Arkadaşın eşinin sarkıntılık etmesi

Evet aynen suçu atıyolar bazen işte

ama benim ailem gibi olan yıllardır süren dostluklarım. Tacizci bir pislik yüzünden onları kaybetmek istemiyorum.

haksızlık yani bu olayın sonunda kaybedenşn ben olmam o değil

Buna müsade ettiğimi düşünmenize üzüldüm

hangi kadın müsade eder ben düşğnemiyorum

Suçu susarsanız sizin üstünüze atabilir. Sesinizi çıkarırsanız ya da mesafe koyarsanız ne kadar suç atmaya çalışırsa çalışsın inandıramaz kimseyi.

Suçu susarsanız sizin üstünüze atabilir. Sesinizi çıkarırsanız ya da mesafe koyarsanız ne kadar suç atmaya çalışırsa çalışsın inandıramaz kimseyi.
Doğru

İşte ben de mesafe koymayı seçtim

gerçi o kadar çirkin bi adam ve benden 20 cm kısa. Asla tipim tarzım değil yani arkadaşımı nasıl ikna etti evlenmeye bilmçyorum. Ama benim ona bakmayacağım bir fact gibi bir şey bir yandan

Buna müsade ettiğimi düşünmenize üzüldüm

hangi kadın müsade eder ben düşğnemiyorum
Ben kadın olduğunuzu düşünmüyorum. Çünkü tacize uğrayan bir kadın bunu bu kadar rahat anlatmaz. Yok mememe elledi, yok öpmeye kalktı. O yüzden yönetime sizi bildirdim kib

Açıkcası çok anlam veremedim söylediklerinize yanlış anlamayın ama tacizcinin yakışıklı ya da çirkin olması birşey ifade etmez.Yakışıklı olsa bakacakmıydınız gibi sorular akla gelebilir. Bu cevabınız yanlış anlaşılmaya çok müsait .

Tipiniz olsa ne olacaktı pardon?

X adlı kişi size mesaj attiginda olayı bitirebilirdiniz, tamam arkadsınızla konusmaya cesaret edemiyorsunuz, adama şöyle okkalı bi cevap verseydiniz, davranışlarına devam edemezdi.. Bu kadar uzamazdı mevzu.

Yok hayır etmez tabii de hani dediniz ya suçu atar diye

öyle bir şey dese de kimse inanmaz benim ona bakacağıma o anlamda dedim

X adlı kişi size mesaj attiginda olayı bitirebilirdiniz, tamam arkadsınızla konusmaya cesaret edemiyorsunuz, adama şöyle okkalı bi cevap verseydiniz, davranışlarına devam edemezdi.. Bu kadar uzamazdı mevzu.

işte dondum kaldım o elle tacizde. Anlamamış gibi yaptım

Davranışları büyük ölçüde durdu

benim asıl ğzüldüğüm arkadaşım. Eminim başkalarına da aynısını yapıyordur eşi.

İşte daha önce olmuştu söylemiştim ama lisedeydik küçğk bi olaydı

arkadaşıma söylesem de kesinlikle kocasını bırakmaz. Öyle bir kadın o. Ama kalbi kırılır
Ya bir şekilde öğrenirse? Neden sessiz kaldığınızı nasıl açıklayacaksınız? Korktum üzülmenden deseniz inanır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…