arkadaşlar benim bebeğim nerde?????????

Dış gebelikte bhcg düzenli artmıyor. Sizinki düzenli artıyor anladığım kadarı ile. Normal tekli gebelikte çifter çifter artıyor ise ikiz olması durumunda bu rakkamı da iki ile çarpmak gerekir ki bu baya bir artış oluyor. En kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum. Gerçekten çok ilginç bir durum...

inşallah canım.ama bana umutlarımı bayağı yitirttiler.evet çok ilginç di mi inşallah sonu güzel olur bakalım bekleyip göreceğiz

bitanem panik yapman için daha çok erken bence 5 haftalık olmadan nasıl olurda görünür geçte döllenmiş olabilir bence sakın sitrese girme inşllh görünücektir...

canım doktoruma sordum
B-HCG değerlerine göre mutlaka rahim içinde gebelik kesesinin görülmesi gerekiyor dedi
büyük ihtimalle dış gebelik ama Dış gebelik tanısı için doppler ultrasonunun yapılmış olması gerekliymiş. Tanı koyabilmem için ultrasonunu yapmam gerekiyor dedi

Allahımdan hakkında hayırlısı cAnım:Saruboceq:

esımın ablası rısklı gebelıktıtedavı ıle oldu ama bebek gozukmemıs dıs gebelık dıye alcaklarmıs sonra bı kontrol daha edılmıs bebek gozukmus anlıcan sagman bebegı azdaha alcaklarmıs suan 2 bucuk yasında masallah durumu ıyı bence ıcını ferah tut inş bebegın gozukur ve durumu ıyıdır allah tardımcın olsun

X