Arkadaşımla aynı adamla beraber olduk akıl verır misiniz?

Babası yatalak ona bakması gerek evden ayrılamıyor diye yanındasınız. Ama gece çıkabiliyorsunuz? Siz izne çıkınca mı yatalak olduğu aklına gelmiş.
Babası olayın ertesi günü beynine pıhtı atıyor, öncesinde sağlıklıydi, 3 gün yanında kaldim sonra ailemin yanına geldim, arkadaşım o günden sonra o kişinin arayıp sormadığını söyledi, arkadaşlığımız konusunda şu an zor durumda yalnız bırakmamak icin yanındayım ama her şey yoluna girdiğinde o kişi arar da arkadaşım dayanamaz onunla olursa arkadaşlığımızın biteceğini soyledim, malesef ki olaydan çok etkilendim psikolojimi toparlamaya çalışıyorum

Bence birerde çocuk yapın.

Ay hala adam ararsa arkadaşım giderse o zaman arkadaşlığımı bitiririm diyorsunuz delireceğim
Yani bir insanı hayatınızdan çıkarmanız için size 2 kere mi ihanet etmesi gerekiyor?
Böyle leş bir arkadaşınız olacağına yalnızlıktan bunalın daha iyi
Akıl verir misiniz diye konu açıyorsunuz, herkes hiçbiri ile görüşmemenizi söylüyor,siz hâlâ ona şans veriyorsunuz

Ooo swinger party bekliyorum konunun devamında

ikimiz de yaşımı göstermiyoruz

Fiziksel olarak bilemicem ama davranış olarak kesinlikle yaşınızı göstermiyorsunuz ikiniz de,
üzgünüm arkadaşım.

Yakın yaşlardayız sizle. Anlamaya çalışıyorum, yalnızlık saçma sapan durumlara sokabiliyor ama artık biraz daha olgun davranmamız, daha eleyerek insan almamız gerekmiyor mu hayatımıza ?

Şu yaşa kadar tek başına gelebilen, kimseye minnet etmeyen, her işini kendi görebilen bi kadının dengesiz sapık tipli heriflere en başından sittiri çekmesi gerekmez mi ? Sen kim köpeksin de bana hakaret ediyorsun diyemediniz mi ?

Bi kendinizi dinleyin. Bi oturun derinlere inin. Arkadaşlık ilişkilerinizi de flört ilişkilerinizi de sorgulayın.
Gerekli elemeleri yapıp kararlar alın ve uygulayın. Daha seçici olun. Ne kadar yükseltirseniz standartlarınızı ona göre şekillenir ilişkileriniz. Şu yaşa kadar yalnızlıktan ölmediyseniz daha ölmezsiniz korkmayın. Dışarda kaliteli, ne istediğini bilen adamlar ve kadınlar var. Arkadaş olarak da sevgili olarak da daha kaliteli daha saygı dolu ilişkiler kurun. Ama önce farkında olun, kendinizin, eksiklerinizin, ihtiyaçlarınızın. Yalnız kalmamak adına şu saçma sapan kadını çıkarın hayatınızdan mesela. 2. görüşmede saçma sapan mekanlara gidip saçma sapan ortamlara girmeyin. Daha çok gözlemlemeye çalışın. Yapabilirsiniz, biraz özfarkındalık yeter.

Genişliğiniz beni benden aldı. Siz, arkadaşınız ve o çocuk tam birbirinize layıksınız. Bence bundan sonra üçlü takılın, güzel bir ilişki olur

Arkadaşınızla devam ettirecekseniz ilişkinizi,o iki adamla da bir daha asla görüşmemeniz gerekir. Sizi bilemem ama arkadaşınız gece koşa koşa gittiğine göre,gel dediğinde yine gidecektir. Bu sebeple ben olsam hepsiyle iletişimi keserdim. Böyle kimin eli kimin cebinde,belirsiz şeyler yaşayacağıma tek kalmayı yeğlerdim. Güven kalmamış aranızda zira. Nasıl güvenip erkek arkadaşınızla tanıştıracaksınız ki bu da benim arkadaşım diyerek?

Başlığa bakınca ikiniz de aynı adamla ilişkiye mi girdiniz,doğru mu anladım?

Okuyamadım. Konudaki tüm kelimeler gözüme "arkadaş" olarak görünmeye başladı bir yerden sonra. Zaten uykusuzum zorlayınca beynim yandı az buçuk tahmin ettiğim kadarıyla leş bir konu
tek 1 arkadaşım’a daha tahammülüm kalmadı

Hangi diziden çaldınız bu konuyu? Wksbwıdhekd yani.

arkadaşım arkadaş arkadaşları arkadaşı arkadaşız arkadaşlarrr.. ayyyyy yandı benim devrelerim
çok mu Feriha izlediniz bu nedir.

Cok sacma değil mi ya, arkadaşınızı arıyor gel diyor kizda ben gidevem bekle beni diyor ama sonra aramiyordA gelmiyorda. Böyle biriyle nasil arkadaş kalinir.
Yarın evli olsaniz böyle bir arkadaşla olur mu onu bir düşünün.. hepinizin davranışları tuhaf

İlkokul üçüncü sınıf dilbilgisiyle, bu kadarlık bir hayat yaşanıyor demek ki. Kızlar, işte tam da bu ve bunun gibi sebeplerden eğitim şart!

Etrafimdaki cogu yasitim ya evli, ya bosanmis, tek arkadasim o demissiniz. Insanlari neden kategorize ediyorsunuz. Evli bekar olmasina gore arkadas mi secilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…