Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

öle kızını hemen verme............babası veremez ...............benım esım kız hastası hele hıç veremez.............ıçguvey alırız bızde

kız dedım ya..................en guzel hangısı olursa onu alcam.....................hale olabılır ınş acık tenlı reklı gozlu olur..............alırım o zaman...............kendım gıbın renklı gozlu acık tenlı arıyoomm

hmm renkli gözlü olur mu bilmem ama bana da Hale beyaz tenli olucak,Şule daha buğday olucak gibi geliyorkaydirigubbakcemile3

ya olmaz kızım lensı olmaz..............senı senı..........ama haklısın şımdıkı kızlar kandırır bızı

inanın kızlar yaklaşık 20.haftama kadar 4-4.5 kilo almıştım,sonradan hızlanıyor gerçkten..

doğrudur tatlım çünkü dr um da öle dedi ben şuan 5.ayın içindeyim haftaya biticek vebuzamana kadar toplam 3 kilo aldı bakalım bundan sonra nolucak zemuszemus

öle kızını hemen verme............babası veremez ...............benım esım kız hastası hele hıç veremez.............ıçguvey alırız bızde

kız sormaaa,bakma şakasını yapıyorum daa,konuşuyoruz da eşim diyor ki bana kalsınlar olsun varsın,yine de kimseye verememmm:umursamaz:,inann

tamam anlastık...............hale benım....................bıde besık kertmesı yapalımopuyorumnanaktan

ben demedımmı...........eşler vermez............anlamam anlastık garı............ben karadenuzluyum tabancam nerde

ben demedımmı...........eşler vermez............anlamam anlastık garı............ben karadenuzluyum tabancam nerde

:roflol: sağlık olsun,aşk olsun,muhabbet olsuunn,Rabbim güzel yazılar yazsıın,ama bizden de kötü kız çıkmaz Allahın lutfuyla heee bilesinlülülülülülükaydirigubbakcemile3

bende azıcık kaçar kızlar biraz uzanayım belim ağrıdı valla öpüldünüz hepinizzzzz :eek:

X