Arkadaşlar 6 yıldır tedavi gördüğüm halde olmadı.

bitanesiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
64
8
30
Merhaba kızlar 6 yıldır klomen letu çatlatma iğneleri vs hiç olmadı. Tedaviyi dört aydır bıraktım. Regl iki gün geçti. Bu testleri yaptım biri sabah biri akşam. İkisi de aynı. Ama sol kasığımda şiddetli bir ağrı var sizce var mıdır. Çok heveslendim bunları görünce ama hayal kırıklığına uğramaktan da korkuyorum. Daha evvel on gün gecikip negatif olanlar oldu😔
17270206904031432457075648518902.jpg

Merhaba kızlar 6 yıldır klomen letu çatlatma iğneleri vs hiç olmadı. Tedaviyi dört aydır bıraktım. Regl iki gün geçti. Bu testleri yaptım biri sabah biri akşam. İkisi de aynı. Ama sol kasığımda şiddetli bir ağrı var sizce var mıdır. Çok heveslendim bunları görünce ama hayal kırıklığına uğramaktan da korkuyorum. Daha evvel on gün gecikip negatif olanlar oldu😔
Eki Görüntüle 3482050
Kana koş bacım kanaaaaa 😍

Eki Görüntüle 3482050
Kac dakikada cikti bunlar

Eki Görüntüle 3482050
Merhabalar 6 yıl onca üzgünlüğünüzün üstüne kocaman bi sevinç olarak gelir inşallah benim de testim bu şekildedir koşarak gidip test verdim ama kan sonucum negatif 3 yıldır deniyorum ilk defa böyle çizgi gördüm çünkü😭😭😭😭

İnsan 6 yıl boyunca hep negatif gecikmeler yaşayınca korkuyor. Şimdi silik olan test acaba kaç günde net çıkar.
Bunu söylemek çok güç maalesef. Her gebelik kendine özel. Her kadının bünyesi kendine has. Fikrimi söylemem gerekirse idrar testiyle en net olarak gecikmeden 7-10 gün sonra çıkacaktır ama bu forumda 10.güne kadar negatif ama daha sonra pozitif çıkan arkadaşların yazılarıyla karşılaşmıştım. Tamamen döllenme ile alakalı Kan testi tek kesin sonuç. Ben de sabırsız biri olarak daha reglime 11 gün kala test yapmaya başladım inanın. Sizin durumunuz çok daha hassas 6 yıl büyük emek büyük sabır büyük umut. Yanlış bir yönlendirme yapıp sizi incitmek en son isteyeceğim şey olur. Birde acaba bu yaptığınız testlerin markası neydi?

Merhabalar 6 yıl onca üzgünlüğünüzün üstüne kocaman bi sevinç olarak gelir inşallah benim de testim bu şekildedir koşarak gidip test verdim ama kan sonucum negatif 3 yıldır deniyorum ilk defa böyle çizgi gördüm çünkü😭😭😭😭
Amin inşallah. 7. Yilimiza gircez bir ay sonra o kadar zor ki. Tüp bebek istemedik ikimizdede sorun yok dediler. Bekle bekle her ay hayal kırıklığına uğra kaç defa 10 gün 15 gün gecikme oldu ama sonuç negatifti. Şimdi ise yine bir gecikme ve silik çıkan bir test Allah da biliyor ya ne kadar çok istiyoruz biz bayanlar. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.

Bu kadar zaman sonra inşallah güzel haberler alırsınız
Koşarak kan vermeye gidin bence🙈 ,bizi de haberdar edin lütfen 😊

X