biliyorsun geçen haftalarda hastanede aldım soluğu,enfeksiyon mudurr,klimamı ceyran mıdır ne çarptıysa ishaaal,istifraaa içim dışıma çıktı,o durumda ne yesen ne içsen fayda etmiyor,en güzeli hiç bu illetlere tutulmamak,yoksa evde ben de yarı çıplak durumdayım yani,hatta %80 çıplak diyebiliriz:kedi:kaydirigubbakcemile3,ne yapalım canım,sıcakta hamilelik çok zormuş..

Canım ben de en son 1 ay önce gitmiştim yaklaşık,ctesi gidicem işte,sık sık gitmenin ekstra bir faydası olduğunu düşünmüyorum,bu zaman akadar devlette olman çok iyi olmuş,biz de gerek tedavimizin,gerek ilerleyen tahlil süreçlerimizin bir kısmında hep devletten yararlandık,artık hiçbir şey düşünüldüğü gibi değil,ama başka yerde doğum yapmak istiyorum diyorsan doktorunun seni ve sürecini tanıması açısından yavaş yavaş geçiş yapman iyi olur canımm..

yaw ben geliyorum millet gidiyor ne hikmetse,
bi öğle uykusuna bilem yatmıyoz biri bişey yazar diye hıh :dilcikar:
ben de gidiyorum işteh :dilcikar:

şşştt kıslar nerdesiniiiiz ben geldim...
kaswa canım gözün aydın bitanem. hareketsizliğin ardından tekmeleri pek oldu dimi:)))

kıslar ben bugün sağlık ocağına gittim. tansiyonumu ölçtüler. haydi aşuıya dediler. tetonoz aşımı yaptılar ordan idrar testine o da iyi çıktı maşllah en sonda bıcırıkların lkalşbini dinlediler ay çok komikti. sırt üstü yatınca hemen iki tepecik yapıyor benim yavrucaklar. hemşire ayy annecik hemen geldi bunlar çabuk bulcaz dedi. önce sağı dinledi pıt pıt atıyor yavrumun kalbi.iş sola gelince kovalamaca başladı ay aleti tam koyuyor zilli kaçıyor ha buldum diyor ay yine gitti diyor. en sonunda ahanda sıkıştırdım onu köşeye dediopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3ama kalbi nasıl atıyor anlatam. ayy yavrucağı çok yormuşuz dedikaydirigubbakcemile3 biraz sakinlesin diye bekledi. sonra ölçtü. ay sakinlemiş hali 157 atıyor diğeride uyuşuk kızım benim 144 atıyor:nazar: ay çok güldüm ama resmen kovalamaca oynadı hemşire ablasıylakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zaten tekmikleride hep o atıyoropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yaw ben geliyorum millet gidiyor ne hikmetse,
bi öğle uykusuna bilem yatmıyoz biri bişey yazar diye hıh :dilcikar:
ben de gidiyorum işteh :dilcikar:

oy oyy canım benim ama amaaaa bi mdie bulantısı var amma geçmedi bizde ya bide delimiyim ne üstüne sütlük şimdi gitim yemekteyizi açtım kadın istakoz pişiriyo burda midem alt üst oluyo inadına kapamıyom kötükedihüso bi tuhafım sarhoş gibi

sende gitmişsin Hymarry cim.. misafirlerini ağırlama yönteminde süper valla en iyisi olmuş stressiz hem açık hava kaydirigubbakcemile2 bend emsiafir gelecek diye ödüm kopuyo valla pek temizlik yaptığım yok hoş istesemde yapsamda sonra hasta oluyrum kesin.. kociş hergün evleri süpürecek güya bi makine tutuverecek hergün yarın diyor :mymeka:

dışarı çıkasım var benimde yaa ama ama cesaretim yok ağrıyor karnımın alt kısımları :Saruboceq:

kaswa canım gözün aydın bitanem. hareketsizliğin ardından tekmeleri pek oldu dimi:)))

kıslar ben bugün sağlık ocağına gittim. tansiyonumu ölçtüler. haydi aşuıya dediler. tetonoz aşımı yaptılar ordan idrar testine o da iyi çıktı maşllah en sonda bıcırıkların lkalşbini dinlediler ay çok komikti. sırt üstü yatınca hemen iki tepecik yapıyor benim yavrucaklar. hemşire ayy annecik hemen geldi bunlar çabuk bulcaz dedi. önce sağı dinledi pıt pıt atıyor yavrumun kalbi.iş sola gelince kovalamaca başladı ay aleti tam koyuyor zilli kaçıyor ha buldum diyor ay yine gitti diyor. en sonunda ahanda sıkıştırdım onu köşeye dediopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3ama kalbi nasıl atıyor anlatam. ayy yavrucağı çok yormuşuz dedikaydirigubbakcemile3 biraz sakinlesin diye bekledi. sonra ölçtü. ay sakinlemiş hali 157 atıyor diğeride uyuşuk kızım benim 144 atıyor:nazar: ay çok güldüm ama resmen kovalamaca oynadı hemşire ablasıylakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zaten tekmikleride hep o atıyoropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oy oy ne güzel canım ya saymışlarda kalp atışlarını maşalalh.. demek sizde bizdensiniz bizimde biri tembel bende onu hareketlendirmek için neler söylüyom olmadı üstüne yatıyom o zaman kızıyo bi tepik atıyo bende diyom sana bu yarar işte ohh çocukla çocuk oluyom babası kızıyo :kedi: rahat bırak bebeğimi diye :)

benimde gidesim geldi şimdi sağlık ocağına wavy cim :roflol: iyikide dedim diyosun dimi oy oyy ama bizim burdakiler okadar ilgili değil sanki yaaa :eek:lmaz:

oy oy ne güzel canım ya saymışlarda kalp atışlarını maşalalh.. demek sizde bizdensiniz bizimde biri tembel bende onu hareketlendirmek için neler söylüyom olmadı üstüne yatıyom o zaman kızıyo bi tepik atıyo bende diyom sana bu yarar işte ohh çocukla çocuk oluyom babası kızıyo :kedi: rahat bırak bebeğimi diye :)

benimde gidesim geldi şimdi sağlık ocağına wavy cim :roflol: iyikide dedim diyosun dimi oy oyy ama bizim burdakiler okadar ilgili değil sanki yaaa :eek:lmaz:
ay delüü bebişle bebiş oluyon valla kaydirigubbakcemile3 ayy kıs şimdide sağlıkocağınımı aş erdin ayy ne diyim sanaaa:roflol::roflol::roflol:bizim burdakiler çok ilgili özellikle benimle ilgili olan hemşire çok tatlı valla özel hastanede gibi muamele yaptılar. elide hafifmiş maşallah şimdilik aşı ile ilgili bi sıkıntı yok:nazar:

Tayzesi vaalhi öyle oldu.Maşallah çoştular kuzularım bugün:nazar:
Wavy yazdıkalrını okurken bile huzurla yüzüme kocaman bir gülücük konuyor.Bunları dinlemek bile ne güzel.Allah'ım tamamına erdirsin canım benim..Şeniz

hymarry canım dr bana dediki 28. haftada yapalım her ihtimale rağmen.erken doğum riski yok doğum tarihi bile 12 ekim biliyorsunuz.bizim banka iğneleri karşılıyor... zaten birkaç yerde okumuştum pahalıiğneler değilmiş.. 3 tl falan ama burada yanılabilirim.

Tayzesi vaalhi öyle oldu.Maşallah çoştular kuzularım bugün:nazar:
Wavy yazdıkalrını okurken bile huzurla yüzüme kocaman bir gülücük konuyor.Bunları dinlemek bile ne güzel.Allah'ım tamamına erdirsin canım benim..Şeniz
maşallah canım benim:nazar: ay sorma kıs eşim diyorki telefonda ay çok yorulmuşsundur git hemen duş alıp uzan ay dedim konu onlar olunca ben yorgunluk nedir bilmiyom.azım 5 karış dolanıyom ortada:kedi:eek:puyorumnanaktan
allahım hepimizinkileri tamamına erdirsin canım sağlıcakla alalım meleklerimizi kucağımıza:Saruboceq:

ay bu arada soldaki coştu benim artık tekmikleri hafif hafif dışardan belli olmaya başladı. yoksa bu erkekmi yawwkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

maşallah canım benim:nazar: ay sorma kıs eşim diyorki telefonda ay çok yorulmuşsundur git hemen duş alıp uzan ay dedim konu onlar olunca ben yorgunluk nedir bilmiyom.azım 5 karış dolanıyom ortada:kedi:eek:puyorumnanaktan
allahım hepimizinkileri tamamına erdirsin canım sağlıcakla alalım meleklerimizi kucağımıza:Saruboceq:

ay bu arada soldaki coştu benim artık tekmikleri hafif hafif dışardan belli olmaya başladı. yoksa bu erkekmi yawwkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bende onlar için ne varsa ne yoruluyorum ne fiziksel rahatsızlık çekiyorum.Onlar için her şey feda olsun.Rabbimin içgüdüsü işte.Bu aşk olmasa nasıl bakılır yoksa?Benimde soldaki ne zaman ultrasona girsek uyurdu erkek benim solda,kız sağda.Ama bu sefer hareketler tekmeler en çok solda kaydirigubbakcemile3yavrum tembel değilmiş demekki..Cimcom hastası bir babamız var.Ona bir topçu geliyor sanırım zemuszemus wavy benimde belli oluyor tekme attıklarında minik minik ,inş. bu hareketle yorulup uzun bi süre daha dinlenmezler...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

X