Arkadaşımla aynı adamla beraber olduk akıl verır misiniz?

40 yaşındayım arkadaşım da 40 yaşında hiç evlenmedim duygusal olarak boşluktan ikimiz de yaşımı göstermiyoruz ama yasitimiz birileri çıkınca da ikimizde aynı anda sevgililerimiz olsun istedik
40 yaşındasınız öylemi

Siz niye büyümediniz lise yaslarinda ergen kaldınız ?

Sanırım yaşlanmanın yollarından biride bu akıl yaşi küçükse hiç büyüyüp yaşlanmazsınız

Oh valla ne güzel

2 gun gorusup seks yaptiginiz adami arkadas icine sokarsaniz boyle seyler olmasi normal. Arkadasinizla tanismiyor olsalardi da boyle duruklar olabiillirdi.

Benim hekim kuzenimde bu yaşlarda. Maddi ve manevi bütün olanakları fazla fazla mevcut, o da biriyle aile kurmak istiyor artık. Ama o kadar ince eleyip, sık dokuyor ki... Çok samimiyimdir daha yanında böyle seviyesiz insan görmedim. Yani aynı masaya bile oturmuyor.

Kız hep yalnız sürekli. İşe gider, sürekli kariyer yapar, dünyayı gezer (tek) bisiklet, yoga, spor, kitap vs. Yani boş zamanı yok, onlarla kendini doğru şekilde teselli ediyor.

Sizin aksinize "Zaren, pratisyenken (yaş olarak) daha kolay evlenebilirim belki. Hayata daha farklı bakıyordum. Ama şu an o kadar seçiciyim ki, aklına gelmeyecek düzeyde bütün davranışlarını inceliyorum. Yaş ilerledikçe mükemmeliyetçi olmaya başladım, kriterlerin arttı" diyor.

Bu durumdan biraz yakınıyor fakat, bir nevi bu kadar incelemekte mantıklı sebepleri var. Çok iyi bir kariyer, maddi olanaklar vs. Yani illaki dengini arayacak.

Yaş eşittir tecrübedir çoğu kez. Lütfen buna uygun davranın. Boş insanla bir yola çıkmaktansa, durumu kabullenip hayatı dolu dolu yaşayın.

öncelikle anlatımın çok kötü. arkadaş arkadaş arkadaşım arkadaşı..
arkadaşlar karışıyor keşke temsili isim verseydin hepsine
mesela kendi adına gamze deseydin
konuştuğun çocuğa ahmet,
kendi kız arkadaşına sevgi,
konuştuğun çocuğun arkadaşına okan falan gibi. böyle temsili isimler verirseniz anlatırken, anlaması daha kolay olur okuyan için
bu isimlendirmeye göre benim anladığım olay özeti şu:
sen ahmetle yeni tanıştın,
akşamına ahmet, okan, sen ve sevgi hep beraber dışarı çıktınız
okanla sevgiyi tanıştırmak istediniz ama okan sevgi'yle pek ilgilenmedi
ahmet sevgiyle ilgilendi
gecenin ilerleyen saatlerinde okan senle ilgilenir gibi oldu
evlere dağılınca ahmet seni arayıp sen okan'a asıldın şöylesin böylesin dedi
ama ahmetle sevginin daha önceden tanıştığı ortaya çıktı. sen bunu ahmetin yüzüne vurunca ahmet sevginin numarasını istedi
sevgi de koşa koşa o gece ahmet'in kollarına gitti
falan filan

sen bu ahmeti de sevgiyi de hayatından tamamen çıkar
arkadaşının konuştuğu adamın kollarına "benden hoşlandı" diyerek koşa koşa giden insandan arkadaş dost olmaz
ahmet'in zaten kumaşı en başından belliymiş başkalarıyla olmayalım demek yerine direkt seninle sevgili olmak istediğini söyleyip olsaydı en azından adam derdik
ahmet gözünün önünde utanmadan sevgiyle samimi olabilen pis bi şerefsiz
kendi suçunu bastırmak için seni suçlamış okan'a asıldın diyerek
okan zaten oyun dışı yaşı küçükmüş vs
ahmeti de sevgiyi de hayatından uzaklaştır acilen
o hastaneden de çık. baksın kendi başının çaresine.

dün ekşide bununla ilgili bi başlık gördüm
aşktan umudu kesip yeni insanlarla tanışmaya üşenmek diye
birisi eleştirmiş milleti. kendinizi kapadığınız sürece hayatı kaçırıyorsunuz yalnız kalıyorsunuz diye
ve insanların geneli ilişkilerin yüzeyselliğinden ve insanların sahteliğinden, çok gelip geçici dürtülerle hareket ettiğinden yakınmış
bu devrin ilişkileri gerçekten çok saçma sapan
lafa gelince herkes büyük büyük atıyor ama sahici bişey yaşamaya gelince puff, kimse ortada yok
ben de 2 senedir yalnızım, toksikti en son ilişkim. beni çok yordu
gerçekten artık biriyle tanışacağım zaman bazı şeyler aklıma yatmadığında bi kahve içmelik zaman bile ayırasım gelmiyor
eskisi gibi akışına bırakayım karşımdakini tanıyayım olayı yok mesela bende de kalmadı
aslında bu mükemmeli aramak değil belki de gerçekten yaşamaya değecek birini aramak olabilir
herkes mükemmeli arıyoruz sanıyor ama değil aslında
kötü, saçma sapan ilişkilerin içinde olup sinir hastası olmaktansa bi tık uzak duruyorsun
biriyle olmamak hayatı kaçırmak da değil. ben en sonuncu ilişkimi bu yüzden bitirdim
hayatımda olması bana sıkıntı stres problem yaratıyordu. hayatımdan çıktığından beri kafam daha rahat
ben hep şuna inanırım olacak olan olur. kaç yaşında geleceğini bilemeyiz
o yüzden sevgilisiz de olsak hayatı yaşamaktan çekinmemek lazım
sırf birisi olsun diye hayatına birilerini alan insanlar mutsuz oluyor benim çevremde

Isım koymak aklıma gelmedi böyle daha anlaşılır olmuş benden iyi anlatmışsınız, ahmetle sevgi o günün sonunda kötü ayrilmamis ahmet beni sormuş sevgiye aradimi bisey yazdim diye, sonra ahmet arayıp sormayınca sevgi de beni kaybetmemek için ariyor ağlıyor annesini geçen sene kaybetti yalnız babası da şimdi yatalak oldu bırakıp gidemiyorum 2 hafta iznim var ailem başka şehirde onlar da kal yazık sonra gelirsin dediler, ahmet onu ararda sevgi görüşürse o zaman bitiricem arkadaşlığımı malesef etrafımda yaşıtım kafa dengi arkadaş tek o çoğu yaşıtım ya evli ya boşanmış boşanmış olanlar çok daha başka kafada her şey yalnızlıktan malesef ama büyük ders oldu bana

Yaşlar kaç?

Ortam yanık külotlu çorap kokuyor resmen.
Karadeniz müziğindeki halay kısmında infilak ettim

Yahu adam sizi hafif kadın yerine koymuş ikinizle de oynuyor. 40 yaşındaymışsınız bir saygınlığınız olsun. O yaşlarda gayet düzeyli, kendi halinde adamlar da var yani. Mesleğiniz ne? Ortamınız da yok mu hiç düzeyli birileri?

Türkçe'yi hangi memlekette öğrenemediniz yahu siz?

Su 4 kişi arasında aklı başında tek bir kişi yok, rezil bir durum. Eğer biraz aklınız varsa hepsini engeller, kız arkadaşınız dahil, uzak durursunuz bunlardan.

Aman.. Düzgün insanlara yazık başlarına bela mı alsınlar?
Bunlar yalnızlıktan böyle yapmıyorlar bildiğiniz ahlaki ve insanı değerleri çökmüş..

Az buçuk kendini bilen kimse böyle ortamlara girmez. Bunca olan olayda günümüz sosyal medyasından da sık takip ettiğimiz para yeme takılma muhabbeti yaptığınızı görüyorum. Size koymaz yani işittiğiniz laflar,yaşadıklarınız.

:)
ben de zamanında hastanedeki çok değer verdiğim arkadaşıma seninkine benzer bi desteğim olmuştu
benim de ailem yazık kızım kal yanında demişlerdi
sonra beni sırtımdan vuran ve inanılmaz bi nankörlük yapan kişi bil bakalım kim oldu?
hastanede yanında olduğum arkadaşım :)
kimseye vicdan yapma. 2 haftalık iznini heba etme kimse için, ailenin yanına gitmek istiyorsan git
zaten yeterince destek olmuşsun 1 gün bile kalmışsan ki kaldın muhtemelen
yeter de artar ona. fazla bile.
40 yaşındaymışsın ben yaşlar daha küçük sandım
kimseye iyilik yaramıyor boşver
işlerine gelmeyince "yapmasaydın" deyip çıkıveriyorlar işin içinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…