Arkadaşlar Dualarınıza İhtiyacım Var

canım aslında doğru söylüyorlar önceden yumurta takibi mi varmış zamanı gelince oluyor işte ama ne bilim böyle eli kolu bağlı oturmakta olmuyor bişeyler yapmak lazım sende ne sorun vardı canım

polikistik overliyim bende. evlenmeden önce öğrenmiştim. doktor d.kontrol hapı verdi onun ilacı oymuş.evlenince de o hapa 4 ay devam ettim. sonra bıraktım 5 aydır hala hamile kalamadım. doktora gittim. polikistiklerin gebe kalmana engel olmaz yoğun değil dedi. hapın etkisi bazen 6 ay geçmeyebilir dedi ama herşey bir ihtimal işte. nedir ne değildir bilmiyorum ki. bir ihtimalin peşine takıldım gidiyorum :) eğer hastalanmazsam bugün bir ihtimal daha var dicem artık :1rolleyes:

slm fıstık kaldır bakim başını yukarıya sil o yanağından akan yaşları klava:aaa neden hemen umutsuzluğa kapılıp hayatı kendine zehir ediyosunki, yasakkelime dur bakalım herşeyin bir çaresi var hayatta, bende çok ugraşmıştım bebek için artık umutlarımın tükendiği anda herşeyden vazgeçtiğim bebeği aklımdan çıkardığım ayda hamile kaldım, düşünmek kafaya takmak hormonları olumsuz etkiliyor, ne kadar rahat olur düşünmezsen o kadar çabuk hamile kalırsın, allahtan hayırlısın iste senin için dua edicem ve hayat bütün olumsuzluklara ragmen bir gün sana güzel bir süpriz yapmak için hazırlanıyor bunu sakın unutma herşey gönlünce olsun a.s.

bitanem yaaa oklava işe yaradı herhalde biraz benneyaptımki teşekkür ederim işte bende bi vazgeçebilsem takmasam düşünmesem inanıyorum ki olcak ama nasıl takmayalım yani iki günün biri doktordayız

canım desene aynı dertteniz ama fazla olmamış senin ya 1 sene hamile kalamamanın bile normal olduğunu söylüyor doktorlor inşallah hastalanmazsın canıım

önceki sayfada yazını görmemişim az önce gördüm.
üzülme canım her şeyin hayırlısı herşeyin bir zamanı var. İnşallah bir kaç ay içinde güzel haber alırsın.

canım benim üzme kendini. kolay değil biliyorum ama güçlü olmak lazım. ben de polikistik over liyim. yaklaşık 1 yıldır uğraşıyoruz. ocak ayında hamile kaldım ama maalesef düşük yaptım. şimdi tekrar istiyorum. bu ay uğraştım, 3-4 gün içinde adet olmam gerekiyor bilmiyorum ne olacağını. her ay ayrı bir umut, olmadığı zamanda ayrı bir hüsran seni çok iyi anlıyorum. sabır edeceğiz, yılmayacağız ve mücadele edeceğiz. Allah bizlere de verecek bir gün buna inanıyorum. inşallah en kısa zamanda hamile kalıp, bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olur.

bi tanem ne güzel de programlar yapmışsın inşallah Allah o günleride gösteriir
3 yıldır çocuğun olmuyomuş hiç tedavi falan olmadınmı ?

canım çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek çok güzel inşallah adet olmazsın arkadaşım

bi tanem ne güzel de programlar yapmışsın inşallah Allah o günleride gösteriir
3 yıldır çocuğun olmuyomuş hiç tedavi falan olmadınmı ?

amin canım 5 ay önce prolaktin yüksekliği çıktı onu düşürdük düşürünce hemen hamile kalıcam sandım ama olmadı 3 ay yumurta takibi yapıldı canım bu üçüncü ayımdı olmadı. bu ay da aşılama denicez bakalım canım hayırlısı rabbimden

tatlım canım benim hiç moralini bozma güzelim emin ol bebişlerimize aallah nasip ederse hergeçen gün biraz daha yaklaşıyoruz bak bunu düşün rahatla güzelim allah alnımıza ne zaman yazdıysa o gün gelecek bebişlerimiz canım benim kıyamam sana biz naparsak yapalım bunu değiştiremeyiz bak ne insanlar var doktorların senin kesinlikle bebeğin olmaz deyipde hamile kalıp bebişini kucağına alan

fıstığım allahtan ümit kesilmez pozitif olucaz tamammı canım benimm

canım hsg yani ilaçlı rahim filmi çektirmişmiydin. aşılama olacaksan eğer olmadan önce mutlaka çektir derim. tabi bu kararı doktorun verecektir ama aklında olsun diye söyledim. tüplerdeki hafif yapışıklıklar bile gebe kalmayı zorlaştırıyor. bu filmle açılıyor. ben çektirdikten 1 ay sonra hamile kalmıştım. ballı, tarçınlı çörek otunu da çok öneriyorlar. ben hamile kaldığım ay onu da denemiştim. eşinin sperm değerleri nasıl bilmiyorum ama iyi bile olsa ara sıra keçi boynuzu kürünü uygula. spermlerin aktivitesini arttırıp çatlayan yumurtayı dölleme olasılığını çok artıyormuş. bir de moralleri yüksek tutmak çok önemli ama bunda çok başarılı olamıyoruz sanırım.

canım ya şu morali yüksek tutma, stresten uzak durma olayını bi çözebilsek ahh ahhhhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…