Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kuşum eşim gitti ya keyfim yok pek..Anca girdim:Akşam ne oldu biliyor musun?Benim bebişler hareketlendi teyzesi....zemuszemus Çok güzel bir şeyyyyyyyyyyyyy ay anlatamam.Şimdiye kadar hissettiğim hareketlerden çok farklıydı.Uzun bir süre aralıksız sürdü.Sende var mı hareketlenme?

ay inanmiorum yaaa bende daha yok bişiiii

ay bende bende istiommmm zemuszemus

ya bızım daha cok var................hareketlerı hıssetmeye ınş.........o gunlerı yakındır.............ımnş kızlar...........

naber kıslarrrr
ne kaynatıyonuz bakem...
kızlar bugun vakit çabuk geçiyo bütün eşyalarımı topladım şimdi tatil vakti 6 paydossshihoyyyt

Canan senin nasıl geçiyor sıkıntıların var mı?

bugün çok başım ağrıyo gerginim biraz eşimle felanda atıştık bide sabah düştüm koktum ama iyiyim tahlilleirm çıktı doktorla konuştum hepsi güzel dedi.sen nasılsın eşin 1 hafta sonramı dönecekti :1hug::1hug:

naber kıslarrrr
ne kaynatıyonuz bakem...
kızlar bugun vakit çabuk geçiyo bütün eşyalarımı topladım şimdi tatil vakti 6 paydossshihoyyyt

iidir tatlım kaynatioz işte kaswacımla bişiler birbirimizi merak ettik de azıcık kaydirigubbakcemile2

sahi bugün cumaydı dimii ayol biz hep evdeyiz ben günleri bile karıştırıom artık kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…