Arkadaşlar Dualarınıza İhtiyacım Var

canım benim hoşgeldin benimde gözlerim seni arıyordu açıkçası teşekkür ederim

canım rahim filmini en başında zaten çektirmiştim tüplerde hiçbir problem çıkmadı. eşimin spermiogram testi de normalden çok iyi çıktı geçen ay keçiboynuzu kürünü de denedim bu ay ballı tarçınlı çörek otunu da deniycem arkadaşım çok sağol

shokşeker canım bende bugün hamiş olduğumu öğrendim belki dualarım makbul olur inşallah canım arkadaşım hamile kalırsın tez zamanda Allah sana en kısa zamanda hayırlısı ile birlikte eli ayağı düzgün bi bebiş versin inşallah canım

amin canım çok teşekkür ederim seninde bebeğin hayırlı olsun arkadaşım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

canım benim hoşgeldin benimde gözlerim seni arıyordu açıkçası teşekkür ederim

canım benim eve geç geldim çarşıda işler çıktı ancak akşam bakabildim ama gün boyu klımdaydın dua ettim heyecanla açtım sayfayı önce başlık açmışmısın diye baktım sonra bu sayfaya girdim inşallah haziranda hamiş olursun canım benimm

canımsın ya
inşallah canım inşallah sende

5 yıl çocuğum olmadı ...5 yılı 1 ay geçe ilk oğlumu kucağıma aldım aradan tam 2 yıl geçti ikinci böcüğüm geldi kara bir oğlan daha şimdi aradan tam on bir yıl sonra doktorumun demesine göre de kasım 5 gibi inşallah kızımız nezire muazzezi bekliyoruz... Rabbim gönlüne göre versin hayırlısını versin inşallah hamilesindir sabırla hayırlı olumlu haberlerini bekleriz. olmazsada hiç üzülme daha vakit var inşallah başka sefere ama hayırlısıyla ....

canım hayırlısıyla bebeğini kucağına nasip eder inşallah allah
güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

merhaba...her ay adet gününü beklemenin nasıl bişey olduğunu bende biliyorum..sana şunu söyleyebilirim ki 1 yıldır bende biçok yöntem denememe rağmen olmadı ve en son ay sadece dua ettim ve doğru düzgün ilişkiye bile girmedik yani ne gün hesapladım, nede başka birşey...sonuçta can veren allah dedim ve hayırlısı ne zamansa o zaman olur diye düşündüm..şuanda 8 haftalık hamileyim benim için sürpriz oldu gerçekten o yüzden umudunu yitirme ve dua et...

bitanem yaaa oklava işe yaradı herhalde biraz benneyaptımki teşekkür ederim işte bende bi vazgeçebilsem takmasam düşünmesem inanıyorum ki olcak ama nasıl takmayalım yani iki günün biri doktordayız

bir kötek bin nasihatten iyi derler yerimseniben, şaka bir tarafa 1 seneden önce doktor doktor gezmek boşa para harcamak yanlış ve gereksiz tedavilere davetiye çıkartmak demektir, sakın şimdiden doktora gitme bekle sabret düşünme ve dua et, dualarımız seninle , bunları yap en kısa zamanda bbek haberin gelecek eminim :dance:

shoksheker olcak inş sabret bak benm oldu dha mutluluğunu anlayamadan gtti bz insanoğlu okdr aciziz ki elimizde hiçbişey yok veren de o alan da o ömür veren de o tek yapacağımız dua dua dua

slm bmy senin konunu dün akşam okudum ve çoook üzüldüm ya ALLAH tan hayırlısı her şey için inş en kısa zamanda bebişin gelir cnm ben de bekliyorum 5 aydır ama tek şansım bir kızım var 7 yaşında yaşım geçmeden ikinci istedik hayırlısı bakalım her ay umut ediyoruz kafaya takıyoruz ondan olmuyo bence unutmak lazım biraz ilk kızımın hikayesi çok ilginç hiç beklemediğim ve çok erken zamanda geldi takmamak lazım başka şeylerle meşgul ol inş o zaman gelecek inanıyorum hepimize kolay gelsin

canım zaten ilk 1 sene bekledik olur dedi doktorlar 1 sene sonra hatta 1,5 sene sonra başladık tedavilere şimdi yaklaşık 3 sene oluyor (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…