Arkadaşımla aynı adamla beraber olduk akıl verır misiniz?

Hatanız,sizin bile daha tanımadığınız adamla bir olup arkadaşıyla arkadaşınızı tanıştırmaya kalkıyorsunuz
Hadi adam iğrenç karaktersiz çıktı al arkadaşını çık ,arkadaşın senin görüştüğün adama ilgi gösterecek tıynette biriyse onu da bırak çık
Bu kadar

Oha ben ne okudum öyle, bu erkekler midemi bulandırıyor al birini vur ötekine

Sorun gece kulübüne gitmen mi sence yanındaki erkek arkadaş diye bulduğun kız arkadaşınla tuvalete gidiyor sen de akışına bırakayım belki onunla olur demişsin

Bak şimdi hesap yapalım ;

Buraya 2012'de üye olmuşsun 17 yaşında keşfettiğini varsayarsak geçmiş üzerinden 12 yıl şuan en az 29 yaşında varsayıyorum seni sence bu yazdıkların yaşına uygun mu bir düşün ben hayatta hangi duyguları yaşıyorum hangi değerlerim var hayatta diye bir gözden geçir

2 Günlük tanıştığım için güvenmiyordum, soz verme konusunda da her kıza böyle mi dersin ilk günden dedim, ama arkadaşımdan gerçekten hoşlandığını düşündüm ve madem öyle beraber olsunlar diye akisina bıraktım ben de hırs oldu alkol de olunca öyle davrandım ama sonrasında zaten arkadaşımı da onu da çıkardım kafamdan bi süre uzaklasacaktim ama yolda aradı agladi özür diledi, zaten kimsenin kimseyi aradığı sorduğu sevgili durumu yok dedi, dedim arasa sorsa benden özür diler miydin şimdi babam hastanede yatiyo zor durumdayım desteğine ihtiyacım var diyince kıyamadım

40 yaşındayım arkadaşım da 40 yaşında hiç evlenmedim duygusal olarak boşluktan ikimiz de yaşımı göstermiyoruz ama yasitimiz birileri çıkınca da ikimizde aynı anda sevgililerimiz olsun istedik

40 yaşındayım arkadaşım da 40 yaşında hiç evlenmedim duygusal olarak boşluktayim
Minimumda tuttum 40 yaşında bunları yazıyor olman çok daha üzücü duygusal boşluk diye bir şey yok hiç evlenmemiş olman da bir sorun değil daha kaliteli bir hayat yaşamak varken yazdıklarına inan üzüldüm

Bence de aranız bozulmasın. Böyle arkadaşı başka nerede bulursun. şaka gibisiniz. Biraz mantık üretin lütfen

Diğer çocukda gelsin 4lü kurun
Hepbirlikte, teker teker bi o onunla bi sen diğerinle falan
Bayağı güzel olur, deneyin çünkü bi o kalmış

Bazen hayatında hiç bir şey yoksa iş ev psikolojik olarak bu şekilde yaşayıp yalnız ölecek miyim diye düşünüyorsun zaten bu hayat tarzim olsa neden travma olsun neden buraya yazma ihtiyacı duyayım gerçekten rezil bir durum arkadaşımla aramızda kalacak evet ama kimseyle paylaşamadıkça kafam dönüp duruyor

Ne diyorsun ve abla,gözünü seveyim ve abi... Yavrum nasıl bir hayat bu ?

Tuhaf ilişki tuhaf arkadaşlık.. sağlam değil hiç biri benim arkadaşım beni götürseydi ve o adam olduğunu görseydim direkt söylerdim uzaklaşırdım tuvalete falan o adamla gitmezdim ne münasebet. Karşı taraf desen sıkıldığı için size çamur atıyor terbiyesiz. İğrenç iğrenç

40 yasindamiymissss yemin ederim ben üniversiteye okumaya giden gözleri yeni açılmış ergen sandım

40 yaşındayım arkadaşım da 40 yaşında hiç evlenmedim duygusal olarak boşluktan ikimiz de yaşımı göstermiyoruz ama yasitimiz birileri çıkınca da ikimizde aynı anda sevgililerimiz olsun istedik
Amanın bir de siz 40 yaşında mısınız ? Yemin ediyorum 20-21 sandım. Eyvah eyvah

Yalnızlık çok korkunç bir durum değil hayatında kaliteli biri olmayacaksa hiç olmasın daha iyi he çok boşlukta mı hissediyorsun kendini o boşlukları bir şeylerle doldur insana insan olduğu için değer veren insanların olduğu yerlere git yalnız kalmazsın

Son düzenleme:
Sevgiliye kız arkadaş gösterilmez. Anlatılmaz. Adam zaten rahat sürekli sevgili değiştiriyor belli. Şimdi aklı o kızda kaldı sizinle ayrılmanın yolunu yapmış. Yanına bi oğlan çocuğu alarak... kimbilir kaç kıza yaptı.

Kıyamadım diye bir şey yok ee eğleniyordu noldu şimdi zor durumda kalınca gel arkadaşım
Ben alkolün etkisi geçince çok kötü oldum gelmeni bekledim arkadaşlığımız bitti diye düşündüm yanımda olmasın dedim, ağlayarak anın getirdiklerine kapildim düşünemedim haklısın dedi, çocuk bana söylediği şeyleri ona da söylemiş ama sonra aramamış, bende ararsa sende gidersen o zaman biter arkadaşlığımız dedim bilemiyorum boşluktan ilgi ihtiyacından giderse zaten dönüşü olmaz

Gitsin hanımefendi gitsin kim kimle beraber oluyorsa nereye giderse gitsin siz ben bu kaliteye ait değilim diyerek önce siz çekip gideceksiniz.

Üye olduğu yıla bakmasam ben de öyle sandım kınamıyorum bilinçli bir ailede yetişememiş olabilir.
Ben de kınamak için yazmadim. Ama yani 40 yaşına gelmissin iyi kötü bir hayat yasamissin,artık aile de değil ki mevzu bu hareketler normal değil ki ? Bir erkekle tanışıp görüşmek için dur kankami da tanistirayim olayları !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…