Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar merhabaa..umarım herkes iyidir. biz bugün yine paşalara cici almaya gittikk. cicileri tamamlandı. sadece bakım çantamız ve yatak oda takımımız kaldıonlarda 15 ağustostan sonra..kızlar şeker malzemesi aldım.kapı süsleri aldım..çok tatlılar..

Kızlaaaarr,canlarım ben geldim,
daha iyiyim Allah'a şükür.
Rabbim sizlere,bebeklerinize ve ailenize sağlık sıhhat versiinn,
Bu zamanlar bu salgın çok fazlaymış,çeşitli sebepler varmış,
iyi yıkanmayana meyveler,soğuk yenilen meyveler,çarpan klimalar ve bunu gibi pek çok şey bu salgına sebep olabiliyormuş,çok dikkat etmek gerek canlarım..
muallimim bayaa nete takılıyorsun maşallah.Mesaj sayısı repler aldı gidiyorkaydirigubbakcemile3

egelii canım bu güzellikten ve topikteki aktivitenden dolayı ben doğurunca sana devredicem buranın idaresini güzelimkaydirigubbakcemile3

esterya canım hala kalp atışlarını alamamışsınız okudum,ama senin son adetinin hesaplanmasında da bir sıkıntı var,bu yüzden henüz kalp atışlarının alınması için erken de olabilir,dur bakalım canım,fakat gelişmeyi muhakkak bize yaz,duacıyım sana:Saruboceq:

bebiş istiyoruz canım paşalarımın alışverişlerini bitirdik demişsin,maşallah,neler neler aldınız şimdiye kadar,hiç eksiğiniz kalmadı mı?

mesaj yazıp halimi hatrımı soran tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyoruma.s.

canım sen ve bebişlerin iyi ol yeter.. aklına gelebilecek herşeyyy..zıbın takımları hastane çıkışları... kapı süsleri hsatane süslemeleri.. şeker yapacağım malzemeler........kendine dikkat ett. bunların fotolarını çekeceğim.. ama ağustosun 15. den sonra mobilyaları alınacak yıkanacak düüzlerken çekeyim diyorummm

hymarrycim cok gecmis olsun canım, kendi derdime dustum sana bi gecmis olsun diyemedim kusura bakma canım

egelii canım bu güzellikten ve topikteki aktivitenden dolayı ben doğurunca sana devredicem buranın idaresini güzelimkaydirigubbakcemile3

tatlım benimmm bitenesin sen ii olmana çoksewindim aman dikkat et kendineee ve bebişlerineee kaydirigubbakcemile5

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr güsel anne adayları nasılsınız bakalım keyifler nasılll umarım herkes iyiidirrrrrrrrrr zemuszemus

Talihiniz gözleriniz kadar berrak,
kaderiniz bakışınız kadar güzel,
umudunuz yarın kadar yakın,
yarınınız aşkınız kadar mutlu,
aşkınız Miraç kadar mukaddes,
dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun....................guzel gunler dostlar

Esteryacığım nasılsın,keyfin nasıl?Doktoruna bir daha ne zaman gideceksin?

kandılınız mübarek olsun arkadaslar sanada günaydın egeliii nasılsın

iim tatlım sen nasılsın bakalım

bu arada tüm islam aleminin ve tüm güsel anne adaylarının kandilli mübarek olsun... :CüvCüv:

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrr...iyi pazari lar

Günaydın canım.Bebek şekerlerini nerede yaptırdın canım.Nasıl bir biçimi var.Dün bende baktım annemin orda bir yere çokda beğendimBebek arabası formunda şekeri içinde.Kalitesini de beğendim.Tanesini 5 lira dedi. Ama ikiz bebek formunda yok.Yarısını mavi yarısını pembe alırsam uyacak ancak.Aklımda bir kaç yer var oralara da bakmadan karar vermeyeceğim.Peki sen şimdimi alacaksın şekerlerini yoksa bebekler doğduğunda mı teslim edecekler.Şekerlerin kenarına isimleri ve doğum tarihleri yazılacak ya ondan merak ettim.

Canlarr ve yavruları,herkese günaydınnzemuszemus
Mübarek miraç Kandilinizi kutluyorum,lütfen kendimiz yavrularımız ve ailelerimizin sağlığıyla beraber,geride yavrusu için Allah'a yalvaran tüm arkadaşlarımız için çok dua edelimm..
Bu arada bizim bugün evlilik yıldönümümüzopuyorumnanaktan,güzel günler için herkese duacıyım,

esteryacım canım inşallah Rabbim seni bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine sıkıntıda bırakmaz,zor durumlarla imtihan etmez,

muallimimm canım nasılsın,senin için de çok duacıyım,biliyorsun birbirimiz için ettiğimiz dualar kendimiz için ettiklerimizden daha kıymetli,sen de duanda unutma canımm..

bebiş istiyoruz
canım,senin vesilenle herkese söyleyeyim burdan da,inşallah yakında daha geniş bir zamanımda ben de yavruların cicilerini çekince "ıkiz üçüz annelerin beişlerinin cicişleri" topiği açıcam,orda koyarız ne var ne yok,merak ettim senin şu şekerleri falan

herkesin tekrar mübarek miraç kandili mübarek olsun arkadaşlarrra.s.

selam kızlar, nasılsınız hepiniz... ben yavaş yavaş ağırlaşmaya başladım... bebeişlerim sağıma ve soluma doğru yayılmaya başladılar, ne sağıma yatıpp uyuyabiliyorum ne soluma, ve ağrılarım var sürekli, dr.um normal diyor ama ben şimdiden niye böyle oldum sizlerde deolmuş muydu?

Canım oluyoooorr,olmaz mııı,,
daha çoookk ağırlaşacaksıınn,
ama diyorum ki 20.-24.haftadan sonraları kışa denk gelen hamileler yine şanslı,sarınır örtünür kendinizi korursunuz,ama biz soyun soyun sıcaktan nereye kadar..
O yüzden daha önünde çook zaman var canım,ama asıl ağırlaşmaya başlayacağın zaman havalar serin olucak sanırım..
Allah cümlemizin yardımcısı olsun.
(Canım topiğimizin ilk sayfasında ikiz annelerimizi listeliyoruz,oraya bakarak bilgilerini yazarsan,seni de listemize ekleyelimm)

kızlar ben akşama doğru bbeişelrin şekerlerini koymuş olurum siteye.. ben eminönünden aldım malzemeleri.. daha içine şeker koymadım. şekerleri eylülde koyacağım. sepeti ve oda süslerinin fotolarını çekeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…