Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

babaları duymasın kız...............zaten ıyıhuyları bıze huysuzlukları onlara..................zemuszemus

babaları duymasın kız...............zaten ıyıhuyları bıze huysuzlukları onlara..................zemuszemus

aman ben hep sölüomki aşkıma bunlar aynı sana benzio dieee kaydirigubbakcemile3

ben kapı gıcırtısında bile oynuyom o derece yaniii ama benim yamyamlar nerdeeee kaydirigubbakcemile3

kızlaaar 3 gündür bebeklerimin hareketlerını hissediyorum dısardan karnıma bakınca o kadar bellı oluyo kı anlatamam arkadaslar çok güzel bi duyguymuş azöncede tekmeledıler karnıma bakıp delı delı gülüyom yaaa gercekten çok güzel bi duygu allah herkese yasatsın insallah .bugün son tetanoz iğnemı vuruldum birdahakı ocak ayında artık ağustos 1 gibide seker testı yapılacak .bu arada kızlar 9 günde 1kılo 800 gr almısım ve yenı kılom 74 olmuş 9 gün önce 72.200grgelmıştım ama hemsire normal dedi bilmiyorum normal mı inşallah bebeklerım alıyodur bebeklerıme bır ciciler aldık teyzelerı görmelısınız valla bunları aldıktan sonra dahada heveslendım nedense allah sağsalım kucagımızada almayı nasıp eder insallah

kızlar acaba bizim bebekler yer degiştiriyomu ya hani kız bazen soldayken saga geciyomu bunu gibi

hayır canım onu bizde sorduk cinsiyetlerini hala net söyleyemediler bize 3 erkek diyolar 2 erkek bi kız diyorlar ay sinir geldi artık tabiki sağlık önemlide her ayrıntılı girdiğim ultasnda bu böyle yanii :uhm: artık bizde sorduk yer değişiyormu bunlar diye gamyoncuiremsu yok dedi doktorumuz sengözlerimebaksanab :umursamaz:

Bebeklerinin hareketlerini hisseden arkadaşlar peki bu hareketler hiç kesintisiz mi oluyor gün içinde,birde hepsi aynı andamı oynuyor bebeklerin...

Selam kızlar..
Bugün bütün gün hastanedeydik.
Dün akşam başlayan bir karın ağrısı ve mide bulantısı inanılmaz bir ishale ve istaifraya dönüştü.
Aynı durum gece daha da arttı.Belki hiç uyuyamadan sürekli istifra ettim.
Sabah oldu,artık su bile içemez olmuştum,titremelerim başladı,
Bugün saat 3-3.30 gibi hastaneye gittik,yani bilncim yerinde değildi,yarım yamalak hatırlıyorum gidişimizi falan.
Beni yatırdılar,kan ve dışkı kültürü verdim,yaklaşık 5 saat kadar serum verdiler,sıcaktan uyuyamadığımı biliyorum,ama etrafımdan bihaber durumdaydım.Serumu aldıkça sanırım gözüm açılmaya başladı,bulantım geçti,ishalim durdu,şimdi evdeyim.
Bebeklerle ilgili herhangi bir sorun yok çok şükür.Bütün gün gümbür gümbürdüler yani,anaları can derdinde bu yavrular hiiiiççopuyorumnanaktan
Kanda herhangi bir lökosit bulunmadı,dışkı kültürü ancak pazartesi verilebilirmiş.
Yine soğuk soğuk terliyor her yerim fakat daha iyiym hamdolsun..
Liste için tarih verenler var,sayfaları okudum ama kağıt kalem alıp ekleyebilecek durumda değilim,hoşgörün,
yazdıklarınızı da okudum,bebekler harektlenir inşallah,öyle ki,siz ölü gibi yatarken bile onlar at koşturacaklar içerde,şimdi halay malay çekip çoşmayınkaydirigubbakcemile3
bak ben tam 20.hafta dedim,20.haftada hisseden olmuş maşallah,kaswacım sendin sanırım yanlış hatırlamıyorsam,
muallimim sormuşsun beni canım,eksik olmayasın,bu ağırlıkla tatilden falan vazgeçmiştik zaten,iyi olmana sevindim,sen de bize dua et,kurtulalım şu halden..
Kısmet olursa yarın katılmaya çalışırım,değilse hepinizi öpüyorum kızlar,bana dua;kendinize de dikkat edina.s.

ay canım geçmiş olsun Allah korumuş diyelim inş bir daha böyle birşey olmaz canım yaaa neden olmuşki bu sıcaktna içiyoruz soğuk suları yiyoruz soğuk meyveleri ondanmı hasta oldunki yawwfff

kızlar benim moralim cok bozuk dun doktora gittim ve halen kalp atısları yok benim bebeklerin.
biri 3,5 mm biri 4 mm ama kalpleri atmiyor.

doktor atmaya baslamıs olmaları lazımdı dedi.
daha oncede gelismeyen gebelikten kurtaj olmustum ama onda kese icinde bebegi gorememislerdi.
carsamba tekrar gidicem..

birde kasık agrılarım ve goguslerimde ki hassasiyette kalmadı. dokununca cok hafif aciyor goguslerim. zaten mide bulantım falan hic olmamaıstı cok korkuyorum.

hymarry arkadasım çok gecmıs olsun umarım en yakın zamanda düzelır ve tekrar aramıza katılırsın nevracım bebek hareketlerını sormussun hangısının oynadıgını suanda tam kestıremıyorum benım bebekler galıba sağda hep sağdan hareketlenme oldu 3 gündür sabah oluyo bildiğin vuruyo ve dısardan bakıldıgında bıle anlasılıyo bırde aksam cosuyo benımkıler ezan vaktı söyle 8e doğru simdilik böyle zaten yenı yenı hareketlerını hissedıyom artık bakalım ilerde nasıl olacak geısmelerı bildiririm sen hıssetmeye basladın mı pekı?senle aynı gidiyoz.bu arada hymarry arkadasım müsait zamanında benıde ekle olurmu 1.deneme transfer tarıhı 14 mart son adet 26 subat konya 2 erkek hayırlısından inşallah muhtemel doğum 3 aralık

Selam kızlar..
Dün akşam başlayan bir karın ağrısı ve mide bulantısı inanılmaz bir ishale ve istaifraya dönüştü.
Bugün saat 3-3.30 gibi hastaneye gittik,yani bilncim yerinde değildi,yarım yamalak hatırlıyorum gidişimizi falan.
Beni yatırdılar,kan ve dışkı kültürü verdim,yaklaşık 5 saat kadar serum verdiler,sıcaktan uyuyamadığımı biliyorum,ama etrafımdan bihaber durumdaydım.Serumu aldıkça sanırım gözüm açılmaya başladı,bulantım geçti,ishalim durdu,şimdi evdeyim.
Bebeklerle ilgili herhangi bir sorun yok çok şükür.Bütün gün gümbür gümbürdüler yani,anaları can derdinde bu yavrular hiiiiççopuyorumnanaktan
Kanda herhangi bir lökosit bulunmadı,dışkı kültürü ancak pazartesi verilebilirmiş.
Liste için tarih verenler var,sayfaları okudum ama kağıt kalem alıp ekleyebilecek durumda değilim,hoşgörün,
yazdıklarınızı da okudum,bebekler harektlenir inşallah,öyle ki,siz ölü gibi yatarken bile onlar at koşturacaklar içerde,şimdi halay malay çekip çoşmayınkaydirigubbakcemile3
bak ben tam 20.hafta dedim,20.haftada hisseden olmuş maşallah,kaswacım sendin sanırım yanlış hatırlamıyorsam,
muallimim sormuşsun beni canım,eksik olmayasın,bu ağırlıkla tatilden falan vazgeçmiştik zaten,iyi olmana sevindim,sen de bize dua et,kurtulalım şu halden..
Kısmet olursa yarın katılmaya çalışırım,değilse hepinizi öpüyorum kızlar,bana dua;kendinize de dikkat edina.s.

tatlım çook geçmiş olsun geçiçek bu güünler allahın izniylee sen içini ferah tut opuyorumnanaktan sağlıklı sıhhatli bi doğsunlarda şunlar ozamn sorarsın onlara zemuszemus

canım hymary cok gecmış ols...............ama salgın var bu sıralar ıshal karın agrısı................ınş rabbım bekleyışler hayr ıle tamamlatsın ınşşşşşşşşşş.................yar ve yardımcımız ols................bı doğisunlar vururuz popolarına..............ıyı bak sende kerndıne....................
herkese gunaydın............................

gayet iiyiyizzz ama burası felakett denilcek kadar sıcakkkk bunaldımmmmmmmmmm kafamçokkarıştı

Selam kızlar..

Ah hymarry... canım çok geçmiş olsun.Tatlım üzüldüm çok.Şükür yavrular sağlıklı.:nazar:Hymarry lütfen istirahat et.Ilık duş al.İyi haberlerini duyalım inş.:1hug:

kaswacım bugün nasılsın valla burasıı fecii sıcak olduğun yeri hiç düşünemiommmm :bbo:

X