Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bu arada birşey söylemekistiyorum. doktorum bana bunlar tüp bebk oldu fakat bundan sonra normal yolla olur dedi. ayrıca benim abimin bir arkadaşıda 15 yıldan sonra tüp bebk yaptırdı aradan 8 ay geçti kadın hamile olmaz diye korunmamışlar tüp bebekte ikiz kızları oldu şimdide bir erkekleri oldu..siz nasıl korunacaksınız.. tüplerinizi bağlatacakmısınız spiralmi yoksa korunma eşinizemi kalacakk..offf ben kararsızım.

saolun kızlar şimdi doktorum başka bir detaylı kan testi verdi hemoglobin elektrofarezi diye onun sonucu çarşamba çıkacak bakalım ne takviye yapacak doktor :) ikiz beklemek zor iş

kızlar bu arada birşey söylemekistiyorum. doktorum bana bunlar tüp bebk oldu fakat bundan sonra normal yolla olur dedi. ayrıca benim abimin bir arkadaşıda 15 yıldan sonra tüp bebk yaptırdı aradan 8 ay geçti kadın hamile olmaz diye korunmamışlar tüp bebekte ikiz kızları oldu şimdide bir erkekleri oldu..siz nasıl korunacaksınız.. tüplerinizi bağlatacakmısınız spiralmi yoksa korunma eşinizemi kalacakk..offf ben kararsızım.

Banada drum normal yolla olabilir bundan sonra dedi ama ben korunmayı düşünmüyorum cnm ya....Olabileceği kesin değil çünkü niye boşu boşuna korunayım....Ben 6 senelik evliyim ilk 4 yıl boşuna korunmuşuz sonrasındaki 2 yıl bebeğimiz olsun diye yapmadığımız kalmadı...

Son düzenleme:
ben eşime diyorum ki ben bir tane daha yapacağım kız istiyorum şaka yapıyor ama boşarım seni diyorrzemuszemus

kızlar yaa çok oluyorum ama facebookta sayfalarınız varmı eğer varsa bir kişide toplayalım ve özelmesaj olarak atalım ne dersiniz

kızlar banada doktorum normal yolla gebe kalabilirsin dedi

ben kırkımdan sonra adet gördüm ve ilk adetimle d.kontrole başadım pko olduğumdan ve bebek istemediğimiz için riske girmemek adına hapa başladım

bebiş istiyorum cnm ben seni kaydedeyim facede beni bulman zor olur ben kendimi nasıl ettimse kimse aradımı bulamıyor nasıl kayıtlısın buraya yaz sonra sil

cnm birsürü o isim var resmini tarif edermisin ve adını soyadını sil cnm

izmirlimisin yeşil tişört var bende sıralamada bi kadınla çocukvarda

X