Arkadaşlar Dualarınıza İhtiyacım Var

inş hamişsindir cnm Allh gönlüne göre versin innnnnnnnşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşa.s.

canlarım günaydın
hepinize sonsuz desteğiniz için minnettarım
normalde adetlerim hep gününden önce geldiği için dün geceye kadar bekledim gelmedi. sabah büyük bir heycanla testi yaptım sonuç NEGATİF ama yıkılmadım hemen çünkü biliyordumki bu idrar testleri çoğunlukla yanıltabiliyordu
yaklaşık 15 dakika önce ve doğum günüme 13 saat kala geldi adetim....
oysa ne hayallerim vardı bugüne dair. testte ikinci çizgiyi görünce koşarak doktoruma gidicektim belki bir ihtimal ultrason görüntülerini alırsam yarını bekleyemeden akşam yemekten sonra eşime küçük bir zarf içinde vericektim. olmadı bu ay da nasip değilmiş. korkmadan bir sigara yakıp geçtim bilgisayarın başına....
bunu size nasıl söyliycektim
bunu eşime nasıl söyliycem
gerçi gerekte kalmıycak aslında gözlerime bakınca anlıycak biliyorum her zamanki gibi "olsun gülüm bana sen yetersin" diycek gözleri dolu dolu biliyorum
arkadaşlar destek olan olmayan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum şimdilik bu kadar yazabildim lütfen hayal kurmayalım......

kıyamam sana ben yaa inan benimde şuan gözlerim dolu dolu oldu.sen metiin ol ki eşine de destek ol lütfen.senin kadar oda üzülüyodur emin ol.çok öpüyorum seni.inşallah önümüzdeki aya canım.a.s.

canım hiç üzülme Rabbimin bir bildiği vardır biliyorum çok üzülüyor insan bende yaşadım bu duyguları ama herşeyin hayırlısı ve sabır et bir gün sende anne olucaksın bunu sakın unutma ve şimdi biraz rahatlamaya çalış gez dolaş kafanı dağıt İnşallah bir dahaki aya...

ayyyyyy sonunu okumamıştım hiç üzülme canımbenim herşeyde bir hayır vardır

canım hiç canını sıkma Rabbim öyle büyüktürki vereceği zamanı çok iyi biliyor hiç canını sıkma olurmu bitanem...bak benim geçen ay tam 7 gün adetim gelmedi büyük bi heyecanla test yaptım ama gene hüsran gene hüsrannn inş Rabbim o çift çizgiyide gösterecek sabırlı ol bak zamanı gelsin nasıl sevinecen burdan hamileyim diye bağıracan....

inşallah arkadaşlar çok teşekkür ederim bu ay aşılama yaparız olmazsa demişti doktorum ara vermeyi düşünüyorum

yazını ağlayarak okudum biliyo musun ama üzülme lütfen eninde sonunda olacak. bende bugün test yaptım benim de negatif şimdi hastalandım hastalanıcam diye tetikteyim. bak en azından birbirinin duygularını en iyi anlayan kişilerle bir aradayız. hayatta umut olmadan yaşanmaz umudunu hiç kaybetme. güzel günler gelecek... allah hayırlı zamanda evlat sahibi olmayı nasip etsin hepimize...

inşallah arkadaşlar çok teşekkür ederim bu ay aşılama yaparız olmazsa demişti doktorum ara vermeyi düşünüyorum

CANIM BENİM NE KADAR ZAMANDIR DENİYORSUN
HERŞEYİN BİR ZAMANI VARDIR DEMEKKİ ZAMANI DEĞİLMİŞ BİZ BU KADAR YOĞUN DÜŞÜNDÜKÇE SITRESTE BİR OKADAR OLUMSUZ ETKİLİYOR BİZİ UMUDUNU YİTİRME UMUT HAYATIMIZIN BİR PARÇASI HERYENİ BİRGÜN YENİ UMUTLARIN BAŞLANGICI DEMEK DEĞİLMİDİR.SITRES OLMA, OLMAMAYA ÖZEN GÖSTER KENDİNE ÇOK İYİ BAK EŞİNİDE ÜZME HAZİRAN İÇİN ÜMİTLEN VE ÜMİTSİZ YAŞANMEZ BEE GÜZELİM :1hug:

ara ver bakalım benim teyzemde bıraktı olmuyor işte zorlamanın manası yok
dedi bırakınca ikinci ay hamile kaldı inşallah sende öyle olursun

merhab arkadşım dünden beri yazılarını okuyorum bende çok heyecanlandım senin için ama sabahki yazın çok duygulandırdı beni ama umudunu yitirme allah bütün bebek isteyenlerin kucaklarını bebeklerle doldurur inşallah bilirsinizki allahdan ümit kesilmez allah dualarınızı kabul eder inşallah

canım benim sizleri üzmek istemedim inan ama paylaşabileceğim sadece sizler varsınız ve iyi ki de varsınız
burayı bulmadan önce yalnızım sanıyodum sadece benim bebğim olmuyor sanıyordum desteğinizle ayaktayım zatena.s.

doğru söylüyorsun da canım bütün bir ayın enkazı var şuan üzerimde biliyorum stres baş düşmanımız ama kafaya takmadan da olmuyorki ya

çok sağol canım teşekkür ederim

bende burayı bulduğum için çok mutluyum. hiçbir arkadaşımla paylaşamıyodum ama burada birsürü kişiyle aynı şeyleri yaşıyor olmak ve paylaşmak çok rahatlatıcı. kimseye anlatamadım şimdiye kadar bu meseleleri. bi annemle paylaşırım o da zaten bizim zamanımızda ovulasyon mu vardı, yumurtlama günü mü vardı oldun işte sen boşver diyo bana sırnaşık şey

OYEK canım bu arada pko lu olduğumu yeni öğrendim yaklaşık 3 yıldır uğraşıyorum 3 aydır da gonaphene ile yumurta takibi yapıldı. ilk 2 ay çok kötüydü yani ilk ay yumurtalar çatlamadı kiste dönüştü ikinci ay kistler kanama yaptı ama bu ay herşey mükemmeldi eşimde de hiçbir problem yok ama olmadı işte

canım aslında doğru söylüyorlar önceden yumurta takibi mi varmış zamanı gelince oluyor işte ama ne bilim böyle eli kolu bağlı oturmakta olmuyor bişeyler yapmak lazım sende ne sorun vardı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…