Arkadaşlar Dualarınıza İhtiyacım Var

bızde evlılıgımz tam 8.ayında yanı dun ogrendk. ıns senn ıcınde hayırlısı olur.ben tam ogrenene kadar 12 test yaptım:) oncekılerı hıc saymıym sırnaşık şey

canım inşallah sende hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın kaç gün geçmişti adetin?

umarim o testte cift cizgiyi gormek nasip etsin sana sadece sana degil tum bebek isteyen annelere tum kalbimle diliyorum Allah hepinize hayirli evlatlar nasip etsin benim kizimda 23 nisanda dogmustu dogum gunum 13 nisandi cok istemistim ama 23 nisanda bayramlarin en guzeline dogdu.Insallah sende hayirli haberler alirsin

umarim o testte cift cizgiyi gormek nasip etsin sana sadece sana degil tum bebek isteyen annelere tum kalbimle diliyorum Allah hepinize hayirli evlatlar nasip etsin benim kizimda 23 nisanda dogmustu dogum gunum 13 nisandi cok istemistim ama 23 nisanda bayramlarin en guzeline dogdu.Insallah sende hayirli haberler alirsin

çok teşekkür ederim arkadaşım allah analı babalı büyütsün bebeğinia.s.

cnm ya dualarım seninle inşallah hamilesindir madem testte almışşn bekleme yapsana valla bende merak ettim :)

inşallah hamişsin dir canım...bu arada hamile kalmak isteyen bütün arkadaşlarımında rabbim inşallah en kısa zamanda yüzünü güldürür..dualarımda hep varsınız hamiş olmak isteyen arkadaşlar...ama hamişlar daha çok dua etsin...

canım durma hemen testi yap, ben adet günümden 3 gün önce gün içindeki idrarda bile 2. çizgiyi çok silik görmüştüm, erken bile olsa en fazla 3 milyonun gider..haydi yap ve güzel haberlerini ver..

ayy canım inşallah hamişsindir?hadi bi yapda şu testi hep beraber meraktan kurtulup bayram edelim

canım arkadaşlarım bu gece sabredelim çünkü adet belirtimden başka hiçbir belirtim yok ama yarın sabah yapıp durumu eşimden bile önce ilk size bildiricem :)))

tamam tatlım ama inşallah haöişsindir bu gece dua edicem sana güzelim ben ancak akşama öğrenirim sonucunu malum okul yüzünden gündüzleri giremiyorum nete

bende hiç belirti yok sanırım bu ay tutturamadık 1 haftam var bekliyorum bakalım ama hiç sanmıyorumm

canım çok sağol Allah razı olsun
dur bakalım daha 1 hafta varmış kiminin hiç belirtisi olmazmış hemen ümitsizliğe kapılma olurmu hayatım yarın akşam görüşürüz

kızlar size birşey söyleyeyimmi bu konuyu açarken biraz tereddüt ettim belkide kimse cevap yazmaz diye açalı şuan 10-15 dak. olmasına rağmen her güncellediğimde yeni bir mesaj görüyorum desteğiniz için sonsuz teşekkürler

CANIM BENDE 3SENELİK EVLİYİM 2TANE COCUGUM OLDU VE ÖLDÜ OYÜZDEN ALLAHTN HAYIRLICA SAGLIKLI HERİKİ CİHANDA HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN HERKESE ÜZÜLME SABRET HAYIRLISI NEYSE HAKKINDA O OLSUN İYSALLAHTA HAMİLESİNDİR OLMASSADA SAKIN ÜZÜLME ZAMANI VARDIR

CANIM BENDE 3SENELİK EVLİYİM 2TANE COCUGUM OLDU VE ÖLDÜ OYÜZDEN ALLAHTN HAYIRLICA SAGLIKLI HERİKİ CİHANDA HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN HERKESE ÜZÜLME SABRET HAYIRLISI NEYSE HAKKINDA O OLSUN İYSALLAHTA HAMİLESİNDİR OLMASSADA SAKIN ÜZÜLME ZAMANI VARDIR

sağol canım başından beri hayırlı ve sağlıklı evlat istedim Allahtan

Canim Arkadaşim Negatifte çikarsa üzülme Inan Yalniz Değilsin Senin Durumda Olan Bir çok Arkadaşin Var Baş Ta Ben Olmak üzere:1hug: YANİ DEMEM OKİ SONUÇ NE OLURSA OLSUN BİZ GENE BURDA SENİN İÇİN OLACAĞIZ UNUTMA ACILAR PAYLAŞTIKÇA AZALIR... RABBİM HAYIRLISINI VERSİN İNŞŞALLAH...

X