Arkadaşlar güzel cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardım edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç sağlıklı değil düşünceleriniz.
Evlenmiş olunca ne olacaktı madalya mı takilacakti size?
Evlenip dayak yemeyi bile hoş görür haldesiniz.
Şifa diliyorum.

Yok artık daha neler ciddi ciddi yorum yazdım bir de şu yorumdan sonra anlıyorum ki size psikolojik tedavi şart

bi sevişsen geçecek sanki

Bak canım her şeyin bir vakti zamanı vardır bir şeyi çok takarsan olmaz.Bu yuzden sen ilişki hayatını akışına bırak ve evlılık konusunda ısrarcı olma dogru kişi karşına cıktıgı zaman zaten evlilik olur ama bu devırde guvenılcek erkekte, kadında pek goremıyorum o yuzden cok dogru secım yap pişmanlık duyma ve yaşında gayet iyi bu yaşta millet yeni üniversiteye hazırlanıyor kendını kötü hissedecegın hıcbır sey yok.

Eski konularınıza bakınca herşey yalan gibi hissediliyor.

Eşiniz diye bahsettiğiniz biri var gebe kalırmıyım diye, meme silikonu var 8 yıl önce yaptırdım dediğiniz, ama sonraki mesajlarda 2018 ve 2019 tarihleri geçiyor filan...

Iıhhh olmadı

28 yasinda evlendim hic evde mi kaldim vucudum deforme olmadan evleneyim gibi dusunceler aklimin ucundan bile gecmedi evlilik olgusu kendiliginden gelisen birseydir ve sunu da soylemeden gecemeyecegim evlenince birine ait olmuyorsunuz ve bunu dusunen hemcinsim olunca cok daha fazla uzuldum

Daha yaşın genç elbet birini bulursun yok ben yarın evlenicem diyosan görücü usulüne başvur artık ne diyeyim

B
Evet olmuyor bakımsız kadınların eşi kadınları hep aldatıyor ayrıca beni görüşmeye
Konu sahibinin her yorumu falso
bu seni ne alakadar ediyor sende yarası olup gocunanlardasın galiba

Tamam trollcan anladık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…