arkadaşlar ben de hamileyim

:teytey::teytey:
:dance::dance:
tebriklerrrrrr..............:hooray:
:nazar:inan çok mutlu oldum rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah:nazar::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar bugün yeni aldım sonucumu elektrikler yoktu ancak girebildim sonucum 152.8 çıktıııı çok mutluyumm...:emir_bebek::nazar::CüvCüv: :sm_cool::sm_cool:
**
:sm_cool:tebrikler çok sevindim ya hadi hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiii ben biliyordum biliyordum hep içime doğuyordu boşuna takılmamışım senin hamileliğine:sm_cool: canım nasıl sevindim anlatamam Allah tamamına erdirsin inşallah yaa iki gün sonra iki katına çıkması dileğiyle :içelim:

canım benimm çook teşekkürler sağol iyi dileklerin için siz olmasaydınızz tek başıma geçmezdi walla sayılı günlerimmhihoyyyt iyi ki varsınız :ecrin_bebek:

canim ben sana ne dedim hamilesin dedim degilmi hayirli olsun allah kucaginada almayi nasip etsin bende onumuzdeki ay kismetse basliyacam darisi benim ve butun isteyenlerin basina

:teytey::teytey:
:dance::dance:
tebriklerrrrrr..............:hooray:
:nazar:inan çok mutlu oldum rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah:nazar::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:

canım benimmm sağol yaa :) seni de böyle görmeyi çook istiyorum inşallah da olacak. nasılsın sen ? dikkat et kendine emin ol dualarım seninle herşey çook güzell olacakk :)

canim ben sana ne dedim hamilesin dedim degilmi hayirli olsun allah kucaginada almayi nasip etsin bende onumuzdeki ay kismetse basliyacam darisi benim ve butun isteyenlerin basina

canım yaa çok sağol :) insan bazen inanmıyo ben de inanamadım.inan bana hala şoktayım inanamıyorum. tabii işin zor kısmı dediğimiz nokta bitmiyor ki pzt günü test tekrarlanacak bakalım değerim artacak mı ? bi de kontrolde bebişimin kalp atışlarını görsem başka bişey istemem. senin de tedavin hayrlı uğurlu olur inşallah canım allah yardımcın olsun :Saruboceq:

canım tebrik ederim saglıkla kucagına alırsın inşallah funda hanımmı yaptı aşılamanı?

inanamıorum sabahtan beri seni bekliyorum icime dogmus gibi ya duyucam guzel haberini diye
cok cok cok sevindim inan

ayyyy bu ne güzel haberrrr....allah tamamına erdirsin inşallah...dua et güzel kardeşim....hamişsin sen...bize de et.....

canlarım benim emin olun ki ben hep burada olucam ve size hep dua edicem inşallah hep güzel haberler alırız

hihoyyyt:teytey::teytey::teytey:tebrikler canım ben zaten biliyodum hamiş olduğunu yaşasınnn allahım eline ayağına kavuştursun inşallahhh ee zor kısmı şimdi başlıyoooo keseyide kalp atışlarınıda görürüz inşallah heycn basıyo valla ayyyyyyy tekrar tebrikler tatlıımmmm:enbuyukkk:a.s.:nazar:

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar bugün yeni aldım sonucumu elektrikler yoktu ancak girebildim sonucum 152.8 çıktıııı çok mutluyumm...:emir_bebek::nazar::CüvCüv: :sm_cool::sm_cool:

TEBRİKLER ....:lepi:
DARISI BAŞIMIZA....
EYETKİNER SENDE PIHTILAŞMA SORUNU VAR MIYDI???

hihoyyyt:teytey::teytey::teytey:tebrikler canım ben zaten biliyodum hamiş olduğunu yaşasınnn allahım eline ayağına kavuştursun inşallahhh ee zor kısmı şimdi başlıyoooo keseyide kalp atışlarınıda görürüz inşallah heycn basıyo valla ayyyyyyy tekrar tebrikler tatlıımmmm:enbuyukkk:a.s.:nazar:

canım evet yaa çook mutluyum aramızda da fazla yok zaten hemen arkandan geldimm : )
haklısın bu arada heyecn bundan sonra asıl kalp atışlarını duyup herşey yolunda sözlerini bi duysak ohh bee :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

TEBRİKLER ....:lepi:
DARISI BAŞIMIZA....
EYETKİNER SENDE PIHTILAŞMA SORUNU VAR MIYDI???

canımm çok teşekkürler. bende pıhtılaşma sorunu yoktu. bununla ilgili bi kaç test yapıldı dr um bana sonuçlarını bile göstermedi bi de o kadar tedavime yoğunlaşmıştım kii düşünmedim sormayı. ama yumurtalarım toplandığından beri bebe aspirini içiyorum merak etme öyle bi sorunun varsa canım bunun çaresi var. dr um bana iğne vurulabilirsin demişti ama iğne vermedii..:1hug:

kızlarrr ben bhcg testi yaptırdığımda dr um bi de progesteron istemiş. bu da 60.00 çıktı. bununla ilgili bilgisi olan var mı?

X