Arkadaşımızın Bebeği İçin Ya Latif

Ah magnim ah yavrum rabbim evladını sana bağışlasın hüngür hüngür ağladım
ah sweet mahvoldum o inlemelerine biz bile normal bas agrisina dayanamiyoruz o napti bir gun boyunca mahvoldu
Çok üzüldüm yaa Allah şifa versin nasıl bulaşıyor ki
Cok dusunduk Bunu nerden nasil oldu bizden mi gecti hic bilmiyorum cok orttuk ustunu ondan mi oldu diye dahi dusundum vicdan azabi Cekiyorum sadece
Ben seve seve yardım ederim okumaya.
Eğer yarın alan olmazsa, benim adımı mutlaka etiket yapın olur mu canlar. Okuyup bitiririz inşallah
Allah razi olsun gercekten Cok tesekkur ederim halley
hepinize ayri ayri cok sagolun bu zor zamaninda yanimdasiniz
Amin canım benim, Rabbim Meyra'yı anne babasına bağışlasın dünden beri içim acıyor resmen
Insallah kuzum ya

Yüreğinee sağlıkk halleyimmm bitanemmm Allahım senden razı olsunnnn senin de ne sıkıntın varsa alsın götürsün kuzum
Oyyyy amin kuzum amin, Rabbim binlerce kez razı olsun
Çok sağ ol canımın içi. Sizler vesile oldunuz bende okudum.
Rabbim tez zamanda Meyramızı sağlığına kavuştursun

Rabbim kimin sıkıntısı varsa tez zamanda hayırlısıyla gidersin. Rabbim hepimizin dualarını tez zamanda kabul etsin

Kuzum benim ne demek, inan seve seve okudum. Seve seve dua ediyorum.
RABBİM tez zamanda yavruna şifa versin, tez zamanda iyi olsun. Biz her zaman yanındayız canım magni, hep dua edeceğiz

Kizlar meyrosum hala ayni sadece uyutmuslar agrilari dinsin diye hala beyinde ne tur bisey var bakterimi virus mu diye arastirma icindeler ayni eamanda verdikleri antibiyotikler ise yarayacakmi onu bilmiyorlar zamanla goreceklermis
belki uc saat belki uc gun uyur demisti daha uyandirmadilar
kimse iyi veya kotu bisey demiyor
aglayarak ogluma gidip aglayarak kizima donuyorum napcami bilmiyorum
Allahnim insallah iyi olur

İnsanın içi nasıl güzel ferahlıyor halleyyiimmm Âmin âmin Rabbim kabul etsin. Allahım yokluğunuzü göstermesin

Canımın içiiiii Bugünlerin hepsi bir acı hatıra olarak kalacak biliyorsun demii.
Rabbim ne seni ne de evlatlarını İncitmesin Magniimmm elimizden gelen tek şey dua Meyroş iyi olana kadar edecezz

Kızlar çekilen ya şafi ya latif ismi azam ve edilen dularin kabulü için bende 1 yasin okuyayim mi abdestliyim ikindi namazını bekliyorum

Yada başka birşey diyorsanız onu okuyayım

Kızlar çekilen ya şafi ya latif ismi azam ve edilen dularin kabulü için bende 1 yasin okuyayim mi abdestliyim ikindi namazını bekliyorum

Ahhh abloşumm okursan çok seviniriz. Linoşda dua edecek zaten
ikinizden de Allah razı olsunnn.Şifa bulsun bütün hastalarımız

Ablacım sende duasını yap bende yapayım
Allah razı olsun çok güzel düşünmüşsün
Rabbim kabul etsin niyetlerimizi

Herşey güzel olacak Mervişim
Biliyorum çok zor ama az daha sabır
Lütfen salma kendini onların sana ihtiyacı var
Güzel aydınlık günler gelecek çiçeğim
Rabbim yüreğimize inşirah ferahlığı versin, yardım etsin inşallah
Aydınlık günlere çıkalım hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…