Arkadaşlar 6 yıldır tedavi gördüğüm halde olmadı.

bitanesiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
96
39
30
Merhaba kızlar 6 yıldır klomen letu çatlatma iğneleri vs hiç olmadı. Tedaviyi dört aydır bıraktım. Regl iki gün geçti. Bu testleri yaptım biri sabah biri akşam. İkisi de aynı. Ama sol kasığımda şiddetli bir ağrı var sizce var mıdır. Çok heveslendim bunları görünce ama hayal kırıklığına uğramaktan da korkuyorum. Daha evvel on gün gecikip negatif olanlar oldu😔
17270206904031432457075648518902.jpg

Amin güzel dualarınız için teşekkür ederim. Mucize gibi gerçekten halen korkuyorum ya kimyasal olursa ya sağlıksız bir gebelik olursa korkuları çok var. Bide çok fazla heyecan. Acaba ultrasyonda ne zaman gorebilecem kalp atışları vs çok sabırsız ve endişeliyim
Kolay değil yıllar sonra korkularınız illaki olur fakat vesvese vermeyin kendinize hiçç🩷 hcg yükseliyormuş inşallah Rabbimin izniyle kalp atışını da duyarsınız ultrasonlada görürsünüz ama kendinizi dinlemeyin yıllar sonra mucizenizi vermiş Rabbim, kafanızı dağıtacak şeylerle ilgilenin ki günlerinizin tadını çıkarınnn🥰

Kolay değil yıllar sonra korkularınız illaki olur fakat vesvese vermeyin kendinize hiçç🩷 hcg yükseliyormuş inşallah Rabbimin izniyle kalp atışını da duyarsınız ultrasonlada görürsünüz ama kendinizi dinlemeyin yıllar sonra mucizenizi vermiş Rabbim, kafanızı dağıtacak şeylerle ilgilenin ki günlerinizin tadını çıkarınnn🥰

Ah ah bide ben kendime böyle diyebilsem. Ne eve ne iş yerinde odama sigamiyorum. Araştırıyorum aklıma gelen herşeyi vs. Günler geçmiyor durdu sanki. Rabbim kimseden eksik etmesin bu duygulari. Sağlıkla kucaklarimiza alip büyütelim huzurla

Amin Allah razı olsun. Ben geçen yılbaşında hsg rahim filmi cekilmistim. Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Nasip değilmiş demekki. Doktor hamile kalabildigini öğrendik dedi. 7 yıl olacak 30 ekimde. Doktor bana korunma dedi jenpa gynopol verdi aldım yani beş defa falan anca kullandım. Bal çörek otu yaptım duphaston kullandım. Yani pek bir umudum yoktu eşimle aramiz limoniydi. Adet bitimi üç defa falan birlikte olduk 15 gündür de izin vermedim hiç. O yüzden umudum yoktu. Ama göğüslerim çok sisip agriyinca kaset test yaptım silik çizgiyi görünce ertesi gün kan testi yaptım pozitif çıktı. Öyle işte canim
Hayirli olsun sizin adiniza cok sevindim.Saglikla kucaginiza almayi nasip etsin Allah🤲

Ah ah bide ben kendime böyle diyebilsem. Ne eve ne iş yerinde odama sigamiyorum. Araştırıyorum aklıma gelen herşeyi vs. Günler geçmiyor durdu sanki. Rabbim kimseden eksik etmesin bu duygulari. Sağlıkla kucaklarimiza alip büyütelim huzurla
Amin inşallah canım, herşey güzel gidiyor şuan araştırma yapacağın hiçbirşry yok araştıdıkça farklı farklı yalan yanlış doğru bir sürü cümleler okucaksın kafan daha karışıcak doktora gidene kadar komik videolar falan izle iyi geliyor🥰😁

X